Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   При козметик след ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7839)

elizma 8th December 2008 19:01

При козметик след ринопластика
 
Здравейте,позволих си да пусна тази тема,защото неможах да намеря нищо по нея.Искам да попитам колко време след ринопластиката отидохте на козметик.Ще се радвам ако някой отгивори

milavanila 8th December 2008 19:14

Аз отидох месец и две седмици след операцията, естествено не си дадох нослето да го стискат много, съвсем нежно ми го почисти :D

elizma 8th December 2008 22:47

Вече се консултирах с козметик и няма проблем,ще ми направи микродерматобразио защото нослето ми е само в черни точки и много ме дразни.Притеснявах се защото имам лек оток от едната страна иначе са минали 8 месеца от операцията,това ми е втора кекто вече знаеш :D :D :D

Jackie 8th December 2008 23:34

аз ходих 3 дена след махане на гипса. не ми пипаха нослето естествено. мн добре ме обработи козметичката супер доволна останах.

natalyta 21st May 2009 00:41

За да ти е мирна главата - един месец след махане на гипса никакви козметични маски, пилинги, фон д. тени... Два месеца от свалянето на гипса - никакви козметични процедури в салон.

bumbarashka 1st February 2010 17:27

Аз да ви кажа не издържах,та го понастисках.Тия черни точки ме влудиха.Знам че сега отока ще държи двойно повече,т.к асистентката на д-ра каза че въобще не трябва да докосвам носа.Всяко докосване увеличава с един ден отока.Като се има предвид че аз не само го докосвах,пипах и мачках та на всичкото отгоре си позволих и да го стискам. :roll: Какво ще стане сега не знам :( Някой може ли да даде мнение?


P.S Моля ви,не ме хокайте много.И без това ми е тегаво.Трябва да не сепоглеждам в огледалото и да си вържа ръцете!

Reason 1st February 2010 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от bumbarashka
Всяко докосване увеличава с един ден отока.

Тва е голяма глупост! :lol: Колко пъти си докосва носа до сега?Смятай, ако си го пипала около 100-тина пъти...100 дена още отток.Ти не я ли пита в такъв случай, едно кацне на муха върху носа ти, дали е равно на 6 дни отток, понеже мухите имат 6 крачета?

bumbarashka 1st February 2010 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от Reason
Цитирай:

Първоначално написано от bumbarashka
Всяко докосване увеличава с един ден отока.

Тва е голяма глупост! :lol: Колко пъти си докосва носа до сега?Смятай, ако си го пипала около 100-тина пъти...100 дена още отток.Ти не я ли пита в такъв случай, едно кацне на муха върху носа ти, дали е равно на 6 дни отток, понеже мухите имат 6 крачета?

:yako: :lachen:

bumbarashka 1st February 2010 20:59

В интерес на истината,тя като че ли искаше да ме стресне,за да не го пипам,понеже задавайки въпросите си,само го пипах.СЪщо така ми обясни,че от пипането тъканите не могатжда се наместят правилно и върхът увисва... :roll:

sibi 1st February 2010 22:01

Нямам думи :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.