Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали при пластични операции (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1097)

apoklistika 4th April 2007 00:24

Никой няма да ти каже кой е най- добрият специалист, защото това е много относително. Прочети информацията за хирурзите и реши при кои да отидеш на консултации, тогава сама ще избереш кой е най- добрият за теб.

di_di 12th April 2007 17:56

Здравейте! И аз съм решила да уголемя бюста си! Моля да ми препоръчате доктор към когото да се обърна!

sladkatony 12th April 2007 18:18

Темата за пострадали, надали е най-подходящо място да зададеш подобен въпрос и трето НИКОЙ няма да ти препоръча хирург, просто попрочети тук във форума и ще придобиеш представа накъде да се насочиш.
Успех

Flame73 12th April 2007 19:24

........

mona_liza 29th April 2007 00:27

поставих си имплантанти,перфектно изпълнение...заведох 5 мои приятелки при същия доктор-всички са адски доволни.той прави най-малките разрези.виждала съм на други жени правени в София...огромни и дълги разрези ... трябва да разпъна кожата и да се вгледам за да открия тънка като конец ивица в кожата ...след това правих липосукция...казвам ви-уникално изпълнение...имах бричове,а сега имам перфектни крака и дупе...няма белези...няма "дупки"...няма буци...гладки и стегнати бедра...родила съм 2 деца...след тези корекции изглеждам зашеметяващо :D тук при този доктор идват жени от цялата страна...и много които живеят в чужбина...цените са много по-ниски от тези в страната и работата на доктора е на нужното ниво.разпитайте,не вярвам някой да се оплаче от този доктор :) а това е д-р Димчо Маджаров от гр.Бургас. Работи в страхотна клиника с невероятен екип. ако ви е нужна повече информация,питайте ме..!!!

yolk 29th April 2007 00:44

Аз пък ползвам Космодиск и съм много доволна! Просто се чувствам преродена, самата истина ви казвам. Ходя си на вилата и помагам на баща ми да копае лозето, като грабна мотиката неможете ме спрете. В началото само усещах малко като парене, ама това как напипа болката бе.... Сега немога да живея без него и вечер като лягам си го слагам отзад, така хубаво си заства и си се намества...иначе немога да спя. И като съм на сватба аз веднага скачам да водя хорото. А вие какво?? Някакви цици сте тръгнали да си правите. :2014: И само да ви кажа, че в момента и космодикса и наколенките на доктор Ливайн са на промоция, даже и на майка ми, която е в чужбина изпратих.

Renkata 29th April 2007 00:49

:biggrin: :lachen: :lachen: :lachen:

Цвета С 29th April 2007 19:52

аз пък си взех колана за отслабване сауна слим.Да ви кажа седя си на дивана ям като рапрана , а за два дни станах 45 кила, ама направо супер , като магия действа .СЕга и те са на промоция две за едно

Pretty 29th April 2007 20:41

Цитирай:

Първоначално написано от mona_liza
поставих си имплантанти,перфектно изпълнение...заведох 5 мои приятелки при същия доктор-всички са адски доволни.той прави най-малките разрези.виждала съм на други жени правени в София...огромни и дълги разрези ..!!!

:lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: Какви доктори имало , не лекар а магьосник ! :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

junglegirl 29th April 2007 20:51

Направо ме разбииииихте от смях :lachen: :girl_in_love:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.