Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Запек! :( (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3008)

luna 18th January 2007 13:46

От опит мога да кажа, че киви на гладно сутрин помага много. Но плодовете трябва да са зрели и меки
Успех :lol:

Police MAIN 18th January 2007 13:55

Абе пйте Прясно мляко! и залягайте в WC-то! :wink: :lol:

Gavr1 18th January 2007 18:37

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
Абе пйте Прясно мляко! и залягайте в WC-то! :wink: :lol:

Да, ама не!Аз на ден ако не изпия поне литър не съм чове и пак си имам проблеми... :2035:

Никси 18th January 2007 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от cranberry
мен най ме боли стомах от 4ая сание, а и само от миризмата му ми се повръща.

Аз го пих известно време. Вечер след вечеря май го пиех и сутрин към 5-6 часа, верно, се събуждах с ужасни болки в корема и по тревога бягах до WC :oops:

Celine 19th January 2007 09:36

зззззз
 
:D

Джу 19th January 2007 12:41

Цитирай:

Първоначално написано от Police MAIN
Абе пйте Прясно мляко! и залягайте в WC-то! :wink: :lol:

Не е лоша идея, ама от киселините на млякото боли още поевче стомах и не се препоръчва.....

Milady 21st January 2007 22:54

COLON C. Има някакво предписание 4е се пие 2 пъти дневно но аз си го пийвам когато съм на зор. В краткосро4ен план е с моментален ефект, в дългосро4ен незнам дали изобщо влияе. Това е хранителна добавка-фибри, които с голямо количество вода се надуват в стомаха и по 4ревцата и изхвърлят вътресъдържимото.

flakita 22nd January 2007 14:52

:girl_hysteric: , Неееее хора казвам Ви чесно ще полудея!!! Ето сега пак 4дни(днес ми е 5) пак не съм ходила по голяма :girl_cry2: . Качила съм килограми, при това доста(около 4кг :( ), няма да ви казвам колко ми е тежко, гадно и как изглежда корема ми(сигорно се сещате, само ще Ви загубя времето, ако почна даобяснявам :wink: ). Какво ли не пих: зелен чай, таблетки с екстрат от зелен чай, някакъв по-лек разхлабителен чай(по-два пъти на ден(така трябвавд)и аз така и правя всеки ден по два чая :roll: ) :girl_hysteric: ААА и вече не знам какво да правя?? Може би е от прясното мляко :roll: :2021: , защото съм чувала, че то запича. Ама аз не мога без него :? ... НЕ ЗАМ какво е Вашето мнение :cry: ?? Моля Ви споделе те :2035:

maariaa 22nd January 2007 15:26

Аз нямам проблеми по принцип, много редовно ходя, т.е. всяка сутрин. Пия на гладно една чаша кафе и съм готова. Поне на мен то ми помага. Пробвай

cranberry 22nd January 2007 15:35

flakita, прясното мляко не запи4а, напротив. пробвай сутрин на гладно 1 4аша горещо, след което студена вода и/или някакъв плод, само да не е лимон, нали

ако не стане, вземи си 1 бизилакс/бизакодил и вземи, 4е го отпусни тоя сто,ах. знам, 4е не е мн препоръ4ително, но след като друго не помага...
последното, което ми подейства добре, по-горе май п исах, е БЕКУНИС на хап4ета, от 4айове ми се повръща. но за 2 седмици и толкова. не знам, явно трябва да се правят изследвания.
една познатаходила на някакви изследвания и й казали, 4е просто 4ервото й било по-дълго, правело пове4е гънки и така щяло да е, да си сменяла лаксативите само


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.