Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Дермабразио (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2134)

Chujdata 15th September 2006 11:20

Да, Динев е цар да те разкъндардисва да не правиш хирургични и генерални интервенции, когато може с по-леки процедури да се реши проблема. Лазерът му е последен клас, френско производство, след процедурата ставаш и си тръгваш без зачервявания и отоци. Аз ще ходя след 25.09. в Афродита. Има го и в Панацея.За повече подробности му пишете на имейла :lol:

Enerdji 15th September 2006 11:32

Цената е 300 лв. лице, шия и деколте при д-р Динев в Афродита. Не знам точно какъв е лазера, но видях, че полза има :)

Enerdji 15th September 2006 11:35

Цитирай:

Първоначално написано от Chujdata
Да, Динев е цар да те разкъндардисва да не правиш хирургични и генерални интервенции, когато може с по-леки процедури да се реши проблема. Лазерът му е последен клас, френско производство, след процедурата ставаш и си тръгваш без зачервявания и отоци. Аз ще ходя след 25.09. в Афродита. Има го и в Панацея.За повече подробности му пишете на имейла :lol:

В Панацея лазера същия ли е като в Афродита?

Chujdata 15th September 2006 11:42

Да, абсолютно :lol: Там има, а от Октомври и във Варна този вълшебен уред Дебюси, който с една процедура сваля един размер, или около 4 см. от обиколките на ханша, талията и т.н.При това абсолютно безболезнено. За цена не знам, ама около 50 лв. на процедура, а може и да лъжа, не помня вече.

Cleopatra 15th September 2006 13:06

Цитирай:

Първоначално написано от Bendji
Цената е 300 лв. лице, шия и деколте при д-р Динев в Афродита. Не знам точно какъв е лазера, но видях, че полза има :)

а колко процедури трябва да се направят? и ако е само за лице има ли разлика в цената???

natali85 15th September 2006 16:57

да,но за по-дълбоки белези от акне не знам колко е ефективе този лазер...

Cleopatra 15th September 2006 18:49

Говорих с два салона за IPl процедури. Лошото е, че е съвсем нова процедура и е възможно просто хората да си го рекламират без да са сигурни или изпитали... едните казаха че лятото не се прави, другите ми казаха че няма проблем, не е като пилинг или лазер...на кой да вярва човек :cry:
Някой чувал ли е нещо за това???

Enerdji 15th September 2006 18:51

Всяка част от лицето има отделна цена. Примерно бузи, чело, брадичка, цяло лице... и така. Но отделните цени не знам, питай в Афродита. Мисля, че е подходящ и за белези. Ако не се решиш, като мина още една-две процедури, ще разказвам:)

Enerdji 15th September 2006 18:56

... едните казаха че лятото не се прави, другите ми казаха че няма проблем...

Д-р Динев ме предупреди да си слагам задължително слънцезащитен крем с фактор най малко 60! Не е желателно излагане на слънце, но вече е септември, а и моята работа е на закрито, мисля, че не е проблем. Явно наистина лятото не е сезона на лазерите.

Olivia 15th September 2006 20:46

Аз съм си правила процедурата и съм мноооого доволна :lol: има страхотен ефект лицето ми стана гладко,светна..дори луничките ми изчезнаха.Изпъва леки бръчици.Препоръчва се за по-проблемна кожа,но и за нормална също е идеален вариянт. :1231:
Според мен си струва :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.