Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Не мислите ли, че цените станаха малко височки (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9153)

fancy 7th July 2009 18:35

Не мислите ли, че цените станаха малко височки
 
Здравейте момичета,
Не ви ли се струва, че цените на нашите естетични хирурзи станаха малко височки , още повече за българския стандарт. Като се поогледах в нета , че те гонят някои европейски, а американските направо са ги стигнали. Или важи приказката за зелника Laughing :lol:

Оnly 7th July 2009 19:12

Ми то за който е хоби -ще си намира пари за операцийките . А който не може - ще си кара както досега . Кой в която графа се намира . А според мен винаги са били високи , просто в последно време повече хора могат да си ги позволят .

ALEXIA 8th July 2009 10:00

Ами нормално е. Като има търсене, има и предлагане. Ако няма желаещи/нуждаещи се от услугите на пластичните хирурзи, няма да ги има и тези бомбастични цени. Но според мен един-двама поддържат летвата мноооого нависоко, останалите са в по-умерени граници.
Все пак да не забравяме, че за 95 % от пациентите съотношението "цена-качество" е в правопропорционална зависимост.

Glesanka 8th July 2009 15:12

Високи са цените, особено като имаме предвид, че при повечето хирурзи нещата не стават от първи път и се правят реоперации / понякока няколко на брой :girl_cry2: /, които също струват пари. Каквато и сметка да си направи човек предварително, често се оказва, че е правена без кръчмаря. По-лошото от цените обаче е, че резултатите в много случаи са далеч от представите ни и от обещаното на консултациите. И така много се оказват в положението на платили си, за да бъдат разочаровани :2021:.

dimitriq76 9th July 2009 08:50

по темата
 
И аз мисля че цените са високи за нашия стандарт ,преди 7 г си изтеглих заем и си направих корекция на носа ,но сега с тази криза немога да си изтегля за бюста :2021:

patrisha 9th July 2009 09:33

Да, наистина са високи цените, но според мен най-големия проблем е именно разминаването на цената с качеството. Една голяма част от пластичните хирурзи в България имат твърде високо мнение за уменията си без особено покритие, за чувство за отговорност и дума не може да става. Ако нещо не е наред, то задължително те не са виновни, за евентуална корекция трябва да им се молиш и накрая и да си платиш, за това, че някой не си е свършил добре работата. Е, има и изключения, но те са единици.

Мариса 9th July 2009 11:00

Цитирай:

Първоначално написано от Glesanka
Високи са цените, особено като имаме предвид, че при повечето хирурзи нещата не стават от първи път и се правят реоперации / понякока няколко на брой :girl_cry2: /, които също струват пари. Каквато и сметка да си направи човек предварително, често се оказва, че е правена без кръчмаря. По-лошото от цените обаче е, че резултатите в много случаи са далеч от представите ни и от обещаното на консултациите. И така много се оказват в положението на платили си, за да бъдат разочаровани :2021:.

съгласна съм с теб :(

petiarad 9th July 2009 11:11

Истина е всичко това...не мога да разбера само каква съвест имат тези доктори.Първо ти вземат една камара пари...и после вече не ги интересува..или излизат с номера,че всико ти е на ред и няма нужда от корекция...Сигурно ние сме слепи и не можем да преценим ,кое е красиво и кое -НЕ

white_snake 9th July 2009 11:49

Цитирай:

Първоначално написано от ALEXIA
Все пак да не забравяме, че за 95 % от пациентите съотношението "цена-качество" е в правопропорционална зависимост.

И както всяко нещо в България,когато потръгне(т.е търси се,продава се,било услуга,било продукт итн.....),тогава или развалят ка4еството ,или пък вдигат цените....Та така и в пластичната хиругия.Според мен цените също са високи... :roll: а качеството не на ниво.

Charlize 12th July 2009 00:03

Определено цените са се завишили доста :evil: А в период на криза не би трябвало да е така.Явно пластичните хирурзи не ги лови :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.