Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Отслабване с Липовон. (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10374)

mimi5 20th February 2010 20:37

Отслабване с Липовон.
 
Има ли някой да е пробвал Липовон ,и какво е мнението ви за него? Аз вече го пия и резултатите са страхотни.

galatea 21st February 2010 18:01

Преди малко попаднах на друга такава тема, затова си копирам мнението и тук. :)
Аз в момента го пия . За сега не мога да споделя резултати,защото още не искам да правя контролно замерване, рано е :)
Иначе и аз се запалих по него, откак разбрах,че една позната и мъжа и слабеят с него !
Определено нямам апетит, но кават,че трябва да се хапва по малко. Трябва да се пие и много вода.

RONIPOWER 24th February 2010 10:50

Във форума на МАМА.БГ вече има тема за Липовона може да прочетете ,има доста интересни мнения, ако имате конкретни въпроси питайте ще ви отговоря с удоволствие 0888087098!

signature81 3rd June 2010 08:43

Здравейте!
Една приятелка ми препоръча този Липовон, защото бил много добър
Аз разполагам с опаковката, но за нищо на света не бих ги пробвала.
Това е най-съмнителният продукт на който съм попадала. Пише ,че е произведен някъде си в Мексико, но не пише адрес, няма вносител име, адрес. Тази BocaPharm въобще не съществува.
От къде да знам, че съставките са тези, може да съдържа опиати и още какво ли не. Този Липовон има само един сайт за поръчка и нищо друго.
Слушайте момичета, аз не искам да ви скършвам хатъра... Аз самата имам да свалям 18 кг., но смятам да потърся друг начин. Може да си намаля само малко храната и да ги свалям 6 месеца или 1 година, но ако от този Липовон си увредя някакъв орган, после какво ще правя??? Няма да си го простя...ще бъде твърде късно за съжаления.
Желая ви успех и дано съм помогнала на някого да се откаже от този продукт

oofie 9th September 2010 14:05

Започнах да пия липовон пред 5-6 седмици. При мен действа много добре - няма странични ефекти, апетит не изпитвам когато приемам капсулите. Ям на сила. Отслабнах неусетно с няколко килограма и сега пия по една капсула от дъжд на вятър.
Има хора, обаче на които не им понася, ето защо е хубаво да се опита с 2-3 капсули в началото преди да се изръсиш за цяла опаковка.

The Messenger 20th September 2010 15:06

Малко съмнителен ми се вижда този продукт, но пък в крайна сметка всеки си решава дали ще го употребява или не. Дано имате някакви постижения и всичко да е ок.Успех.

Rebeca_86 24th September 2010 12:00

Re: Отслабване с Липовон.
 
Цитирай:

Първоначално написано от mimi5
Има ли някой да е пробвал Липовон ,и какво е мнението ви за него? Аз вече го пия и резултатите са страхотни.

Да аз съм ползвала Липовон и съм много доволна но си го закупих от фирмения сайт. Казаха ми, че много трябва да внимавам от къде го купувам защото имало "дистрибутори", които предлагали продукта на по-ниска цена да привличат клиенти така и може би го разреждат и т.н. Защото примерно те го предлагат на 50 лв. единична бройка, а във фирмения сайт е 59,80 лв.

Така, че по-добре не взимай от дистрибутори, които са по форумите или из Фейсбук видях един да продава директно

petra_rangelova 24th September 2010 12:48

Цитирай:

Първоначално написано от RONIPOWER
Във форума на МАМА.БГ вече има тема за Липовона може да прочетете ,има доста интересни мнения, ако имате конкретни въпроси питайте ще ви отговоря с удоволствие 0888087098!

Ти работиш за фирмата, която внася Липовон или си дистрибутор. Смисъл каква е цената за Липовона и откъде мога да го закупя?

petra_rangelova 24th September 2010 12:49

Цитирай:

Първоначално написано от petra_rangelova
Цитирай:

Първоначално написано от RONIPOWER
Във форума на МАМА.БГ вече има тема за Липовона може да прочетете ,има доста интересни мнения, ако имате конкретни въпроси питайте ще ви отговоря с удоволствие 0888087098!

Ти работиш за фирмата, която внася Липовон или си дистрибутор. Смисъл ти ги продаваш ли какво?


petar_angelov67 24th September 2010 13:05

Цитирай:

Първоначално написано от The Messenger
Малко съмнителен ми се вижда този продукт, но пък в крайна сметка всеки си решава дали ще го употребява или не. Дано имате някакви постижения и всичко да е ок.Успех.

Аз лични честно да ви кажа свалих 8 кг. за 3 седмици и не почуствах никаква отпадналост или някакъв страничен ефект.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.