Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Хиалуронова киселина (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10103)

AQ 5th January 2010 11:16

Хиалуронова киселина
 
Здравейте,може ли да ми предложите каква Хиалуронова киселина да си купя,някоя от която сте доволни и сте видяли истински резултати. Мн. ви благодаря предварително

mihaelka 5th January 2010 11:27

Не си казала за какво ти трябва,така да знаем какво да ти препоръчаме...какво искаш да правиш с тая хеалуронова киселина :roll: :D

AQ 5th January 2010 11:43

Бях чула преди за капсули хилуронова киселина които видимо намалявали бръчките по лицето и подобрявали еластичноста на кожата

Divinemouse 5th January 2010 20:47

Цитирай:

Първоначално написано от AQ
Бях чула преди за капсули хилуронова киселина които видимо намалявали бръчките по лицето и подобрявали еластичноста на кожата

Правилно си чула , сама и да си я купиш няма какво да я направиш ,освен ако не си доктор...
Всеки доктор работи със най-различни фирми.. и зависи от това при кого ще отидеш .. :wink:

AQ 5th January 2010 20:59

Ами то защо ми е доктор,то нали е на капсули и се пие

Divinemouse 5th January 2010 21:10

Цитирай:

Първоначално написано от AQ
Ами то защо ми е доктор,то нали е на капсули и се пие

Извинявам се,нещо не съм те разбрала... и не съм чувала за капсули а само за инжектиране,както правя аз ..

patrisha 5th January 2010 21:40

Да, наистина има такива капсули. Опаковката е към 60 лв и доколкото си спомням стига за месец, а се препоръчва да се пият поне три месеца. Но не знам колко са ефективни, защото не намерих някой, който ги е ползвал, да даде инфо от първа ръка.

serios girl 5th January 2010 22:34

Ще следя темата, че живо ме интересува :)

mihaelka 6th January 2010 11:07

АЯ разпитах малко и една приятелка ми каза че е използвала HYA anti-age,това са капсули (40 на брой) по 30мг...обясни ми че се пият 2 пъти по 1 капсула...каза че е много доволна от тях. Фирмата се Medica & Health и мисля че е американска,тя е разбрала за тях от някаква нейна позната,която живее в чужбина и също била много доволна. Надявам се да съм ти помогнала.Аз лично още не съм ги използвала,но като написа тази тема много ме заинтригува :D явно са еф :D ефективни тези капсули,някои ако е използвал продукта да пише... :wink: :wink: :wink:

AQ 6th January 2010 14:38

Поразтърсих се малко за тази фирма и намерих някой неща за нея

Корпорация Medica& Health ,една от водещите компании в областта на здравето и козметиката със значителен бюджет, е една от първите, закупили и внедрили в своя нов продукт – Hya AntiAge, ултра модерната японска технология за производство на хиалуронова киселина с намалено молекулна тегло.
Японските технологии, използвани при разработката на анти-ейджинг продукти, се прилагат с огромен успех от всички прочути водещи козметични и фармацевтични компании.Едно от последните постижения в тази област, което предизвика истинска революция в анти-ейджинг продуктите, е разработването на модифицирана молекула на Хиалуроновата киселина с намалено молекулно тегло – под 5000 далтона.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.