Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Пострадали при пластични операции (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1097)

partalinaa 22nd February 2006 16:14

Пострадали при пластични операции
 
Нека тук недоволни от операция ( доктор ) която им е направена и получили усложнения след такава да споделят с нас ?

sladkatony 22nd February 2006 16:20

Надявам се да не ми се наложи да споделям тук :roll:
А и дано и на други да не се налага

partalinaa 22nd February 2006 16:25

И аз не искам мнения тук,но никой не е застрахован,нека бъдем реалисти.

dnny 22nd February 2006 16:44

ох
 
Да чукна на дърво,аз не съм имала сериозни проблеми,по време и след операция.Но искам да предупредя момичетата,които са решили да си направят гърдите при Юрий Асемов в Тримонциум в Пловдив.Моите са правени там.Първо размера въобще не беше съобразен с ръста ми.Не ми беше обърнато достатъчно внимание.Сложи ми 280cc,а съм 172см,54 кг.А и имах кожа,не съм била плоска.Второ,което според мен е по-важно белезите не са на гънката под гърдата.На около един см и положина нагоре са,дебели ,защото са се разпъвали от тежеста там.Мислех,че е сбъркал при мен с меренето,но говотих с едно момиче,което е също е правено там.Е,при нея е по същия начин.Доктора каза,че режел там,за да не се вижда белега от бански като легнеш лятото на морето.Но не мислите ли,че би трябвало да пита къде го искаме ние.Аз се пека topless и щеше да е по-добре да е долу.Сега е доста гадничко и на тъмно си личи.Мисля да ги оголемя под мускула,но те белезите ще си останат там,дебели и грозни.Виждала съм момичета,оперирани при други,ами белезите са тънки линии на свивката.Наистина съжалявам :( :oops:

invisible 22nd February 2006 21:51

Re: ох
 
Цитирай:

Първоначално написано от dnny
Да чукна на дърво,аз не съм имала сериозни проблеми,по време и след операция.Но искам да предупредя момичетата,които са решили да си направят гърдите при Юрий Асемов в Тримонциум в Пловдив.Моите са правени там.Първо размера въобще не беше съобразен с ръста ми.Не ми беше обърнато достатъчно внимание.Сложи ми 280cc,а съм 172см,54 кг.А и имах кожа,не съм била плоска.Второ,което според мен е по-важно белезите не са на гънката под гърдата.На около един см и положина нагоре са,дебели ,защото са се разпъвали от тежеста там.Мислех,че е сбъркал при мен с меренето,но говотих с едно момиче,което е също е правено там.Е,при нея е по същия начин.Доктора каза,че режел там,за да не се вижда белега от бански като легнеш лятото на морето.Но не мислите ли,че би трябвало да пита къде го искаме ние.Аз се пека topless и щеше да е по-добре да е долу.Сега е доста гадничко и на тъмно си личи.Мисля да ги оголемя под мускула,но те белезите ще си останат там,дебели и грозни.Виждала съм момичета,оперирани при други,ами белезите са тънки линии на свивката.Наистина съжалявам :( :oops:


Благодаря че сподели, аз от известно време се навивам но още не мога да реша, :roll:

dnny 23rd February 2006 08:55

:)
 
Няма нищо страшно.Не искам да плаша никого :)
Напротив въпреки белезите се чувствам прекрасно,нося си изрязаните дрешки и самочувствието ми е доста по-голямо от преди,когато сутиените с подпънките и силиконовите презрамки бяха неразделна част от тоалета ми.:)

invisible 23rd February 2006 09:49

Re: :)
 
Цитирай:

Първоначално написано от dnny
Няма нищо страшно.Не искам да плаша никого :)
Напротив въпреки белезите се чувствам прекрасно,нося си изрязаните дрешки и самочувствието ми е доста по-голямо от преди,когато сутиените с подпънките и силиконовите презрамки бяха неразделна част от тоалета ми.:)

Не се съмнявам че е така, нямах в предвит че съм е уплашила а че просто ще имам в предвит към кой да се обърна :) Радвам че крайния резултат е какъвто го искаш.... :) :)

dnny 23rd February 2006 09:52

:)
 
Който и да избереш те съветвам да ги сложи под мускула.Аз много съжалявам,че моите са над.Въпреки малкия размер слизат надолу...а е минала само 1 год и половина.:)

milena127 23rd February 2006 10:24

Как така "слизат надолу"? Винаги ли е възможно да са под мускула? Има ли недостатъци при този метод? Моят доктор ми каза, че при мен е по-добре да са над, дали да се консултирам и с друг?

dnny 23rd February 2006 10:32

:)
 
Мисля,че от всички нас тук трябва да питаш Асет за това дали винаги е васможно да се сложи под мускула.Ами увисват.Малко е ,но няма нищо общо с това как изглеждат тези под мускула.Плюс това вие с Асет имате почти еднакви мерки,пък при нея са сложени под мускула.Изчакай я тя влиза по-късно и съм сигурна,че ще ти помогне :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.