Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   близнаци (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11959)

Iliana81 13th April 2011 17:11

близнаци
 
Има ли мами на близнаци, и как ви протече бременността?

apoklistika 13th April 2011 17:23

Това да не би да значи, че трябва да честитим....:mama: и то близнаци:1203::1203::1203:

Iliana81 13th April 2011 17:34

Благодаря, апо. :) Днес ми беше първия ехографски преглед... и доктора ясно видя 2 плода, въпреки че съм в 6 г.с. Това обяснява силното гадене. Доктора ми каза че гаденето ще е двойно... Постоянно повръщам, случва се по време на лекции да си изляза набързо. Шока обаче беше доста голям, означава двойни грижи и... двойна радост (дай Боже) :)

i_ani 13th April 2011 18:17

:1223: Ей това се казва приятна изненада :1203: ...:mama:......С един куршум , две зайчета ! :D :D :D
Много се радвам за теб , Лейди ! :1219: :2020:

Piny 13th April 2011 18:37

честито - лека бременност!
май излизаш по-рано в майчинство и вероятно ще родиш със секцио.

i_ani 13th April 2011 18:58

Голяма съм шматка :lol_crazy:.......Толкова се зарадвах на добрата новина , че не прочетох правилно въпроса и минах направо на отглеждането :1242:

Mama.Mia 13th April 2011 20:26

KotiKissa, едно огромно честито! :mama:
Лека бременност ти пожелавам, всичко да е наред и да имаш две здрави и хубави бебчета!:bebe::bebe:
Иначе във форума на бг мама си имат подфорум за близнаци. Там може да намериш повече информация във връзка с бременеене с близнаци и отглеждането им.

Oompa Loompa 13th April 2011 22:17

Браво на майстора :) Честито маце и леко бременеене :)

apoklistika 13th April 2011 23:48

Супер супер много се радвам, стискам палци за 9 безпроблемни месеца и 2 прекрасни здрави бебета!
Ако е много зле положението с повръщането, питай за лекарства, знам, че има нещо. Зареди се с фолиева киселина,бих ти препоръчала и сока на хипп за бременни като вариант за витамини и.... дано по- скоро да мине гаденето, че да можеш да се насладиш и ня хубавите моменти :)

Iliana81 14th April 2011 01:17

Благодаря ви за прекрасните пожелания, мацки :) Страхотни сте всички! да сте живи и здрави и вие, и вашите дечица и хората който обичате!
Гаденето наистина е ужасно, от около десетина дни се чувствам направо полу-човек, да не говорим че усещам миризми много и навсякъде - и приятни, и неприятни но ми се гади от всякаква миризма. Адски много съм щастлива, но нямам търпение да мине бременността. Разбрах че гаденето може да е само в началото, но можело да продължи и цялата бременност...А за близнаците не се учудих особено, макар че пак ме шокира лекаря и няколко пъти го питах дали правилно е видял, и той потвърди и даже ми покажа да видя че има 2 "петънца"... поне аз така ги видях... Иначе имах усещането че има нещо странно понеже вече не мога да си закопчавам дънките и панталоните, а уж не ми личи все още, в началото съм. Вече започнах да се чудя дали са от еднаквите :Д или разнояйчни, но още не може да се определи, поне докато не се оформят да може да се разбере пола (до колкото е възможно). Макар че дори да са от един пол, шанса да са разнояйчни е около 50% че и повече, така ми казаха. Вече започнах да си представям как ще ги обличам в еднакви дрешки ако са еднакви :) и т.н. Усещането е чудесно, въпреки гаденето... сякаш неща които са ме вълнували, притеснявали, дори ядосвали преди в момента нямат никакво значение! Благодаря ви още веднъж :)

P.S. P.С. Смених си ника (виждам че вече има такава опция :))) няма вече място за хаос и първосигнални реакции :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.