Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Запек! :( (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3008)

Gavr1 7th January 2007 14:52

Цитирай:

Първоначално написано от cranberry
бляк, шоколад4етата са гадни и на вкус. мен най ме боли стомах от 4ая сание, а и само от миризмата му ми се повръща. наскоро се появиха едни хап4енца - бекунис - мн ок ми действаха ама само 1вите 2 седмици, после ме изби на разстройство. то хората са написали да не се пият пове4е от 14 дни, ама кой да ги слуша

Има и едни други ама те не са нови - бизалакс, май бяха. те разхлабват яката... :oops:

cranberry 8th January 2007 07:51

бизилакса не е хубаво да се ползва редовно

Gavr1 8th January 2007 08:50

Цитирай:

Първоначално написано от cranberry
бизилакса не е хубаво да се ползва редовно

Е знам и не го ползвам редовно!Само по ведниъ месечно или когато нямам капки! :?

Атина 8th January 2007 09:52

Привет.имам една приятелка,която имаше подобен проблем в продължение на 10 и повече години.опитвала е какви ли не чайчета и таблетки...и ако знаете какво и помогна....киви....сутрин на гладно ми каза че си хапва няколко кивита и май изпиваше и един фреш,но за това не съм сигурна..каза,че от този момент нататък няма запек.опитай-със сигурност няма да навреди...дано и на теб ти помогне.

Nosferatus 8th January 2007 10:06

Цитирай:

Първоначално написано от Атина
Привет.имам една приятелка,която имаше подобен проблем в продължение на 10 и повече години.опитвала е какви ли не чайчета и таблетки...и ако знаете какво и помогна....киви....сутрин на гладно ми каза че си хапва няколко кивита и май изпиваше и един фреш,но за това не съм сигурна..каза,че от този момент нататък няма запек.опитай-със сигурност няма да навреди...дано и на теб ти помогне.

Черните семки в кивито правят действието.

мн съм тъБ. :lol:

lori 8th January 2007 15:52

Рициново масло също помага, но действието е твърде експресно... :1205: Пиете известно количество, сядате във WC и чакате няколко минути... Но предполагам зависи и от организма. :)

cranberry 8th January 2007 15:57

Цитирай:

Първоначално написано от lori
Рициново масло също помага, но действието е твърде експресно... :1205: Пиете известно количество, сядате във WC и чакате няколко минути... Но предполагам зависи и от организма. :)

wowwww Колко якоооооооо

Astela 8th January 2007 17:39

Аз нямам често този проблем,но си спомням,че миналата година зимата ми се случи и реших да пробвам с фреш.Направих си смесен фреш от киви,ябълка,портокал и грейпфрут,изпих едно кафе с него и ефектът беше моментален.Пробвай с тези плодове-смесени заедно така ти разбълбучкват корема,че е неописуемо.

lori 9th January 2007 10:08

Сега се сещам, че и салата от прясно зеле в по-големи количества също разбълбуква корема. Изобщо такива груби целулози... :lol:

Gavr1 18th January 2007 10:47

Цитирай:

Първоначално написано от lori
Сега се сещам, че и салата от прясно зеле в по-големи количества също разбълбуква корема. Изобщо такива груби целулози... :lol:

Също и сок от кисело зеле! :1242:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.