Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 6th December 2015 14:29

Пиши ми на мейла titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255 и ще ти изпратя. :)

Lakme 29 15th December 2015 23:03

Здравейте, дами и господа :) Решила съм се на ринопластика при Илхан. В момента съм с малко бебхе, което кърмя така че чакането не ми е проблем. Освен това съм омъжена за турчин и ще си имам преводач. Сега живеем на 100 км. от Истанбул, но още не знам дали ще отсядаме на квартира там или ще се връщаме у нас. Мисля, че имам сумата, но ще ми е необходима малко информация, за да си изясня картинката - предвид начина на опериране, какви са следоперативните следи и колко дни си личат? Слага ли се лонтета, или само лепенка? Какъв антибиотик се предписва и колко време е приема? Все пак да си сверя часовника - каква е ориентировъчната цена за първа корекция? Колко се чака за консултация/операция? Колко се стои в болницата? Обяснявам и защо съм толкова любопитна - ако правилно съм разбрала часове има за лятото, тогава бебчо ще ми е на около годинка и не искам да го стресирам. Отделно се надявам да го кърмя още и антибиотика може да не е съвместим с кърменето. Оу, да - съпругът ми не знае още за това мое намерение, та трябва да включа дипломацията в действие.....

Lakme 29 16th December 2015 12:20

А възстановителният период какъв е, остават ли много синини? На българската му ФБ страница кой отговаря?

Chocolate9 16th December 2015 20:17

Здравей, Lakme 29. Аз отговарям на българската фейсбук страница на Илхан. Пиши ми на мейла titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255 и ще отговоря на всичките ти въпроси. Ако искаш, мога веднага да ти запиша дата за операция. :) Илхан планира да дойде до София началото на януари 2017г. (все още чакам потвърждение за точна дата), така че ако искаш мога да те запиша и за консултация тук.

Chocolate9 16th December 2015 20:18

Много се извинявам, исках да кажа януари 2016г.

Chocolate9 20th December 2015 12:03

Не съм чувала такова нещо, но ще го попитам. :D

Chocolate9 20th December 2015 19:31

Не е вярно, само слухове са. :)

Chocolate9 21st December 2015 19:03

Здравейте. Д-р Илхан ще проведе консултации на 3 януари в хотел Анел в София. Който желае да се види с него, моля да ми пише във вайбър на 0877909255.

Lakme 29 21st December 2015 22:56

Chocolate9, благодаря! Сега влизам във форума и видях, че си писала. Видях във ФБ, че Илхан ще идва и изпратих съобщение, за да запазя час. Ще има ли преводач на консултацията.

dessi_999 22nd December 2015 18:23

Ето и от мен една нова снимка 48 ден ,почти никакви отоци ,единствено в междувеждието,но само аз си го знам другите не го забелязват.

dessi_999 22nd December 2015 18:33

1Прикачено(и)
.

Chocolate9 22nd December 2015 18:39

Lakme 29, да аз ще съм там да превеждам. :)

dessi_999 22nd December 2015 21:49

Дай ми вайбър по лесно ми е :)

dessi_999 22nd December 2015 21:55

.

Alena5 23rd December 2015 20:25

[QUOT

dessi_999 23rd December 2015 21:38

Така:първо процедурата не е 15000 хиляди,второ аз не работя за 400-500 и трето ,поне по коледа не бъди толкова злобна.Съжалявам ако не можеш да си го позволиш, но вината не е в нито една от нас дето сме тук!!Весела коледа и късмет listerux

Lakme 29 26th December 2015 19:27

Честита Коледа! Някой ще ходи ли на консултациите при Илхан? Трябва ли да нося снимки с фотошоп, защото нямам такива, или да покажа какво искам, а той да прецени дали е възможно?

Chocolate9 26th December 2015 21:19

Lakme 29, не е нужно да носиш нищо, просто бъди наясно точно какво искаш, за да можеш да му обясниш добре.

Alena5 27th December 2015 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от dessi_999 (Публикация 807466)
Така:първо процедурата не е 15000 хиляди,второ аз не работя за 400-500 и трето ,поне по коледа не бъди толкова злобна.Съжалявам ако не можеш да си го позволиш, но вината не е в нито една от нас дето сме тук!!Весела коледа и късмет listerux




ххх

Lion_ess 29th December 2015 01:17

Попаднах на тази снимка на едно от светилата, ей така за вдъхновение :)

https://www.facebook.com/opdrmuhamme...type=3&theater

Lion_ess 29th December 2015 01:33

Оф, колкото повече гледам, изобщо заслужава ли си този резултат или първоначално е било зле:
http://www.tialoto.bg/forum/attachme...1&d=1368124945

shape93 29th December 2015 17:31

Цитирай:

Първоначално написано от radi_new (Публикация 807519)
Оф, колкото повече гледам, изобщо заслужава ли си този резултат или първоначално е било зле:
http://www.tialoto.bg/forum/attachme...1&d=1368124945

Ако не се лъжа на това момиче, този резултат му е след 3та или 4та операция.До колкото бях чел, наще "майстори" български са и били съсипали носа, и за след толкова операции изглежда много добре.При Дилбер и е била ревизията.

titi1 29th December 2015 20:34

На въпросната дама и е 4-та ринопластика ако не се лъжа или най-малко трета. Знам, че носът и първоначално е съсипан от Емил Георгиев, а преди да попадне на турците гласува доверие на Джамбазов, но той и докара една увиснала колумела.

Аз съм виждала нослето и на живо, след операцията при Дилбер и мога да кажа, че беше много сладурско, отиваше и, единствено беше се появило едно калциране , като хрущялче, стоеше като подкожно топченце, което дамата мислише да маха, но в последствие май се отказа.
На мен нослето и много ми допадна, на снимката която гледате е още с отоци, почти непосредствено след операцията.
А аз я видях след като беше минала половин година и нослето беше ок и най-важното отиваше и:)

Мечта 30th December 2015 08:29

Прекрасно й е нослето.
Постижение е, че след трета ревизия изглежда по този начин.
Доколкото съм разбрала тя самата искаше малко носле.
Мисля, че и дамата, която го е коментирала е наясно с разликите в естетическите ни критерии - това, което харесва не мен, не е задължително да харесва и на останалите. И , разбира се, обратното.
Да не човъркам стари рани, но най-добронамерено казвам, че и на двете дами, които не бяха доволни от резултата при Дилбер, аз харесвам носовете, отиваха им и бяха успешни операции, според мен.
Така че, radi_new, абсолютно мога да приема личното ти възприемане относно кое си е струвало и кое - не, но иронията ти, маскирана с невинно въпросче, я намирам за неуместна!
Весело посрещане на празниците и да не забравите да си вирите хубавите нослета:good_luck:

titi1 30th December 2015 10:27

На живо нослето е много хубаво, на снимката е надуто, дебело и прекалено вирнато, в действителност не е така.
Дано дамата да няма повече проблеми с него, че много го изстрада този нос.

Весело посрещане на НГ на всички:)

sweet_dreams 30th December 2015 17:48

radi_new, наистина неуместен коментар. Би следвало да сме благодарни на всички, които споделят опита си и се показват с истинските си лица, а не да им търсим кусури. Ти сама за себе си можеш да си прецениш кое си струва и кое не, няма нужда да коментираш пред всички чужд резултат.

И между другото тези снимки, направени веднага след операцията, са с много ориентировъчен характер. Истинският резултат се вижда след около година. Моята първа ринопластика беше преди 8 години, тогава не си давах сметка, че няколко месеца след операцията още имам оток. Но снимката за личната ми карта съм я правила тогава, 5-6 месеца след операцията, и носът ми изглеждаше доста по-различно, отколкото години след това. Освен това лицата ни не са от пластелин, за да ги моделираме до безкрайност, както намерим за добре. Който се стреми към перфектен резултат, може да се разочарова, все пак си има някакви физиологически граници какво може да се постигне и какво не.

Chocolate9 2nd January 2016 15:27

Честита Нова Година! 2016 да е много по-успешна и щастлива! Ако все още има желаещи за консултация с д-р Илхан утре в хотел Анел в София, моля да ми пише във вайбър на 0877909255, за да го запиша. :)

zara_6666 2nd January 2016 19:02

Цитирай:

Първоначално написано от radi_new (Публикация 807519)
Оф, колкото повече гледам, изобщо заслужава ли си този резултат или първоначално е било зле:
http://www.tialoto.bg/forum/attachme...1&d=1368124945

Добре деее...аэ пък не мога да раэбера,как може да даваш эа лош пример нослето на момичето при условие,че тя 98%чете тоэи форум.Даваш ли си сметка,ако тя е доволна от реэул.или не и в двата случая как би се почувствала?Направо нямам думи!И само да почертая,че един нос не прави човек!Тя е много красива...но всеки има раэлично мнение эа красотата,както и эа хубав и эа гроэен нос.Вие давате ли сметка преэ какво е минало това момиче?Аэ имам 3 операции и энам преэ какво минах и на никой не го пожелавам.Още нещо...виждала съм много правени нослета и не всеки нос ми харесва,но никога не съм каэвала,че не ми харесва.И това момиче колко помагаше в тоэи форум....блогодарение на нея се откаэах от Джамбаэов

zara_6666 2nd January 2016 19:15

Допускам ,че си на около 16-17год.эа да эадаваш толкова неуместен въпрос с реэул. на някой.а ако не си на теэи год.эначи най-малкият ти проблем трябва да е нослето ти

shape93 3rd January 2016 12:41

Добре, хора, да не бъдем и ние крайни.Според мен не е вложила някакви лоши чувства, в коментара си..просто първо трябва да помисли малко преди да пише.
Иначе пак казвам, че момичето наистина е много хубаво и не само заради носа, ами като цяло.Има хубави черти и излъчване.

MR 4th January 2016 20:19

Здравейте на всички изчетох цялата тема днес на един дъх както се вика .Много се радвам на добрите резултати на всяка от вас прекрасни нослета!Аз също съм с една неуспешна ринопластика ,правих я преди година и два месеца.Резултата е ужасяващ изкривен септум,виснала колумела и т.н и със сигурност ще се наложи ревизия .Харесвам нослетата които прави Илхан .Момичета как да се свържа с него за консултация?

Chocolate9 4th January 2016 20:22

Здравей, MAspasia. Пиши ми във вайбър на 0877909255, аз записвам консултации с Илхан.

Chocolate9 5th January 2016 17:43

Здравейте. Качих малко снимки и видеа от консултациите, проведени в София с д-р Илхан. Може да ги видите тук: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/ Днес създадох и инстаграм профил, озаглавила съм го dremreilhan.bg, ще качвам снимки там, така че може и него да разгледате. :)

shape93 6th January 2016 15:33

Chocolate9, а имаш ли наблюдение Илхан как се справя с месести носове?
Вюобще кой е по-добър от Илхан и Дилбер с такъв тип носове?Защото като цяло повечето хора имат проблем с гърбица, докато на мен носът ми е прав, обаче е тип "негърски".Като се усмихна и става като гамба.

Lakme 29 6th January 2016 15:36

Видях, много хубави нослета :) Момичета, има затишие в темата... Няма ли следновогодишно някоя/някой да ляга под ножа? ;)

Chocolate9 6th January 2016 18:07

shape93, за работата на Дилбер не мога да кажа нищо, защото не я следя. Преди да се оперирам ходих на консултации и при двамата и избрах Илхан, за което много се радвам. Виждала съм всякакви случаи в неговия кабинет и с всички се справя много добре. :)

Chocolate9 6th January 2016 18:09

Lakme 29, на консултациите, които проведохме в София, Илхан даде дати за операции на 20 момичета и всички са тази година, така че със сигурност ще има раздвижване в темата. :D

sandy0979 6th January 2016 19:06

Момичета Аз имам дата за 5 май(ревизия),ако има някой около тази дата да пише.Пътувах от Америка това лято само и единствено заради доктор Илхан,много съм притеснена дано стане от 2 път.Успех на всички.

Lakme 29 6th January 2016 19:27

sandy0979, мисля, че си на прав път. В ФБ гледах и други жени от Австралия, Англия и др. западни държави, които са се оперирали при него. Ясно е, че от една страна това е т.нар. здравен туризъм ( цената ), но резултатите бяха добри. В САЩ много ли е скъпа ринорластиката, защото там със сигурност специалисти имат. Иначе аз живот и здраве ще съм есента, така че ще се радвам да споделиш опит :)

mitkui 6th January 2016 20:32

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 807575)
Lakme 29, на консултациите, които проведохме в София, Илхан даде дати за операции на 20 момичета и всички са тази година, така че със сигурност ще има раздвижване в темата. :D

И момчета :) . Би било полезно , тези които са се оперирали при него , да споделят малко инфо къде са отсядали в Истанбул /хотели , апартаменти и т.н. /.
Все пак се очертава престой от поне 2 седмици , в моя случай 18 дни .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.