Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Alisia777 28th October 2017 05:26

Все пак честито ново носле, дано се оправи с времето проблема с дишането. Аз от както се помня не мога да дишам през носа, вече и внимание не обръщам. При kой хирург се оперира ? Ако не те притеснява може ли да ми пратиш снимка да погледна резултата макар че не си се възстановила, да придобия представа след 4 седмици какво може да е положениетo?

Josefine 28th October 2017 22:05

При Авшар. Дай фейсбук там ще ти пратя (или маил но по ми е лесно на първото). Още мисля че е рано публично да се показвам. Пък и не съм много за гледане. Дишането още е проблем, добре поне че нощем дишам. Поне мазните пори се посвиха като спрях да си мажа носа с каквото и да било.

GoldieZ 29th October 2017 11:36

Alisia777, много добре си направила, че си отписала българските хирурзи. Повечето от тях трябва да спрат да практикуват. Да не кажа всички...
Много ми харесва как разсъждаваш. За мен си направила един от най-добрите избори, понеже моят беше същият и съм изключително доволна. Въпреки това - не се влияй от мнението ми. Слушай себе си, а аз мога да ти покажа на ЛС снимка преди и след, за да видиш как ме преобрази д-р Дилбер. :2018: То резултатите говорят много повече от думите. Още съм малко прясна (5 месеца и половина), имам да спадам, но от това, което виждам до момента, ме удовлетворява на 100000000000000000%

Alisia777 30th October 2017 17:11

Josefine и GoldieZ Намерете ме във Facebook - Alexandra Mitcovska на профилната снимка съм със черна коса, там може да ми изпратите на лично снимки. :) :) :)

kuzina 31st October 2017 12:53

Здравей, Josefine! Разбрах, че наскоро си оперирана от д-р Авшар. Интересувам се от д-р Авшар. Би ли споделила подробностите и мнението ти за него като хирург. Имам насрочена дата при него и започнах да се притеснявам дали правя правилният избор, но в същото време няма много голям избор на хирурзите, които оперират по затворения метод. Притеснявам се също така, за колко време ще успея да придобия накакъв приличен вид за пред хората, че не мога и да отсъствам много време от служебните ми ангжименти. Много ще съм ти благодарна, ако споделиш твоя опит. Бързо възстановяване ти пожелавам!

Josefine 31st October 2017 16:31

kuzina, прочети ми постовете от последните 3 страници - това е в общи линии, няма друго за сега. С мен се оперираха още 2 момичета туркини, бяха много доволни от носовете си въпреки че още бяхме много подути всички. Аз избрах Авшар точно щото уж възстановяването било по-бързо при него и можело да се диша веднага след операцията щото не слага тампони. Ама ми се объркаха плановете, защото при мен се наложи и корекция на септума, което удължава възстановяването. В резултат още не мога да дишам нормално и съм подута. Авшар ми харесва защото има много естетически добра преценка за какъв нос ще ти ти отива така че да не те промени много и да изглежда естествено. Аз се срещнах с много хора до сега, но никой не забеляза, че имам нов нос дори собствената ми майка. А ако случайно реша да им кажа, че е нов казват Така ли, ама той какъв ти беше преди, аз не помня. Но ги разбирам защото той наистина не е много променен - просто е изправен. Мен резултатът ме устройва, защото изпитвах ужас да не ми се промени фрапантно физиономията. Но пък пак тя пак взе че се промени - увисна - преди нормално ми се виждаха 4 те горни предни зъба, сега не се виждат. Затова пък се вижда долната редица и съм като бабка. Но ти не се плаши - при мен има причина за това защото ми е отрязал мускул за да предотврати увисването на върха при усмивка. При теб не знам какво ще променя, но изобщо не значи, че ще стане същото. Да не говорим, че рязането на въпросния мускул при някои хора скъсява разстоянието, при други го удължава, а при трети не го променя и реално не може да се предскаже при теб какъв ще е ефектът ако се налижи рязането му. Но каквото и да прави в първите седмици след операцията мускулите ти са един вид парализирани и фазата на маймунския ефект е неизбежна. Зависи какво искаш и какво се наложи да ти прави.На другите 2 момичета не знам кво е правил, но при тях очевидно не се беше получил този ефект. Така че в момента имам по-хубав нос от преди, но като цяло физиономията ми е по-грозна. Надявам се със спадането на отока нещата поне частично да се нормализират - така поне обеща хирурга.

kuzina 31st October 2017 21:32

Josefine, благодаря за информацията. Много естествен изглежда носа ти, виждам оточност, но не изглежда никак зле, ще имаш много хубав нос след като поспадне отока. И аз имам нужда от "ремонт" на септума и премахване на малка гърбичка, но не искам да променям нищо съществено по лицето си, затова избрах Авшар. Той се придържа към "златния стандарт" за класически нос. Всеки хирург има свой почерк - някои обичат да правят извивка, други - класически прав нос и т.д., но важното е носът да хармонира с лицето. Josefine, усмихни се, имаш чудесно носле, дай си малко време и всичко ще е наред. :)

Josefine 31st October 2017 23:13

Мерси, kuzina, носът ми ме притеснява по-малко от променената физиономия. Сега като се замисля има и друг фактор, който може би допринася за увисването още повече. Костта наречена anteriaor nasal spine ми е скъсена или съвсем отрязана. Това се прави за да се прибере носът към лицето. Това прибиране разбутва тъканите за да си направи място за носа и това естествено променя много. Усмивката ми не е същата - дъщеря ми одеве каза, че сега е по-грозна и и липсва старата ми усмивка. Носът ми се разширява като се усмихна повече от преди. Усмивката само със спадане на остатъчните отоци няма да се върне щото всичко е разместено :( Затова писах, че тази операция е много коварна - променя повече отколкото очакваме и няма гаранция, че промяната ще ни хареса. Хубаво е да изясниш с хирурга абсолютно всичките си претенции и притеснения за да се погрижи да не ти се случат. Ама конкретизирай. Защото аз казах че искам да си остана същата, но не конкретизирах. И той наистина е направил нещата по най-добрия начин. Просто явно няма как само носът да се промени и останалото да си остане как е било.
Махнах снимките че не искам цял свят да ме гледа.

vivavili 1st November 2017 21:32

Здравейте, Josefine! Колко ви струваше операцията?

vivavili 1st November 2017 21:41

Цитирай:

Първоначално написано от Elytsa (Публикация 812163)
Моя близка се оперира при един доктор в Турция - Алев Джамджъоглу и е много доволна. Мисля, че беше оперирал известно момиче и нашумя като име там. Сприятелихме се в инстаграм и като гледам има добри резултати...
https://www.instagram.com/dralevcamcioglu/

Здравей! Може ли да покажете смимки на приятелката си, оперирана при Алев Джамджъоглу?

Josefine 1st November 2017 22:13

Цитирай:

Първоначално написано от vivavili (Публикация 812227)
Здравейте, Josefine! Колко ви струваше операцията?

7000 eвро :x

Rhynoplasty_fan 2nd November 2017 23:26

Здравейте, дами : ) Преди месец бях при Д-р Мухамет Дилбер на консултация, той категорично ми отказа да ме оперира поради дебелината на кожата ми. Предупреди ме да не се оперирам изобщо, защото операцията нямало да била успешна и т.н. Не знам защо, но изобщо не му вярвам, имайки предвид фрапиращите случаи на турските хирурзи, които съм разглеждала.Моят нос е почти нищо във сравнение с тях.Проблема ми е, че започва от по-високо,нямам гърбица, но е много изпъкнал напред, в амфас не си личи, но когато се погледна в профил много ме смущава...Бихте ли ми дали мнение? п.с. Все още гледам на Дилбер, като специалист и не изразявам лошо мнение! :)

Josefine 3rd November 2017 17:09

Освен да се консултираш с друг хирург не знам какво друго. А може би точно защото е специалист трябва да му се довериш, да не стане така, че да те поеме някой заради парите и да си експериментира с теб и после да береш ядове.

Irrenn 3rd November 2017 19:23

Josefine, 2015 г. се оперирах в България и в резултат на това имам затруднено дишане през носа. Може ли твой имейл на който да се свържа с теб или ти ми пиши на irenakirova@abv.bg
Благодаря ти предварително!

vivavili 5th November 2017 08:34

Цитирай:

Първоначално написано от Josefine (Публикация 812231)
7000 eвро :x

Вече се спекулира с тези цени на ринопластиките. А за това постоянно покачване на цените всяка година с по 4-5 хиляди евро вече е прекалено . Не е ли редно в сайта му да има ценоразпис и за всички пациенти, било то с първични операции ило ревизии, цените да са еднакви за всички- за българки, и за германки, и за туркини? След две години риното ще стигне и 25000лв!Тъкмо си събрал сумата, за която знаеш, че струва ориентировъчно операцията, отиваш на консултация, свободна дата има за следващата кашендарна година, но пък вече операцията ти ще е с 5 хил. отгоре! Изчакваш няколко месеца да събереш и тази сума и докато мине време и си я събрал, и отидеш отново на консултация, тя, цяната, отново се е повишила за година с 5 бона!! Ужас. Не може ли тази цена просто да се задържи за две три години еднаква? А не да скача с по 4-5-6хиляди всяка година!

Josefine 5th November 2017 10:50

vivavili, търсенето определя цените. Явно за ринопластика е голямо. Не мисля, че чак с хиляди растат всяка година. По-скоро хирурзите трупат опит и е нормално при по-дълъг стаж да ти покачват заплатата - това и правят. Все пак това е разкрасителна, а не животоспасяваща операция. Могат да си слагат каквито си искат цени и никой не ни кара да ги плащаме. Аз лично не бих събирала пари за подобно нещо, и още по-малко да взема заем. Имала съм, дала съм - това е. В Турция поне не ти искат пари за преглед. Но в други държави само за да те погледне хирурга за 15 мин ти иска 250 лв. Освен това цените за корекция на нос никога не са фиксирани, а обикновено ти казват Цените започват от еди каква си сума. И в зависимост от проблема ти тя може да расте неограничено. Аз дори съм доволна, че ми беше дадена цена за ринопластика без да ме е прегледал функционално. И когато на прегледа се оказа, че имам нужда не само от ринопластика, но и от септопластика не ми промениха цената.

vivavili 7th November 2017 20:19

Не съм много съгласна.

lucky89 11th November 2017 11:25

Леле това с дебелината на кожата много ме стресна. Отдавна искам да се оперирам, но ако д-ра ми каже, че кожата ми е много дебела, направо ще ми разбие всички мечти. :((((

В момента каква е цената за първа рино при Дилбер?

Josefine 11th November 2017 13:02

3500 евро

foggy 11th November 2017 14:46

Момичета, в голяма дилема съм относно пътуването. Тези от вас, които са оперирани - 7 дена ли стояхте в Турция или се прибрахте до БГ и се връщахте на 7мия ден ?

yoube 11th November 2017 21:36

Цитирай:

Първоначално написано от foggy (Публикация 812256)
Момичета, в голяма дилема съм относно пътуването. Тези от вас, които са оперирани - 7 дена ли стояхте в Турция или се прибрахте до БГ и се връщахте на 7мия ден ?

Леле ти пак ли ще се оперираш бе човек, тази пета ли ти е? Добре че не е в България този път. Най-добре остани целия престой в Турция, че всичко става.

foggy 11th November 2017 22:35

Да, пета.И надявам се последна. Бях се отказала, но не мога де се примиря с проблемите с дишането. Надявам се до няколко седмици да мога да дишам нормално, да спортувам, да не се събуждам по 3-4 пъти посред нощ защото не мога да дишам. Ще видим.

Josefine 12th November 2017 16:42

foggy, отчайваш ме. След толкова много операции след които временно си дишала, но с времето носът пак се е влошил ме води до заключението, че дишането след ринопластика е мираж. Оставам с впечатление, че повечето оперирани в един момент стигат до ревизия най-вече заради появил се проблем с дишане. И аз се оперирах при уж добър хирург ама вече месец и половина не ми се е върнало нормалното дишане. И хем имам поне 3 вида присадки точно с цел да не колабира носът. Оказва се, че с Nose vents вътрешни дишам почти ОК (не като преди, но поне дишам през носа). А сега през повечето време дишам през устата - носът само нощем го ползвам и той май не достатъчно ефективно, защото си усещам, че не ми стига кислород, не ми се изпълват целите дробове и самите те хлътват. Вече и при спорт усещам болка в гръдния кош, каквато никога преди не съм имала и дробовете ми бяха доста добре развити. Проблемът според мен е в стеснените nasal valves (не на самите ноздри, а вътрешните вентили - ноздрите ми не са пипани, а трябваше, защото стоят прекалено големи на смаления нос). Отделно проблемът с увисналата горна устна. Вече почвам да се замислям за ревизия и аз.

foggy 12th November 2017 18:50

Josefine, при мене просто първата операция беше несполучлива - страничните хрущяли бяха изрязани, без изобщо да е трябвало да се пипат. След това грешката ми беше, че вместо да се запътя направо към чужбина се доверих на друг прехвален БГ хирург, които изобщо не ми оправи проблема с дишането, напротив, влоши го.
Не си права, че след всяка ринопластика се появява проблем с дишането - имам две приятелки с ринопластики, дишат си перфектно, спортуват и т.н. Дори едно момиче, с което бяхме в една стая след първата ми операция си дишаше нормално на другия ден, когато и свалиха тампоните, при мен сред първата ми трябваха 10 дена изобщо да почне да минава някакъв въздух през носа ми. Третата ми операция възстановяването беше още по-бавно, до 22рия ден дишах само през устата. Естествено, лекарят ме лъжеше до последно, че просто възстановяването било по-бавно.
Единствения лекар в БГ, който изобщо ми помогна беше доктор Рангачев- не ми оправи проблема с дишането, дори предварително ми каза че няма как да помогне на 100%, но ми прави изгаряне на носната лигавица, което поне малко облекчи нещата. И си ми каза истината, че ако някой лекар в България ми каже, че може да ми присади хрущял, просто иска да ми вземе парите.
Така че, в БГ може и да има добри УНГ специалисти и пластични хирурзи, но добри в ревизии нямаме.
Искрено ти пожелаваме проблема с дишането да се оправи при теб, както и проблема с увисването на горната устна.

Josefine 13th November 2017 10:39

foggy, при кой реши да се оперираш? И кога? Аз трябва да ходя на контрол по някое време ама още не съм решила кога. Дай някакъв контакт ако искаш

АНЕЛИ 13th November 2017 16:23

Здравете на всички! От много дълго време следя форума, но никога не съм се включвала. Сега след 10 години чакане най-накрая и аз ще имам възможността да се оперирам или поне се надявам да ми се случи, защото това е най-голямата ми мечта. Записах си час за консултация при д-р Дилбер за януари месец. Много се вълнувам и нямам търпение да дойде дългоочакваният ден. Сега само се страхувам да не ми откаже да ме оперира, защото видях, че и такива случаи има. Надявам се и аз след време да мога да споделя с всички вас моето изживяване.

foggy 15th November 2017 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от Josefine (Публикация 812264)
foggy, при кой реши да се оперираш? И кога? Аз трябва да ходя на контрол по някое време ама още не съм решила кога. Дай някакъв контакт ако искаш

Josefine, аз ще съм в Турция от 24.11 до 01.12, така че ако ходиш на контролен по това време пиши.

Josefine 16th November 2017 13:08

foggy, няма проблем, ще ти пиша. Само кажи къде :) Къде ще отседнеш, в европейската или азиатката част ти е операцията? Ако е европейската (аз съм там) и не си букнала нищо има една Зюлейха дава подслон на такива като нас, може да я питаш дали може да те приюти. Аз след 21 ви ще знам ще пътувам ли до Турция и кога.

foggy 18th November 2017 19:10

Josefine, в европейската част ще съм, но предпочетох да си запазя хотел за 7 дена.

Josefine 19th November 2017 10:55

foggy, ако искаш се свържи с мен на: webandsoftsolutions@gmail.com
Ако се наложи да ходя до Турция искам да си намеря компания, защото е сложно да влача пак мъжа и децата.

ra4o99 19th November 2017 17:08

Здравейте на всички. Оперирах се преди 3 месеца и сега мисля за втора но този път да не е в БГ.Тук четох доста и се чудя накъде да я хвана.

Hell96 26th November 2017 02:17

Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой от вас знае добър турски хирург за първична ринопластика на мъжки нос? Прегледах д-р Емре Илхан, както и Дилбер, но фейсбук страниците им както и тук във форума са пълни с резултати на жени. Единствения резултат който открих тук беше на Мартин, който се е оперирал при д-р Дилбер преди няколко години и имал леки забележки, но като цяло резултата му е доста добър. Знам като цяло, че има разлика между мъжки и женски носове, затова исках да попитам ако някой е срещал с мъж, който е имал добри резултати с турски хирург... или ако случайно сте чували за някой който се справя добре с мъжките носове?

foggy 26th November 2017 10:05

Hell96, на твое място бих отишла на консултация при няколко хирурга и бих ги помолила за снимки на оперирани пациенти мъже. Това е много важно, защото повечето хирурзи си имат някакви предпочитания как трябва да изглежда перфектния нос и ако хирурга прави все чипи носове пък ти харесваш прави едва ли ще си доволен.

Chocolate9 28th November 2017 12:36

Цитирай:

Първоначално написано от Elytsa (Публикация 812163)
Моя близка се оперира при един доктор в Турция - Алев Джамджъоглу и е много доволна. Мисля, че беше оперирал известно момиче и нашумя като име там. Сприятелихме се в инстаграм и като гледам има добри резултати...
https://www.instagram.com/dralevcamcioglu/

Здравейте на всички! Запознах се с д-р Алев Джамджъоглу лично на консултациите, които проведохме на 25 и 26 ноември в София, колега е на д-р Емре Илхан. Резултатите му наистина са много добри! В момента работя над създаването на негови български фейсбук и инстаграм страници за улеснение на заинтересованите от неговата работа българи. Веднага щом приключа, ще ги публикувам тук, за да можете да ги разгледате.

На 10 февруари 2018г. ще проведем консултации в София, така че ще имате възможност лично да се запознаете с д-р Алев! За записвания и въпроси относно работата му обадете ми се на 0877909255.

licheto 28th November 2017 19:44

Здравейте. Тук доста хора потърсиха помощ, споделиха, че имат часове за операция и изчезнаха. Изглежда, че форумът е удобен само, когато ти трябва някакъв контакт, а след това забравяте, че други хора също биха имали нужда от информация, която вие можете да им предоставите с личния си опит.
Както и да е, аз се колебая между Илхан и Дилбер и накратко след прегледани хиляди снимки - част от които с една камара преминати с филтъри, мисля, че при Илхан носовете доста си приличат - това, което ме притеснява е, че на повечето момичета изглеждат по-широки, по-месести и с по-дебели ноздри. Това е единственото, което ме спира да избера Илхан. Иначе като излъчване на човек, хирург, отношение предпочитам точно него. В профила на Дилбер видях, че е качил снимки на плеймейтката Мартина Юрукова - носът й изглежда на някои снимки добре, на други изпилен като на Майкъл Джексън. Изобщо ужасно съм объркана. В момента съм с нормални ноздри, говоря като дебелина - какъв е шанса след операцията да ми се получат месести и по-дебели?
Съжалявам за неадекватно представения ми пост, но просто ще ми се пръсне главата от хилядите снимки и информация, която ми премина през главата.

Та накратко - би било хубаво тези, които споделиха, че са си запазили часове, да споделят какво се случва. И ако се притесняват да качват снимки, могат да не си снимат цялото лице, а само носа.

Хора, попаднах на чужденки, които детайлно са си снимали и показвали операциите - на Вас какво би ви коствало да ПОМОГНЕТЕ на някой с информация и мнение?

Josefine 29th November 2017 12:19

licheto, не знам какво трябва да ти правят за да ти станат ноздрите по-дебели след операция - не съм чула за такъв случай освен ако не го поръчаш изрично. Единственото, което могат да направят оперираните е да споделят личния си опит. Не могат да препоръчат защото няма как да знаят ще се получи ли успешно или не точно при теб. Моите ноздри и връх не са пипани, но като ми е набутан носът към лицето са се разтлали настрани и носът ми се е разширил за сметка на дължината. Това е нормално - ако не искаш такъв ефект трябва да си поръчаш и стесняване на ноздри. Аз лично не исках, защото ще остане външен белег. Но сега се чудя дали не сбърках. За широки и тесни носове - ако ти махат гърбица обикновено се налагат присадки, които леко ти разширяват носа, но са условие да можеш да дишаш. Ако искаш тесен нос без присадки рискуваш да те сполети съдбата на Майкъл Джаксън. Аз примерно доколкото знам имам присадки, но въпреки всичко носът ми се струва леко тесничък и дишането ми не е пълноценно - накратко - аз дори не знам какво ми е правено в носа и няма как да знам, ако хирурга не ми обясни подробно и откровено. Но той не го направи неясно защо. А това с помагането - мисля, че повечето хора тук искат да помогнат, но не могат. Защото ако препоръчат техния хирург, но при теб се получи несполучлива рискуват да ги обвиниш, че са ти съсипали живота. Тук не сме врачки и няма как да знаем дали ще е успешна операцията и дали ти ще се харесаш - това и хиругът не може да знае, камо ли ние.
И Дилбер и Илхан като ги гледам правят еднакви носове на всички. Но на мен ми харесват

licheto 29th November 2017 14:16

Josefine, благодаря ти за изчерпателния отговор. Да, именно това ми беше идеята, че не искам да ми се разшири - да стане по-широк, тъй като на моето лице със сигурност няма да подхожда. Това предполагам хирургът обаче ще си го действа на място според негова преценка - и това ме плаши.

Относно коментари от оперирани, наясно съм, че няма как да препоръчат на 200 процента някой хирург, но могат да споделят дали са доволни или не. Защото попаднах да доста чуждестранни истории на момичета, които след първия месец, казват уау всичко е ок, и след няколко месеца започват да пишат, че съжаляват, че не е трябвало и търсят следваща операция. И че не могат да се свържат с хирурга, който ги е оперирал.
Общо взето тук се начетох за гозбите на жената, която посреща момичетата, за обстановката в Турция, и за първия период след операцията до махането на лепенката. Ще се радвам на мнения на хора, минали през операция преди година да речем.

kuzina 5th December 2017 01:29

Понеже напоследък почти никой не споделя дали е доволен от избора си на доктор и как се възстановява, аз реших че трябва да направя моя принос за този форум. Благодарение на форума и мненията, публикувани тук и аз направих своя избор. Доверих се на доктор Якуп Авшар и въобще не съжалявам. Минаха 14 дни от оперцията и се чувствам много щастлива и доволна от резултата. Докторът е невроятен специалист и човек. Операцията мина в болница Ачибадем Маслак - много луксозна болница с модерно оборудование, комфортни стаи и безотказен персонал. Имах персонална асистентка с английски език, която ме посрещна и регистрира в болницата и ми помагаше до края на престоя ми в Турция. Назначиха ми и персонална медицинска сестра Зейнеб, която стоеше неотлъчно до мен по време на престоя ми в болницата. Знаеше съвсем малко английски, но успяхме да се разберем доста добре. Оказа се прекрасен човек. Преди операцията ми дадоха някакво хапче -успокоително и след това нищо не помня, събудих се вече след операцията. От упойката излязох много добре, въобще не ми беше лошо, все едно малко бях поспала само. Най-интересното, че не носът, а гърбът ме болеше след оперцията. Вероятно от дългото лежане по гръб. На следващия ден ме изписаха от болницата, дадоха ми лекарствата и инструкциите как да се грижа за носа до свалянето на лонгетата и шофьорът ме закара с буса в хотела, в който бях отседнала. До третия ден посинях и се подух като аватар, не можех да дишам въобше и щях да полудея в хотела и се чудех как ще издържа цяла седмица така.. Но след третия ден отокът започна да спада и синините изчезнаха, тук там бях малко жълта. Аз имам много деликатна кожа и по принцип посинявам много лесно и знаех, че и с най-модерният метод ще посинея. Представям си как щях да изглеждам, ако това не беше микро ринопластика. На 4 ден започнах да излизам и навън, срам не срам с този нос, но иначе не се издържаше само в стаята. На 6 ден доктор Авшар ми свали лонгетата и видимо беше доволен от резултата, няма как и аз да не съм доволна. Страхотен човек е и много обича работата си. Определено е талант и иноватор. Вече със сигурност знам, че не съм сгрешила с избора си. Останалото вече зависи от мен - от организма ми. Всеки се възстановява различно, все пак това са живи тъкани. Дано и занапред всичко да е наред. А има и доста забрани 1-2 месеца след операцията - спазването на тези ограничения е много важно. Сестрата в болницата много ми говори за това и доктора също. Позитивна нагласа също е важна според мен. Ако не бях се спряла на Авшар, щях да избера доктор Дилбер, ако нямах достатъчно средства,, но не го предпочетох само заради отвореният метод. Иначе и при него бях на консултация и ми хареса като излъчване и подход. Сигурна съм, че и той би се справил добре. Но мой доктор вече е Авшар- forever. Успех на всички, които мечтаят за красиви нослета! Ако имате въпроси, пишете. Ще се опитам да кача после и малко снимки.

foggy 5th December 2017 13:53

Здравей kuzina, много се радвам, че си щастлива от резултата и се надявам да качиш снимки. Това първа операция ли ти беше ?
Моята операция беше на 24.11 при д-р Умит Таскин заради проблем с дишането. Нарочно не пиша отзиви все още - докторът каза, че дишането ми се очаква да си възстанови до 1 месец след операцията, та аз търпеливо си чакам и гледам да не се филмирам.

vivavili 7th December 2017 18:50

Kuzina, можеш ли да напишеш твой e-mail, благодаря, и честито носле?!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.