Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Фат Бърнинг Йога (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5686)

mashka 14th January 2008 21:12

Фат Бърнинг Йога
 
Здравейте:) Много ми е интересно някой посещавал ли е така наречената Фат Бърнинг Йога. Знам че има много трудни извивки на тялото :roll: и си мисля че ще ми е доста трудно в началото. Засега съм на по-енергичен режим - предимно шеипинг. Мерси предварително :Д

ледено_sЪrце 14th January 2008 21:27

Аз имах тренировка, свалена от data.bg и мога да ти кажа, че почти не ме натоварваше. Преди съм се занимавала малко с йога, но не мисля, че е нещо непосилно, а пък и то с постоянство ще ги увладееш тея извивки.

mashka 14th January 2008 21:36

тази седмица определено ще отида да видя как е - знам че този вид йога била много полезна за обмяната на веществата и детоксикацията - заради това си струва да отида а колкото до позите...криво ляво ще се опитам да гоправя

ледено_sЪrце 14th January 2008 22:30

Защо не си свалиш някой примерен урок от интернет и да прецениш дали е твой тип? :roll:

alica 16th January 2008 10:57

ако си от София ти препоръчвам Ива в Малееви. Мен ме натоварва доста. Ходила съм на какви ли не тренировки, но това е най-доброто. :cool:

guzi00 19th January 2008 12:49

Re: FB Joga
 
Аз съм много доволна от Хот йога - гореща йога. Потиш се много, изхвърляш токсини през кожата, и е много натоварващо. Има ефект за отслабване ако има някой нужда и стягане. Ходила съм и на фат бърнинг, но хот йогата е сто пъти по-натоварваща. В студиото е 37 градуса температурата. Намира се в Лозенец.

PassiON_ 19th January 2008 21:09

Тя е от Варна и от това което прочетах, май ще ходи в залата да ХЕЙ.
Няма да ти е много лесно, но ще се справиш. И ако съм права за залата си избрала наистина добра инструктурка.
Сега остава да ни споделиш впечетленията си.

alica 29th January 2008 01:36

и на фет и на хот ходих- концепцията е различна .... и двете ми харесват. не мога да преценя коя ми е достатъчна .........

ashorh 20th February 2008 20:47

Здравейте!
Бих искала да попитам до опитвалите вече фет бърнинг йога - мислите ли, че е подходяща за малко по-пълнички хора, но пък пластични. Визирам себе си. Захванала съм се напоследък с много раздвижване и спорт - bely dance, народни танци...и сега много ми се пробва и този вид йога, заради отзивите, които се коментират. Но пък дали ще се справя, според вас?!

Предварително благодаря за съветите! :D

Bora 21st February 2008 20:48

Йогата е особено подходяща за гъвкавите натури, независимо дали са по-пълнички или по-слабички, в края на краищата няма да ставаш професионален състезател по йога. Йогата е преди всичко здраве, добър тонус, вътрешно спокойствие и изобщо - ОБИЧАМ йогата! Дори мога да кажа, че и не толкова гъвкавите, с постоянство и малко усилия, постепенно огъвкавяват тялото си, а това носи голямо удовлетворение .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.