Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Жена в анцу(н)г (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10784)

Seltakis 31st May 2010 15:23

Жена в анцу(н)г
 
Нарочно сложих "н"-то в скоби, понеже по последна информация от БАН формата е дублетна. Но да не се отвличам от същината - искам да ви питам какво мислите за гледката на жена в анцу(н)г, извън чисто спортен контекст?...А вие случайно носите ли се така?...Понеже една девойка веднъж, след като я нахраних яко на тема "стил, възпитание и това, че шушляково долнище не се връзва с обувки с токче" извинително измънка "ама на мен така ми е много удобно"

Babri 31st May 2010 17:55

Слагам анцунг само във фитнеса и като ходим на пикник,никъде другаде :wink:

През останалото време съм задължително с високи токове :wink: :dirty_dance:

rossi_spi 31st May 2010 23:09

Стилът ми изключва анцуга от гардероба, освен когато разхождам кучето. Иначе в Бургас анцуга Адидас се слави като "невероятен" символ на благополучие и престиж (хахаахх), което разбира се е безумие. Съчетания от типа анцуг и токчета ме сразяват! От самоуважение човек трябва да подбира облеклото си според случая, мястото, средата и пр.
Що се отнася до жената в анцуг, мосля, че е секси във фитнеса или докато спортува, иначе е нелепо.

Piny 1st June 2010 08:06

извън спортната зала- не бих сложила анцуг. Знаете ли че на немски анцуг Anzug означава официален костюм. Откъде го изкопаха това Н за дублетната форма не знам...[/b]

rossi_spi 1st June 2010 08:36

Уффф и аз преди няколко дни спорих безуспешно с един твърдоглавец, че е анцуг и думата е немска, ама иди разправяй...

Piny 1st June 2010 08:52

аха - идва от аnziehen - обличам се :wink:

Seltakis 1st June 2010 10:05

Достатъчно дълго съм живял в Австрия, за да знам, че най-правилната форма всъщност е ханцунг, но нека не обръщаме темата в езиков спор :wink:

Piny 1st June 2010 13:50

:lol: :lol: :lol:

i_ani 1st June 2010 14:22

Re: Жена в анцу(н)г
 
Цитирай:

Първоначално написано от Seltakis
...Понеже една девойка веднъж, след като я нахраних яко на тема "стил, възпитание и това, че шушляково долнище не се връзва с обувки с токче"

:2009: Естествено , че не се връзва...тва ще е интересно да се види :2055: ...

По темата :arrow: Със спортен екип или анцунг от една година ходя само вкъщи и то зимно време ...Нещо съм си сменила стила на обличане :lol: ..., а преди излизах на детската площадка с малката , до магазина , че и на кафе по спортно , ама вече НЕ :cool:

sportakus75 2nd June 2010 07:26

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Слагам анцунг само във фитнеса и като ходим на пикник,никъде другаде :wink:

През останалото време съм задължително с високи токове :wink: :dirty_dance:

точно по мойте изисквания,жената трябва да е задължително на токове,мнооооооого високи


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.