Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Радиес нов колагенов филър... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12926)

The Shadow 5th October 2012 11:14

Радиес нов колагенов филър...
 
Здравейте! Четох, гледах по въпроса. Изглежда доста добро и обещаващо. Има ли някой, който вече да е правил такъв филър? Ако има моля споделете при кой лекар, какво точно, каква цена и краен резултат!
Благодаря предварително на всички отзовали се!

The Shadow 11th October 2012 12:52

Никой ли не е правил този фълър?!?

The Shadow 31st October 2012 23:29

Като го направя ще си помисля дали го споделя тук!

lily.ana 1st November 2012 12:57

Самото заглавие на темата, която си пуснала предполага, че след като е "нов" може би още никой не го е ползвал. Това със заканата да не споделяш тук след като го изпробваш искрено ме разсмя :lol:

The Shadow 2nd November 2012 14:49

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 779160)
Самото заглавие на темата, която си пуснала предполага, че след като е "нов" може би още никой не го е ползвал. Това със заканата да не споделяш тук след като го изпробваш искрено ме разсмя :lol:

Сполай за смеха! Нов до толкова колкото от 1.5 година. По принцип красотата и въплъщенията й са в избор на на нуждаещия се. Превенцията е висша форма поддръжка и забавяне на инванзивните процедури. тук сме сме за да си бъдем полезни.
Не поради нищо доста от старите потреб. са си напр. нови форуми, и следващите след тях също .... и вече години не споделят тук, а знаети ли защо? защо се пишат теми идентични с това което е писано, защото се умориха да пишат едно и също за нови разни които нечетат и пускат нови теми с едно заглавие в доста стари такива. Защото времената се промениха и хората не споделят нещата от пъвра ръка и от от сърце. Всичко е станало комерсиално, но от това полза нямаме. А ти се смей! Аз може да съм полезна в доста неща, но ти се смей. За това после ходете кспериментирайте и после питайте тук. Но няма кой дави отговори качествено...понеже се смеете. Да живее смеха и надцененото самочувствие на подценените хора - към днешна дата..
Успех на всички за всичко!

lily.ana 2nd November 2012 17:04

Много си хаотична в излиянията си към мен. Целта на поста ми беше да ти обърна внимание на факта, че най-вероятно никой или малко хора са ползвали тази услуга (година и половина не е никак дълъг период). Това, че подскачаш като попарена е смешното (и доста незряло), а мнителността в посока на това, че има някаква конспирация и никой виждаш ли не иска да споделя мнение в темата ти, и по стар български обичай ти ще се фръцнеш и няма да споделиш как е протекло при теб говори за това колко си повърхностна и първосигнална.

Пожелавам ти успех и го раздавай по-полека с нервите, защото те с филъри не се лекуват :1231:

titi1 1st April 2013 12:00

Като изгледах придаването на Гала, просто се възхитих от този филър. Попитах моята дерматоложка, а тя ми каза "Никога няма да ти инжектирам такова нещо". Накратко ми каза, че това е чиста химия, че е много вреден и много евтин продукт. Рускините били луди на тема Радиес и си го слагали без да спазват срокове и т.н. и без да се интересуват от последстивията.

viola1966 12th May 2013 13:17

Здравейте.Относно фильра радиес поисках информация вьв Италия,понеже мен сьщо ме интересуваше неговото действие и понеже тук в Бьлгария кьдето попитах или не бяха чували,или не работеха с него,но двамата лекари,които попитах категорично отказаха да ми сложат,вьпреки,че го имаха. Отговорьт беше,че има много странични деиствия като натрупване на калций на едно място оттам деформации и т.н. Единият ми каза,че е имал клиентка,която не е имала оплаквания,но той лично не ми го препорьчва поради което се отказах. Надявам се да сьм ви била полезна.

Нелка 12th May 2013 13:34

На мен в България ме отказаха от него, и аз се бях навила , подведена от ПР кампанията , което се води в медиите за този филър.

Наистина се получават калцирания и сраствания. И съдържанието му е пълно с вредни съставки. Аз на косъм се разминах, даже ходих да се консултирам с Денкова, която ме върна под претекст, че не е за мен... И предложи алтернативи.

А близка козметичка ми обясни, защо и да я моля, няма да ми го сложи..

rimi 13th May 2013 00:48

А да сте чували нещо за Пиролоджикъл това пак е чист колаген но на капсули аз в момента го пия но тук действието е по бавно защото трябва да се пие най малко 3 месеца За сега не мога да кажа дали съм доволна още съм в началото

Мариса 14th May 2013 12:41

Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow (Публикация 778500)
Никой ли не е правил този фълър?!?

Аз съм си слагала при Денкова,нямам странични ефекти.Исках обем в скулите.Беше преди половин година близо :)

Мариса 14th May 2013 12:46

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787162)
На мен в България ме отказаха от него, и аз се бях навила , подведена от ПР кампанията , което се води в медиите за този филър.

Наистина се получават калцирания и сраствания. И съдържанието му е пълно с вредни съставки. Аз на косъм се разминах, даже ходих да се консултирам с Денкова, която ме върна под претекст, че не е за мен... И предложи алтернативи.

А близка козметичка ми обясни, защо и да я моля, няма да ми го сложи..

Странно,защото точно тя-Денкова ми сложи от него и ме увери,че няма никакви странични ефекти и се резорбира в продължение на година и половина.А за вредни съставки не знам как е възможно,предполагам че все нещо трябваше да ми се случи,ако беше толкова вредно,калциращо и предизвикващо страствания :)И даже се сетих,че ми каза,че тя си е слагала от този филър не само в скулите,но и в долна част на лицето .Изглежда наистина зашеметяващо :)

titi1 14th May 2013 12:54

аа, не е задължително нещо да се случи от първия път...ти се радвай че всичко ти е ок.

Мариса 14th May 2013 12:56

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 787231)
аа, не е задължително нещо да се случи от първия път...ти се радвай че всичко ти е ок.

Че аз си слагах 3 пъти,защото имам широко лице и имаше нужда от доста количество.И резултатът не е някакъв фрапантен :)
Ето снимка:


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...87194767_n.jpg

Нелка 14th May 2013 14:51

Мариса, Денкова не ми каза, че е вреден! Каза че не е за мен, защото създавал екстра обем , а аз съм нямала нужда. (Моето лице е със широка челюст, аз исках в скулите за да опъна назолабиалните гънки! Но Денкова каза, че ако направим скули, лицето ми ще стане още по-квадратно.) В последстиве сложих ХК в назолабиалните, но въобще не се заличиха! И сега още се чуда как да ги коригирам...

Друга козметичка, моя близка, ми каза, че се получавали сраствания и калцирания, защото самото вещество наподобявало структурата на костното вещество. Не мога да вляза в подробностти, не разбирам. Просто каза, че не би ми сложила.

Иначе супер много ми харесва на теб какъв е ефекта! Като опънато ти е лицето! Искам и аз така! :(

Мариса 14th May 2013 15:32

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787240)
Друга козметичка, моя близка, ми каза, че се получавали сраствания и калцирания, защото самото вещество наподобявало структурата на костното вещество.

Иначе супер много ми харесва на теб какъв е ефекта! Като опънато ти е лицето! Искам и аз така! :(

Да,затва е добро за скули,защото има структурата на костно вещество.То просто прави обем,не съм си опъвала лицето,хаха :)Разликата е минимална,ако направиш скули,за да се опънат съвсем леко наз.гънки.
Иначе за наз. гънки не мисля,че е ок.Стоянов ми беше казал,че трябва да се махне причината за гънките. Изисква се вид лифтинг,за да се опънат/махнат тия гънки.Колкото и да се запълват не се махат,а просто се издува там,докато не се резорбира дадения филър.

Мариса 14th May 2013 15:52

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787240)
(Моето лице е със широка челюст, аз исках в скулите за да опъна назолабиалните гънки! Но Денкова каза, че ако направим скули, лицето ми ще стане още по-квадратно.) В последстиве сложих ХК в назолабиалните, но въобще не се заличиха! И сега още се чуда как да ги коригирам...

Моето лице също е в такава форма с доста широки и масивни челюсти :)Това е хубаво,различни сме :)А ХК не се заблуждавай да си слагаш повече където и да било.Загуба на пари и време е.Веднъж си бях сложила в устните и изчезна за 10 дни,хаха.А пък за наз.гънки е просто абсурдно ;)

Нелка 14th May 2013 17:15

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 787248)
Моето лице също е в такава форма с доста широки и масивни челюсти :)Това е хубаво,различни сме :)А ХК не се заблуждавай да си слагаш повече където и да било.Загуба на пари и време е.Веднъж си бях сложила в устните и изчезна за 10 дни,хаха.А пък за наз.гънки е просто абсурдно ;)

Аз това май ще го науча по трудния начин! Преди години набухах 4!!! ампули ХК в скулите. Да, харесах се, но след 4 месеца - нъцки.
Ако трябва да бъда честна нищо не ми се пълни вече, с каквото и да е. Обаче не мога и не мога да се кандардисам за липофилинг на устните.. А за мидфейс лифтинг съм навита много отдавна, но поне още 10 годинки трябва да изчакам. За едни назолабиални да правя лифтинг... Стоянов не само ще ме върне, ами ще ме прати да се прегледам. :grin:

П.С. Между другото аз много харесвам лица със силно изразена челюст! И за жени и за мъже. Едни от най-красивите жени в света са с такива лица - Анджелина Дж, Гуинет Поутрол, Оливия Уаилд, Мишел Пфайфер... :)

Мариса 14th May 2013 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787269)
Обаче не мога и не мога да се кандардисам за липофилинг на устните.. А за мидфейс лифтинг съм навита много отдавна, но поне още 10 годинки трябва да изчакам. За едни назолабиални да правя лифтинг... Стоянов не само ще ме върне, ами ще ме прати да се прегледам. :grin:

Има по-добро от липофилинга и се нарича Стволови клетки :)
А за лифтинга забрави,аз вече пробвах..хахаха Върна ме и ми обясни,че за едни наз.гънки няма да ме оперира и ще трябва да чакам да остарея малко,хихи :)

Нелка 14th May 2013 17:47

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 787272)
Има по-добро от липофилинга и се нарича Стволови клетки :)

:2009:
Стоянов работи ли вече със стволови клетки?

Сори, че измествам темата, но на теб колко липофилинга ти бяха нужни за устните? И не стана ли да се напълнят и назолабиалните едновременно? Или ти намаш такива гънки?

Мариса 14th May 2013 18:04

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787285)
:2009:
Стоянов работи ли вече със стволови клетки?

Сори, че измествам темата, но на теб колко липофилинга ти бяха нужни за устните? И не стана ли да се напълнят и назолабиалните едновременно? Или ти намаш такива гънки?

Стоянов вкара тази тая процедура още преди година и аз се подложих дори.Но след 2 месеца ми се обадиха и казаха,че не съм имала достатъчно мазнини и количеството беше недостатъчно за изпълнението й.Имам наз.гънки и съм ги попълвала 2 пъти,но бързо резорбирам.Затва имах голямо желание да ги запълня със стволови клетки и скулите да оправя на една процедура,ама нейсе.Така е трябвало да стане.Живот и здраве по-натам ще се случи :)
Бяха ми нужни 2 липофилинга при Ильо,а преди тва един неуспешен имам при н.георгиев.

Нелка 14th May 2013 21:07

Е качи едно, две кила, кво толкоз! :twisted:

Ще разпитам обстойно за стволовите клетки, много ме развълнува!

Мариса 15th May 2013 12:19

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787312)
Е качи едно, две кила, кво толкоз! :twisted:

Ще разпитам обстойно за стволовите клетки, много ме развълнува!

Ти се шегуваш,знаеш ли колко е трудно да кача мазнина......Такъв ген имам,че не знам дали е възможно дори.55кг. съм и имам леко подкожна мазнина,а не спазвам диети.Нито тичам,нито правя кардио/мразя/.Дори коремни преси не правя.Ограничавам се единствено да тренирам долна част на тяло и специално само задника/глутеусите/.
Ям пържена храна в изобилие и сладко набивам редовно,но ще продължавам да опитвам и тва е,друг избор нямам...


Даже сега се сещам,че година след жалкия опит да ми измъкнат мазнина от корема за стволовите клетки имах неравности и на места стоеше хлътнало по пресата ми,мега грозна гледка.

Нелка 15th May 2013 12:34

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 787339)
Ти се шегуваш,знаеш ли колко е трудно да кача мазнина......Такъв ген имам,че не знам дали е възможно дори.55кг. съм и имам леко подкожна мазнина,а не спазвам диети.Нито тичам,нито правя кардио/мразя/.Дори коремни преси не правя.Ограничавам се единствено да тренирам долна част на тяло и специално само задника/глутеусите/.
Ям пържена храна в изобилие и сладко набивам редовно,но ще продължавам да опитвам и тва е,друг избор нямам...


Даже сега се сещам,че година след жалкия опит да ми измъкнат мазнина от корема за стволовите клетки имах неравности и на места стоеше хлътнало по пресата ми,мега грозна гледка.

Ти... не знам какво ми причини с този пост, честно! :2005:

Мариса 15th May 2013 12:42

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787341)
Ти... не знам какво ми причини с този пост, честно! :2005:

И аз не знам,ама е самата действителност.Не мога да избягам от бащиния си ген.
19 месеца след процедурата за стволови клетки съм качила 5 кг.,но не в мазнина.
Тъй че няма смисъл да ходя пак да пробвам,ахаха:)
Количеството трябва да бъде 50мл.,за да бъде сполучливо всичко.

klarisina 16th June 2013 22:51

Де, ги тия гени момичета, дайте ги насам, да се поизмешат малко с моите, а не да броя всики грам, всяка калорийка ....
Имам питане и за да не пускам нова тема...има ли момичета, които са си слагали филър за премахване на сенки, имам предвид тези под очите, при кого го е слагал и да е останал доволен?! Аз винаги съм имала, но след риното, а и вече с годините стават все по-хлътнали и сини :(
Мислех да вървя да питам Мирчевска, но тя май някъде е зачезнала, на Денкова нещо несимпатизирам, искам да е някой отговорен професионалист, който да не ме окьорави вместо да ме разкарси?!

Мариса 17th June 2013 11:23

Преди половин година подарих едно хайверено гелче на Ляпрери на майката на моя мъж за сенки и подпухналост.Е,вече ги няма,виждам я през няколко дни и ми се похвали,че е много доволна.Не бързай да се подлагаш на нещо драстично е моя съвет.Пробвай това гелче:

http://www.google.bg/search?q=la+pra...%3B1500%3B2100

The Shadow 17th June 2013 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 789057)
Де, ги тия гени момичета, дайте ги насам, да се поизмешат малко с моите, а не да броя всики грам, всяка калорийка ....
Имам питане и за да не пускам нова тема...има ли момичета, които са си слагали филър за премахване на сенки, имам предвид тези под очите, при кого го е слагал и да е останал доволен?! Аз винаги съм имала, но след риното, а и вече с годините стават все по-хлътнали и сини :(
Мислех да вървя да питам Мирчевска, но тя май някъде е зачезнала, на Денкова нещо несимпатизирам, искам да е някой отговорен професионалист, който да не ме окьорави вместо да ме разкарси?!

Да аз. От всички слагали ми го съм най-доволна от С. Манджукова. Отделно ползвам кремче за такива Гадни кръгове : " Cernor XO" и върши работа.
За конткретния филър Радиес ще пиша идния месец с подробности!

klarisina 17th June 2013 20:14

Благодаря, момичета!
Да, серумите на Ла Прери са хубави и със сигурност ще си взема, но мисля това да е поддържащата част след попълването с филър, защото при мен има хлътване, във вид на черти и дори синкавото да се заличи, тези хлътвания няма как да се запълнят, за съжаление http://prikachi.com/images/480/6233480n.jpg
The Shadow, а кой е филърът, които си слагала до сега, и филър Радиес къде мислиш да слагаш?

The Shadow 17th June 2013 21:11

Определено си за филър и със поддръжка след това. Като мен :) Слагала съм първо хиалуроника 1 - Той е за устни и очи /в предвид консистенцията му/ Когато Манджукова ми го сложи нещата се получиха перфектно. След това правих същото но при пл. хирург /поради факта че тя не беше в БГ/ И грешка. Правиха ми го с канюла уж по-добър вариянт, но при мен не се получи. След това пак с Жувадерм за очи. Пак с канюла. Ефек имаше но и хематоми и леки вдлъбнатини от работата с канюлата. За мен Манджукова е спец по устни и очи за филъри. Паскова за ботокс /това съм правила при нея от тия баш процедури/ Пейкова за пилинги. Всеки се е развил в някаква степен на The best. От Денкова за ботокс не съм доволна и от офертите й за филър също, поради прекалена комерсиалност /иначе уникално любезна/. Това е мое лично мнение и поне споделям къде какво и как. Успех на всички !

Мариса 18th June 2013 11:03

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 789094)
Благодаря, момичета!
Да, серумите на Ла Прери са хубави и със сигурност ще си взема, но мисля това да е поддържащата част след попълването с филър, защото при мен има хлътване, във вид на черти и дори синкавото да се заличи, тези хлътвания няма как да се запълнят, за съжаление

Майката на моя беше по абсолютно същия начин и никви филъри не е слагала.На 51 години е жената.Само с тоя гел,ама твоя си работа.Парите са си твои ;)

klarisina 18th June 2013 22:34

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 789156)
Майката на моя беше по абсолютно същия начин и никви филъри не е слагала.На 51 години е жената.Само с тоя гел,ама твоя си работа.Парите са си твои ;)

По-спокойно бих дала 450лв(цена за LA PRAIRIE ESSENCE OF SKIN CAVIAR EYE COMPLEX) за крем и 400 за филър, като поне ще си въобразявам, че съм направила всичко необходимо, т.е все някакъв ефект се надявам да има, или от двете заедно или поне от едното, докато, ако дам само пари за крем има голяма вероятност нищо да не стане и да издухам 450 на вятъра....Като реша и пробвам ще дам отзиви!
Всичко написаното от теб винаги ми е от полза! Благодарности!

Мариса 19th June 2013 09:17

klarisina,успех желая :)

Beauty_on_Duty 24th June 2013 13:18

Доста отдавна смятах да пиша, но един по постовете на Мариса ми нанесе трайни психически щети :-? Та, ми трябваше известно време да се възстановя !!!
Имам същия проблем като на Кларисина - сенки и тъмни вдлъбнати кръгове под очите. И постоянно се колебая какво да направя - филър или липофилинг. Не съм виждала на живо ефект след липо под очите, така че не съм сигурна дали това е добра алтернатива. Рових се из чужди теми, където имаше снимки на липо+стволови клетки и нямаше спомен от тъмни кръгове, НО в България какви са алтернативите? И.С. със сигурност прилага този метод, но никъде не намерих информация за цени, а предполагам че цената е солидна тъй като стволовите клетки се култивират дълго време за да се размножат. Ако някой е проучил нещата нека пише!

Мариса 24th June 2013 13:27

http://www.aestheclinic.com/images/n...76425_4604.pdf
Тук има малко инфо,пише и цената .СЪщата,която аз платих,но ми върнаха парите като не беше сполучлива процедурата с издърпването на мастните клетки от корема.

The Shadow 27th June 2013 12:20

Привет с новини! Вчера се престраших и си сложих Радиес /за повдигане на контура леко попълване на вдлъбнатост в бузите/. Ефекта се наблюдава след месец и тогава ще пиша по-подробно как се развиват нещата и дали има ефекта който исках! :) ;-)

Мариса 27th June 2013 13:27

Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow (Публикация 789641)
Привет с новини! Вчера се престраших и си сложих Радиес /за повдигане на контура леко попълване на вдлъбнатост в бузите/. Ефекта се наблюдава след месец и тогава ще пиша по-подробно как се развиват нещата и дали има ефекта който исках! :) ;-)

Ще си много доволна,ако си сложила достатъчно количество,което изисква лицето ти.
Аз цели 3 пъти си слагах в скулите и още стои :)

The Shadow 27th June 2013 14:05

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 789652)
Ще си много доволна,ако си сложила достатъчно количество,което изисква лицето ти.
Аз цели 3 пъти си слагах в скулите и още стои :)

Е ти ме убиваш направо?!.... Сложих най-голямата ампула. В п редвид че все пак лицето ми е доста грижено и скули си имам, тоест не там е акцента, а върху повдигането и контура. Е как бе човек си сложила до сега три пъти?!?!?!?!?!?...... Не е ли много? Поне за мен докторските диагнози са за един път и на конкретно място!?......
Другия месец като дойде баш ефекта ще пиша кво се случва и дали има ефект по мойте критерий.

Мариса 27th June 2013 14:28

Цитирай:

Първоначално написано от The Shadow (Публикация 789664)
Е ти ме убиваш направо?!.... Сложих най-голямата ампула. В п редвид че все пак лицето ми е доста грижено и скули си имам, тоест не там е акцента, а върху повдигането и контура. Е как бе човек си сложила до сега три пъти?!?!?!?!?!?...... Не е ли много? Поне за мен докторските диагнози са за един път и на конкретно място!?......
Другия месец като дойде баш ефекта ще пиша кво се случва и дали има ефект по мойте критерий.


Хаахахаа,наложи се,защото имам голямо и широко лице с доста плоски скулички,а и от драстична диета за здравето бях свалила доста кила и това веднага се отрази на лицето ми.

The Shadow 27th June 2013 17:20

Подчертавам за Радиес, а и не само за него. Това важи и за по принцип разните филъри.
Хората/в частност лекарите разполагат с различни дози като ампули/ Всяка доза /ампула в предвид големината-мл. струва различна цена. В зависимост от детайлите които ще се правят. /не като аз мин. година плащам макс ампула за евентуален ретърн до месец - до толкова може да се съхрани и в последствие на разни фактори усложняващи ретърна не ми е възможно да повторя, след което обаче губя материяла и парите съответно/ Та по принцип питайте, изисквайте нещата, които ще правите да се разяснят, като вид количество материял, за да сте на ясно за какво точно плащате. Да не се повтарям, че е задължително да ви се предостави лепенка или паспорт с такава какво, кога сте правили и в каква ампула, марка и срок. Аз мога да се снабдя с всички видове ампули от доставчиците, им като филъри и т.н., но ответа е че нито един лекар няма да се навие да ми ги сложи. Аргумента, е че дори и с изяснен произход не е известно съхранението и т.н. Не че няма да си платя труда, което е задължително. Просто нещата са застопорени. Има обаче лекари, които си държат на репутация и клиенти, които разясняват нещата, че зависят от дозата. Дозата е с различна цена. А не просто една цена като цяло и да се ползва напр. най-малката доза-ампула, която е в пъти по евтина и да се вземе максималната. Това аз наричам съзнателна манипулация и не прави чест на предлагащите. Може да пиша и да се изразявам доста крайно и остро, но това е проверено и не виждам смисъла да се мълчи по въпроса. Напротив. Колкото повече популярност има толкова повече ние потребителите ще търсим качество-цена. И няма да сме вечно измамени камилчета.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.