Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Жена в анцу(н)г (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10784)

Seltakis 31st May 2010 15:23

Жена в анцу(н)г
 
Нарочно сложих "н"-то в скоби, понеже по последна информация от БАН формата е дублетна. Но да не се отвличам от същината - искам да ви питам какво мислите за гледката на жена в анцу(н)г, извън чисто спортен контекст?...А вие случайно носите ли се така?...Понеже една девойка веднъж, след като я нахраних яко на тема "стил, възпитание и това, че шушляково долнище не се връзва с обувки с токче" извинително измънка "ама на мен така ми е много удобно"

Babri 31st May 2010 17:55

Слагам анцунг само във фитнеса и като ходим на пикник,никъде другаде :wink:

През останалото време съм задължително с високи токове :wink: :dirty_dance:

rossi_spi 31st May 2010 23:09

Стилът ми изключва анцуга от гардероба, освен когато разхождам кучето. Иначе в Бургас анцуга Адидас се слави като "невероятен" символ на благополучие и престиж (хахаахх), което разбира се е безумие. Съчетания от типа анцуг и токчета ме сразяват! От самоуважение човек трябва да подбира облеклото си според случая, мястото, средата и пр.
Що се отнася до жената в анцуг, мосля, че е секси във фитнеса или докато спортува, иначе е нелепо.

Piny 1st June 2010 08:06

извън спортната зала- не бих сложила анцуг. Знаете ли че на немски анцуг Anzug означава официален костюм. Откъде го изкопаха това Н за дублетната форма не знам...[/b]

rossi_spi 1st June 2010 08:36

Уффф и аз преди няколко дни спорих безуспешно с един твърдоглавец, че е анцуг и думата е немска, ама иди разправяй...

Piny 1st June 2010 08:52

аха - идва от аnziehen - обличам се :wink:

Seltakis 1st June 2010 10:05

Достатъчно дълго съм живял в Австрия, за да знам, че най-правилната форма всъщност е ханцунг, но нека не обръщаме темата в езиков спор :wink:

Piny 1st June 2010 13:50

:lol: :lol: :lol:

i_ani 1st June 2010 14:22

Re: Жена в анцу(н)г
 
Цитирай:

Първоначално написано от Seltakis
...Понеже една девойка веднъж, след като я нахраних яко на тема "стил, възпитание и това, че шушляково долнище не се връзва с обувки с токче"

:2009: Естествено , че не се връзва...тва ще е интересно да се види :2055: ...

По темата :arrow: Със спортен екип или анцунг от една година ходя само вкъщи и то зимно време ...Нещо съм си сменила стила на обличане :lol: ..., а преди излизах на детската площадка с малката , до магазина , че и на кафе по спортно , ама вече НЕ :cool:

sportakus75 2nd June 2010 07:26

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Слагам анцунг само във фитнеса и като ходим на пикник,никъде другаде :wink:

През останалото време съм задължително с високи токове :wink: :dirty_dance:

точно по мойте изисквания,жената трябва да е задължително на токове,мнооооооого високи

squirtka83 4th June 2010 13:53

Вкъщи ми е най-удобно с анцу(н)г (още повече ме объркахте как се пише и вече нищо не знам :lol:). Когато ходя до магазина, никога не се е случвало да се преоблека. Всъщност това гиздене, което някои жени правят, когато излизат на 50 метра от тях, ми е невероятно глупаво...

Patety 4th June 2010 15:50

Нося си анцунга, когато и където ми е кеф с изключение в офиса.

Enerdji 13th June 2010 21:15

Никога няма да забравя в един епизод на "Пълна промяна" (възможно е шоуто да е било друго) Кремена Халваджиян беше с екип Shampion, те са едни такива памучни, свободни, горнището е с качулка без цип, а долната част беше загънала като за риба, просто навити крачоли. И сандали с токчета. Заклевам се!
Всъщност тя беше стилистката на това предаване и я даваха как преобразява участничките. Възможно е да има някъде видео с тази гледка, но не знам къде да търся...

Enerdji 13th June 2010 21:17

Цитирай:

Първоначално написано от Patety
Нося си анцунга, когато и където ми е кеф с изключение в офиса.

:2043:

liophy 14th June 2010 15:06

Анцунг с токчета е смешно разбира се. Също както и в офиса.

Но сам по себе си анцунгът при жени не е лошо нещо. Говорим за онзи тип лека материя, която очертава перфектно дупето.

Seltakis 15th June 2010 08:24

Цитирай:

Първоначално написано от liophy
Говорим за онзи тип лека материя, която очертава перфектно дупето.

шушляк? :lol:

snobkata 16th June 2010 22:18

Аз лично ангуг не нося освен на крос :wink: Нооо ми е по абсурда гледката на мацка накипрена с токчета, чанти, топове и до нея мъж с анцуг и маратонки :roll: А във всеки град има една прослойка за която анцуг Адидас си е символ на невероятен просперитет, ако е цялото фемили барабар с наследника барнато адидасово-още по добре :lol: :lol: :lol:

LP_ 16th June 2010 22:33

Аз пък много се кефя из махалата като гледам мацките да си щъкат по анцузи, Адидас, Пума или квото и да е, из махалата - дупетата им едни такива вирнати... :twisted: :twisted:

i_ani 17th June 2010 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от snobkata
А във всеки град има една прослойка за която анцуг Адидас си е символ на невероятен просперитет, ако е цялото фемили барабар с наследника барнато адидасово-още по добре :lol: :lol: :lol:

Че кво лошо има в това?!! И ние харесваме тази марка и всичкивключително и най-малката сме се "барнали" с нея :wink: :cool: ...Може би трябва да каже , че телефона ми е Нокия и карам и Мерцедес , че да си достатъчно отвратена :sick: :wink: ........ :2055: :2055: :2055:

Babri 17th June 2010 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от snobkata
Нооо ми е по абсурда гледката на мацка накипрена с токчета, чанти, топове и до нея мъж с анцуг и маратонки :roll:

Или мацка с анцунг и чехли и мъж с панталон и риза както са моите съседи.Ужасно смешно е отстрани :lol:

LP_ 17th June 2010 18:48

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от snobkata
А във всеки град има една прослойка за която анцуг Адидас си е символ на невероятен просперитет, ако е цялото фемили барабар с наследника барнато адидасово-още по добре :lol: :lol: :lol:

Че кво лошо има в това?!! И ние харесваме тази марка и всичкивключително и най-малката сме се "барнали" с нея :wink: :cool: ...Може би трябва да каже , че телефона ми е Нокия и карам и Мерцедес , че да си достатъчно отвратена :sick: :wink: ........ :2055: :2055: :2055:

Мутреската ми тя :kiss_me: :bubblegum:

want 17th June 2010 19:16

Kaто се прибера в къщи първата ми работа е да си облека анцуга :) Ако трябва да преско4а до махлянския магазин или до някоя приятелка си ходя с него но ми се е слу4вало да слеза и до центъра :)До сега определено никой не ми е правил забележка или пък да ме гледа укорително :)
Това кой какво носи го има само в БГ , бах мама му така и не се нау4ихте да не си пъхате носа в чужди работи :)

Piny 17th June 2010 19:25

ние не си пъхаме носа в чужди работи - аз като видя някоя мацка по анцуг не и давам мъдри съвети как да се облича. Тук всеки обсъжда собственте си виждания. А моето е- анцуг извън спортната зала е НО ГО. Дори за вкъщи имам достатъчно други удобни дрехи и не бих се метнала по спортен екип.
А пък НОКИА за мен е номер 1 ( ние с Ани по други въпроси обикновено сме на различно мнение, но тук и давам пълно право!)

_Poli_ 17th June 2010 20:30

Аз си ходя с анцунг (не шушляк обаче) вкъщи и понякога, като ходя на разходка в планината :)
Но това с токчетата е направо абсурдно :shock:

Babri 17th June 2010 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
ние не си пъхаме носа в чужди работи - аз като видя някоя мацка по анцуг не и давам мъдри съвети как да се облича. Тук всеки обсъжда собственте си виждания. А моето е- анцуг извън спортната зала е НО ГО. Дори за вкъщи имам достатъчно други удобни дрехи и не бих се метнала по спортен екип.

:2043:

i_ani 18th June 2010 07:25

Цитирай:

Първоначално написано от LP_
Мутреската ми тя :kiss_me: :bubblegum:

Изобщо не съм мутреса , просто ме дразнят подобен род изказвания :twisted:

snobkata 18th June 2010 22:17

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от LP_
Мутреската ми тя :kiss_me: :bubblegum:

Изобщо не съм мутреса , просто ме дразнят подобен род изказвания :twisted:

Да де, нали това е идеята да си кажем мненията :wink: Нито ти ще спреш да носиш Адидас, нито на мен да ми е забавно :D Всеки с вкус, нали???

Piny 19th June 2010 09:30

ти сега искаш да направим класация за десетте модни грешки ли?
Ако е така онези за които ти предполагам говориш са номер 1, номер две е анцугът извън спортната зала :lol: :lol: :lol:

want 19th June 2010 09:53

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
ти сега искаш да направим класация за десетте модни грешки ли?
Ако е така онези за които ти предполагам говориш са номер 1, номер две е анцугът извън спортната зала :lol: :lol: :lol:

Знаеш ли учудваш ме 4е живееш толкова дълго в Австрия а още не си успяла да се отърсиш от някои бг навици:)Кой какво носел , кое било модерно или не изобщо не ме интересува.Радвам се 4е живея в страна където никой не те гледа как си обле4ен камо ли да те коментира :)
Ако погледнеш темата за кой какво си купил там 90% са абсолютни модни грешки но това си е техен избор!

Iliana81 19th June 2010 16:38

Общо взето не харесвам анцузи. Нося само когато ходя на фитнес, и вкъщи. Но е един готин розов които ми очертава краката и ханша така че на моя му е кеф да ме гледа така, особено съчетан с прилепнала блузка :)
А иначе аз съм виждала жени с анцузи навън и не ми прави впечатление, само че аз не бих излязла така дори и до магазина.

Iliana81 19th June 2010 16:39

Лятото обаче не нося анцунг изобщо, дори и в фитнеса и вкъщи. Замествам го с розови къси панталонки.

Piny 19th June 2010 19:21

аз пък не знам страна, в която хората да не се интересуват как са облечени. Не знам дали това е български навик, но тук в Австрия никой не ходи по анцуг ( освен чужденките).
Вярно е че се обличат малко по-консервативно от нашите девойчета, но не мога да кажа че изобщо не им пука в какво са облечени.
Нали знаеш по дрехите посрещат, по ума изпращат. Ако се обличаш странно, никой нищо няма да ти каже, но оставяш все пак лошо впечатление - не само в България, но навсякъде по света

want 19th June 2010 20:43

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
аз пък не знам страна, в която хората да не се интересуват как са облечени. Не знам дали това е български навик, но тук в Австрия никой не ходи по анцуг ( освен чужденките).
Вярно е че се обличат малко по-консервативно от нашите девойчета, но не мога да кажа че изобщо не им пука в какво са облечени.
Нали знаеш по дрехите посрещат, по ума изпращат. Ако се обличаш странно, никой нищо няма да ти каже, но оставяш все пак лошо впечатление - не само в България, но навсякъде по света

Едва ли австрийците се обръщат и коментират кой с какво е обле4ен!Разгледай им форумите и виж за какво си говорят :)
Аз поне до сега не съм намерила ангийски форум в който да се коментират анцузи или кой как бил обле4ен :)
Говорим за анцуг през свободното време когато примерно излизаш на разходка из парка или просто да разходиш ку4ето из махалата а примерно да ходиш на ресторант с него!Макар 4е като се огледам виждам много хора от разли4на възраст които носят горници на анцузи и изобщо не изглеждат странно!И не мисля 4е един анцуг те прави странен в о4ите на хората!

Piny 19th June 2010 21:47

ти голям специалист се извъди по австрийския начин на мислене. Е нека ти кажа, че грешиш. Начинът на обличане се коментира тук не повече и не по-малко отколкото в България.
Ти предполагам живееш отвъд океана, там са по-либерални във възгледите си относно мода и стил. Аз бях изумена като видях как си щъкат по костюм и маратонки.
Не се сещам за коя снимка говориш, но изразът ти определено е обиден и аз не мисля че с нещо съм провокирала подобно отношение :!:

want 19th June 2010 22:20

Напротив живея в Европа и никой до сега не съм чула да коментира кой как е облечен .Много 4есто можеш да видиш хора обути с маратонки , гуменки или горници на анцузи! При младите моми4ета анцунга е нещо задължително в гардероба .Честа гледка е и жени по анцузи трагнали на разходка .И като говорим за анцузи -нищо общо с ментетата Адидас в БГ :)
Далеч съм от мисълта да те обиждам просто исках да ти покажа че всеки има различно мнение, за теб анцунга е недопустим докато за мен твоя начин на обли4ане.

Piny 20th June 2010 08:16

Анцугът е част от гардероба на спортуващата жена. Не мога да повярвам че се впускам в подобна дискусия. Естествено че няма да чуеш коментари по повод този вид обличане, щом ти самата се обличаш така. Никой няма да ти го каже в очите, ще го изкоментират зад гърба ти. Това е истината- съжалявам за теб! :wink:

want 20th June 2010 09:42

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
Анцугът е част от гардероба на спортуващата жена. Не мога да повярвам че се впускам в подобна дискусия. Естествено че няма да чуеш коментари по повод този вид обличане, щом ти самата се обличаш така. Никой няма да ти го каже в очите, ще го изкоментират зад гърба ти. Това е истината- съжалявам за теб! :wink:

Хахахаха обли4ам се така в свободното си време и не се притеснявам да излеза така до магазина или да преско4а до съседката :)Да слу4вало се е да ме коментират ....например за зстегнатия задник който имам или за плоския корем :)

Armand 20th June 2010 10:04

абе... има си семантика и анцуга, ако трябва да съм честен

случвало ми се е както така се ебаваме с тия дето си ходят с анцузи да срещам некви готини момичета да си ходят така =)

Piny 20th June 2010 10:38

Поздравления за хубавата фигура! Аз за съжаление не мога да се похваля с такава- благородно ти завиждам :2020:

want 20th June 2010 13:17

Цитирай:

Първоначално написано от Piny
Поздравления за хубавата фигура! Аз за съжаление не мога да се похваля с такава- благородно ти завиждам :2020:


Ех за това пък си едни гърди напред :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.