Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Жена в анцу(н)г (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10784)

LP_ 17th June 2010 18:48

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от snobkata
А във всеки град има една прослойка за която анцуг Адидас си е символ на невероятен просперитет, ако е цялото фемили барабар с наследника барнато адидасово-още по добре :lol: :lol: :lol:

Че кво лошо има в това?!! И ние харесваме тази марка и всичкивключително и най-малката сме се "барнали" с нея :wink: :cool: ...Може би трябва да каже , че телефона ми е Нокия и карам и Мерцедес , че да си достатъчно отвратена :sick: :wink: ........ :2055: :2055: :2055:

Мутреската ми тя :kiss_me: :bubblegum:

want 17th June 2010 19:16

Kaто се прибера в къщи първата ми работа е да си облека анцуга :) Ако трябва да преско4а до махлянския магазин или до някоя приятелка си ходя с него но ми се е слу4вало да слеза и до центъра :)До сега определено никой не ми е правил забележка или пък да ме гледа укорително :)
Това кой какво носи го има само в БГ , бах мама му така и не се нау4ихте да не си пъхате носа в чужди работи :)

Piny 17th June 2010 19:25

ние не си пъхаме носа в чужди работи - аз като видя някоя мацка по анцуг не и давам мъдри съвети как да се облича. Тук всеки обсъжда собственте си виждания. А моето е- анцуг извън спортната зала е НО ГО. Дори за вкъщи имам достатъчно други удобни дрехи и не бих се метнала по спортен екип.
А пък НОКИА за мен е номер 1 ( ние с Ани по други въпроси обикновено сме на различно мнение, но тук и давам пълно право!)

_Poli_ 17th June 2010 20:30

Аз си ходя с анцунг (не шушляк обаче) вкъщи и понякога, като ходя на разходка в планината :)
Но това с токчетата е направо абсурдно :shock:

Babri 17th June 2010 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
ние не си пъхаме носа в чужди работи - аз като видя някоя мацка по анцуг не и давам мъдри съвети как да се облича. Тук всеки обсъжда собственте си виждания. А моето е- анцуг извън спортната зала е НО ГО. Дори за вкъщи имам достатъчно други удобни дрехи и не бих се метнала по спортен екип.

:2043:

i_ani 18th June 2010 07:25

Цитирай:

Първоначално написано от LP_
Мутреската ми тя :kiss_me: :bubblegum:

Изобщо не съм мутреса , просто ме дразнят подобен род изказвания :twisted:

snobkata 18th June 2010 22:17

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от LP_
Мутреската ми тя :kiss_me: :bubblegum:

Изобщо не съм мутреса , просто ме дразнят подобен род изказвания :twisted:

Да де, нали това е идеята да си кажем мненията :wink: Нито ти ще спреш да носиш Адидас, нито на мен да ми е забавно :D Всеки с вкус, нали???

Piny 19th June 2010 09:30

ти сега искаш да направим класация за десетте модни грешки ли?
Ако е така онези за които ти предполагам говориш са номер 1, номер две е анцугът извън спортната зала :lol: :lol: :lol:

want 19th June 2010 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
ти сега искаш да направим класация за десетте модни грешки ли?
Ако е така онези за които ти предполагам говориш са номер 1, номер две е анцугът извън спортната зала :lol: :lol: :lol:

Знаеш ли учудваш ме 4е живееш толкова дълго в Австрия а още не си успяла да се отърсиш от някои бг навици:)Кой какво носел , кое било модерно или не изобщо не ме интересува.Радвам се 4е живея в страна където никой не те гледа как си обле4ен камо ли да те коментира :)
Ако погледнеш темата за кой какво си купил там 90% са абсолютни модни грешки но това си е техен избор!

Iliana81 19th June 2010 16:38

Общо взето не харесвам анцузи. Нося само когато ходя на фитнес, и вкъщи. Но е един готин розов които ми очертава краката и ханша така че на моя му е кеф да ме гледа така, особено съчетан с прилепнала блузка :)
А иначе аз съм виждала жени с анцузи навън и не ми прави впечатление, само че аз не бих излязла така дори и до магазина.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.