Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Динев, "Вита", "Валем" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1998)

Beauty 17th July 2006 19:41

:?

diastemma 18th July 2006 05:46

Не мога да бъда съвсем категорична, но ми се струва, че разликата между "частично подмускулно" и "напълно подмускулно" е не много голяма. Напълно-подмускулните са малко по-високо и може би малко по-трудно птозират. При много големи протези или подгръден достъп няма как да се сложат напълно под мускула.

Напълно или частично подмускулно, този начин ми се струва по-разумен от надмускулния. Гърдата птозира по-трудно, защото протезата се държи от мускула.

А КК е много индивидуално нещо... наскоро говорех с жена, на която първите протези (180 мл:) подмускулно) правят КК двустранно, вторите (350мл), сложени уж с цел да разпънат капсулата - КК едностранно, третите 250 мл - не правят. Всички протези са от една фирма:)

Crazy_girl 18th July 2006 11:43

Относно операциите при Динев за увеличаване на гурдите, можете ли да ми кажете колко време след пурвата консултациq се прави операциqта? Питам, защото видqх че на нqкои операциqта им е месец до два след пурвата среща с хирурга!? :shock:

bel 18th July 2006 11:57

При мен консултацията беше на 20 май, а операцията - на 7 юни. Можеше и по-рано, но на мен ми беше удобна тази дата. Ако ги няма в наличност имплантите, на които сте се спряли с доктора, е необхозимо да мине 1 седмица, в която той да ги поръча и да ги доставят. Ако са в наличност - може и на следващия ден да ти е операцията.

loly 18th July 2006 13:01

Момичета, преди малко говорих с Ильо Стоянов, попитах го как точно под мускула ми е поставил имплантите(частично или изцяло подмускулно) и той ми отговори, че от 97 година поставя имплантите изцяло под мускула и напълно отрича частичното поствяне. Аз се чудех, защо не напипвам никакви ръбове, и защо не ми се получават никакви гънки, изобщо все едно нямам нищо имплантирано, като изключим по-големия обем.

Excel 18th July 2006 19:18

:cry:

vessi_77 19th July 2006 12:20

Цитирай:

Първоначално написано от loly
Момичета, преди малко говорих с Ильо Стоянов, попитах го как точно под мускола ми е поставил имплантите(частично или изцяло подмусколно) и той ми отговори, че от 97 година поставя имплантите изцяло под мускола и напълно отрича частичното поствяне. Аз се чудех, защо не напипвам никакви ръбове, и защо не ми се получават никакви гънки, изобщо все едно нямам нищо имплантирано, като изключим по-големия обем.

Лоли, твоя разрез беше отдолу, нали?
Дали знаеш Стоянов поставя изцяло под мускула с достъп през ареолата?Ако прави - навита съм да се оперирам пак!

loly 19th July 2006 12:32

Да поставя ги изцяло подмускулно с достъп през ареолата, една от най-добрите ми приятелки си ги направи при д-р Стоянов по този начин.

vessi_77 19th July 2006 12:57

Е това вече е добра новина!
Аз сериозно се навих на нова операция! :)

loly 19th July 2006 13:10

Е защо ти е нова операция, проблем ли има, или причината е друга? Извинявай за любопитството, но имайки предвид колко добре изглеждаше бюста ти на срещата, просто се чудя, защо се замисляш за нова операция.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.