Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Оформяне на вежди?!? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=205)

Desi 9th February 2005 17:15

Оформяне на вежди?!?
 
Здравейте!Аз съм на 18 и искам да имам добре оформени вежди,които да подчертават чертите на лицето ми.Но напоследък забелязвам доста момичета с недобре оформени или много изкубани вежди и ме е страх да не ме загрозят и мен в някой козметичен салон.Затова,моля ви ако знаете къде мога да си оправя веждите без притеснения,кажете ми.Аз съм си харесала няколко варианта,но сама съвсем няма да се справя!Мерси :)

liophy 9th February 2005 17:47

Моите предпочитания са за по-дебели вежди. Някак си по-силен е погледа, по натурално е момичето.

Desi 9th February 2005 19:16

Моите вежди не са много дебели,а и аз не искам да станат прекалено тънки,а съвсем леко да се пооформят и затова се притеснявам,че ако отида в някой забутан салон може после да ми се наложи да си ги рисувам :roll:

Desi 12th February 2005 20:21

Помогнете ми и ще ви кажа една изпробвана рецепта за достигане на мечтаната фигура :wink:

Bella 12th February 2005 23:18

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:

Първоначално написано от Desi
Помогнете ми и ще ви кажа една изпробвана рецепта за достигане на мечтаната фигура :wink:

Ama ti sega shte ni iznudvash li,aaaaa :evil: :twisted: Tuk ne mojem da ti gi oformim.A kude,ne znam,zashtoto ne polzvam takiva uslugi.Aide burzo davai receptata :? :wink:

Mimka 16th February 2005 13:49

Моля пишете на кирилица.
Щом по-принцип не са ти много дебели, мойеш само да почистиш мъхчетата в долната, горната част на веждите и между самите вежди.

Тайна 22nd February 2005 23:03

Мерси много,но нямам и мъхчета :roll:

карамеле 15th May 2005 18:01

За веждите
 
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица. Деси оформяне на вежди се прави във всики нормален козметичен салон та дори и да е кварталния. Аз лично си ги оформям от време на време при козметичката ми но иначе само си махам отогоре и отдолу излишното. Услугата не е скъпа въобще-взимат ти някви символични 2-3 лева един вид за "загубените" 5 минути. Успех!

карамеле 15th May 2005 18:01

За веждите
 
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица. Деси оформяне на вежди се прави във всики нормален козметичен салон та дори и да е кварталния. Аз лично си ги оформям от време на време при козметичката ми но иначе само си махам отогоре и отдолу излишното. Услугата не е скъпа въобще-взимат ти някви символични 2-3 лева един вид за "загубените" 5 минути. Успех!

Тайна 16th May 2005 22:53

Да,знам.Открих една много добра козметичка,но смятам да и се доверя за веждите след като ми мине бала.Ще ходя на грим и ако има нужда гримьорката ще ми ги оформи!Мерси на всички :D
П.С:Темата аз съм я пуснала преди да се регистрирам,затова ми е друг ника!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.