Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Teма за всички , поставяли си х. киселина с ВИДИМА разлика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7652)

Oksana_ 8th April 2011 18:27

Нелс, супер са ти станали :lips: Въпреки, че още ще поспадат на мен така големината много ми допада. Сигурно и аз ще посетя Мирчевска скоро :connie:

Нелка 9th April 2011 13:47

Благодаря ви момичета!! :)))
И аз ги харесвам много!

Josefinka 13th January 2012 12:53

Здравейте, искам да попитам тези които са си слагали вече хилауронова киселина, бих искала и аз да си сложа но ще ми е за първи път. Според вас доктор Мирчевска подходяща ли е. Видях и други имена на доктори които се цитират тук по форумите но нямам идеа кой да избера. Благодаря ви предварително.

Нелка 13th January 2012 19:54

Аз съм мн доволна от Мирчевска.

Josefinka 16th January 2012 10:07

Благодаря ти за отговора Нелс.

Асдис 28th January 2012 16:21

здравейте момичета,след голямо четене по форумите си записах час за консултация и поставяне на хиалуронова киселина в устните при д-р Ангел Енчев. Много ме е страх,знам че е рутинна процедурата,но за ефекта после се притеснявам.Моите устни са много тънки,горната почти я няма... затова и искам да им придам обем,които да седи естествено.Чета,че някои момичета си поставят след месец-два втори път ,това необходимо ли е.

Бижу 31st January 2012 10:37

Цитирай:

Първоначално написано от Iva86 (Публикация 765715)
Чета,че някои момичета си поставят след месец-два втори път ,това необходимо ли е.

Зависи от това, което искаш да постигнеш, както и от способността на организма ти да разгражда ХК. Може да е за 2 месеца, може да е и за година и 2 месеца.

elinor 2nd February 2012 13:04

Здравейте!
Слагам си хиларуонова киселина може би от 7 год. и съм пробвала какво ли не .Засега мнението ми ,според това което виждам по себе си е че най-добрия филър е TEOSYAL KISS..Най гъст е и стои най много.Аз си слагам такъв от може би 3 год. и наблюдението ми е че стои поне по 1 год без да има рязко намаляване .Найстина това е материалът които аз си слагам и съм много доволна.Чувала съм мнения дори, че много по скъпи филъри не стоят толкова колкото този.Аз съм се доверила изцяло на Др.Аргир Аргиров.Само той разбира какво искам и е истински професионалист .Ако имате интерес мога да ви пратя снимки и контакти на Док.

Нелка 2nd February 2012 13:14

Цитирай:

Първоначално написано от Бижу (Публикация 765884)
Зависи от това, което искаш да постигнеш, както и от способността на организма ти да разгражда ХК. Може да е за 2 месеца, може да е и за година и 2 месеца.

Първият път винаги се разгражда най-бързо. За това повечето момичета, включително и аз, си слагат за 2-ри път 2-3 месеца след първия. После може да изтрае 6-8 месеца, след това 12-14 месеца. ХК действа с натрупване, за това така се получава.

Josefinka 2nd February 2012 17:42

Цитирай:

Първоначално написано от elinor (Публикация 766304)
Здравейте!
Слагам си хиларуонова киселина може би от 7 год. и съм пробвала какво ли не .Засега мнението ми ,според това което виждам по себе си е че най-добрия филър е TEOSYAL KISS..Най гъст е и стои най много.Аз си слагам такъв от може би 3 год. и наблюдението ми е че стои поне по 1 год без да има рязко намаляване .Найстина това е материалът които аз си слагам и съм много доволна.Чувала съм мнения дори, че много по скъпи филъри не стоят толкова колкото този.Аз съм се доверила изцяло на Др.Аргир Аргиров.Само той разбира какво искам и е истински професионалист .Ако имате интерес мога да ви пратя снимки и контакти на Док.

Аз бих искала да видя снимки ако обичаш.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.