Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Опити за отслабване (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13329)

Kremitto 6th April 2013 00:44

Опити за отслабване
 
Здравейте, имам нужда от малко помощ. От известно време се опитвам да сваля едни 6-7кг. Пробвала съм какви ли не упражнения, от едночасови, редуващи денс и силови (Pump it out) , до 20 минутни, включващи кардио, силови и корем. За диета, не съм спазвала нещо конкретно, просто без захар, газирано, бял хляб. И резултата беше никакъв, като изключим бързото стягане на мускулите.
Сега, за месец правих 30 day shred на Jillian Michaels, има ги качени в ютуб, със същата диета, и резултат отново няма... упражненията й ми харесват, защото включват три серии, всяка от които 3минути силови, 2 кардио и 1 корем. От седмица започнах да ходя и на фитнес, главно за кардио, тичане/бързо ходене и колело. Гледам да прекарвам около час там. Също така започнах друга серия упражнения на Джилиан, Ripped in 30, които са на същия принцип.
Моля ви, кажете ми според вас къде греша и защо не успявам да смъкна тези няколко килца... :(

megi1488 7th April 2013 22:51

Може би грешката е в храненето... трябва ти хранителен режим. С какво се храниш? Подробно за няколко дни :)

Мариса 23rd May 2013 11:18

Ограничи въглехидратите и ще си ок ;)

Roza_79 7th August 2013 13:07

Моя съвет е същия-да ограничиш въглехидратите.Още изключи пърженото, храните с висок гликемичен индекс и не се храни след 18 00.Така ще имаш резултати на 100%.

Мариса 7th November 2013 21:36

Да не се храни след 18:00????ООО,божке...хахахаххаа аххаххаахахха

flashdance 10th November 2013 18:52

По-малко въглехидрати. Имам един приятел, който е доста запален по фитнеса и знам, че си "брои" въглехидратите повече от мазнините даже.

choki_moki 2nd December 2013 18:53

Здравейте,
Аз не ти препоръчвам да изключваш въглехидратите, а да ограничиш приема им. Старай се да ядеш въглехидрати само през първата половина от деня, за да може образувалата се от тях енергия да се изразходва, в противен случай се превръща в мазнини. Намери си подходящ хранителен режим, който да ти е приятен, за да нямаш проблеми със спазването му. Пий много вода и чай (без натурални сокове, студени чайове, газирани напитки и всякакви от този сорт, наблъскани със захар и Е-та, боклуци). Не пий алкохол. Има и различни добавки, които потискат апетита и редуцират теглото. Но като цяло се иска постоянство и търпение. Успех!

ina.ina 4th December 2013 09:31

Цитирай:

Първоначално написано от choki_moki (Публикация 794705)
Пий много вода и чай (без натурални сокове, студени чайове, газирани напитки и всякакви от този сорт, наблъскани със захар и Е-та, боклуци).

Подкрепям!

Murder 5th December 2013 10:28

Освен хранителния режим, добави и тренировки с тежести, защото именно те са истинският ускорител на метаболизма. Не говоря да правиш по 20 повторения с леки тежести, а серии с 8-12 повторения с умерена тежест и по-възможност къси почивки.

choki_moki 9th December 2013 16:49

За отслабване да прави 8-12 повторения ??? О, боже! Не!
Точно обратното. Повторенията трябва да са докато ти запари та да не можеш да си седиш на гъза. Аз правя повече от 30 повторения, 4 серии (говоря за долната част на тялото, която ми е по-проблемна). А за глутеуса правя дори по 50-60 на буза :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.