Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика при доц. Джамбазов - IV част (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13202)

titi1 20th June 2014 08:50

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 799809)
Не знам обаче ти как се осмеляваш да препоръчваш този или онзи при условие, че всичките ти постове се базират на това чул, прочел и пр. Дори не си ходил на консултации!

Има огромна разлика от обикновен драскач и човек примерно, като Keery, чиято полза за форума е огромна !!!

Eee, доста грубо от твоя страна, не мислиш ли!?

"Драскача" както го нарече отделя от личното си време, за да помогне на момичетата с фотошоп, който е безупричен, изчел е толкова за ринопластиката, колкото ти сигурно даже не можеш да се замислиш че е възможно.
Смешно е да правиш изказвания от рода на това, че една консултация може да те "светне" в проблема.
Няма да изпадам в подробности, но само виж какво е писала една от нас в другата тема и друг път се замисли като тръгнеш да нападаш и обиждаш

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...13269&page=181

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 799818)
ПуфПаф, ще те послушам. Само да се видя.
Да знаеш, че това, което ми каза покрай фотошопа, същото ми го каза и Дилбер. Т.е. мисля, че познанията и коментарите са ти на експертно ниво.


Pufpaf 20th June 2014 15:38

Не може да се говори, че съм голям разбирач, има много по знаещи от мен писали във форума, повечето вече не пишат, след като са си оправили носовете и някои от тях с по 3-4 операции ! Аз съм наясно със сантиментите, които повечето жени изпитвам към хирурга, който им е оправил носа и с това им е променил и живота към по добро. За това въобще не съм изненадан, когато видя някой как върло защитава хирургът който ги е оперирал.

klarisina 21st June 2014 01:37

Не знам просто, думи нямам, а и не ми трябват :)))) такъв феномен-самороден експерт, изключителен капацитет...що не вземе да почнете да се оперирате при него?!

Пуфф-Паффф, не ми отговаряй, моля, задръстил си де що може форума с философските си писания, никой не ги чете, не искам да ставам повод за безмозъчни спорове/спамове и наддумвания!

Жалко, че няма модератори да ревизират, безкрайните и повтарящи се "съждения"!!!

titi1 21st June 2014 12:03

Леле, леле...а сигурно си млада:cry:
жалко е, че си така злобна.
Това чувство е пагубно, не се съсипвай.
Разбрахме, че ти липсва време, както и на повечето, но намери такова да попрочетеш тези усещания и какво могат да ти причинят.

Успех:grin:

Emmalfy 28th June 2014 17:19

Извинявам се ,ако повтарям вече задаван въпрос ,но проф.Джамбазов извършва ли само корекция на връх и ако да каква е цената .
Аз съм с 6 корекции по носа :( и все е зле. Разчитах до момента на един единствен хирург,когото ужасно много уважавам,но явно не може да се справи с носа ми и това е

klarisina 29th June 2014 00:49

Цитирай:

Първоначално написано от Emmalfy (Публикация 800021)
Извинявам се ,ако повтарям вече задаван въпрос ,но проф.Джамбазов извършва ли само корекция на връх и ако да каква е цената .
Аз съм с 6 корекции по носа :( и все е зле. Разчитах до момента на един единствен хирург,когото ужасно много уважавам,но явно не може да се справи с носа ми и това е

Единствено той би могъл да ти отговори, дали би се наел с твоя връх. Виждала съм всякакви негови връхчета - от фини до не чак толкова, сега може да е задобрял повече, впечатленията са ми от преди 2-3г.
При мен беше работил и по върха, направи това, което поисках, но може изискванията да са ми били занижени ;)
Предполагам си изчела всички теми и имаш представа какви са отзивите по света и у нас. Има хора окепезени у нас поправени в чужбина, у нас не знам някой да се е похвалил с 90-100% доволен резултат след 2 и n на брой ринопластики!
Мненията на кери, нелс и още няколко момичета са много полезни, ако не си ги прочела издири и прочети! За съжаление темите са пълни с огромно количество спам и си трябва доста четене, за да отсееш важното!
И един скромен съвет :D -не се доверявай на мненията от хора, които не са писали от собствен опит!

Emmalfy 29th June 2014 08:40

klarisina , Мерси много !

Питам предварително дали има практиката да оперира само връх на носа , без цялостното трошене и моделиране , защото честно казано просто вече не ми се иска да издевателствам над носа си и да давам пари за поредната операция , която може да завърши безрезултатно , а и защото ще има да си почакам докато се доредя до консултация ... пък за операция да не говорим :)
и искам да знам заслужава ли си чакането или да мисля алтернативи . Срам не срам , започнала съм да виждам само до върха на носа си и е дразнеща загуба на време да се въртя около огледалото !

keery 5th July 2014 06:30

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 799786)
Да, прати ми на Лс да видя какво е направил.
Аз съм гледала доста носове направени при него, из между тях доста хубави, даже чудесни и някой, които естетически не са добри.
Но не съм виждала чак обезобразяване.

Остави си майл и ще получиш снимки за да видиш какво е "натворил" касапина

keery 5th July 2014 06:44

За да внеса малко яснота относно резултата на Нели след Джамбазов, ще кажа че Пуф Паф правилно е разбрал колко "доволна" беше тя. Тя имаше проблем със страничните хрущяли, което той беше оправил. Но за сметка на това върхът и бе развален с увиснала колумела - много характерен за касапина почерк и имаше изражение на "angry man". Така че да , тя не беше доволна от върха и гърба на носа след намесата му и потърси ревизия при Дилбер.

klarisina 6th July 2014 14:14

По долу цитирам какво е писала Нелка на стр.177 от тема ІІІ за Джамбазов:
"Първоначално написано от Josefinka :
Нелс видях твоите снимки и незнам защо не ти е изтънил върха още ......
Нелка: И аз това се чудя.
Не искам да те разубеждавам - Джамбазов е страхотен специалист, екипът му също. Аз не съжелавам, че се оперирах при него, със сигърност е по-добре носът ми. Но не е това, което искам. Казвала съм тук, че ми е писнало от ринопластики, и за това съм леко негативно настроена.
Успех! "


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.