Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   От брюнетка в блондинка (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9695)

kalinka_malinka 10th February 2010 14:05

Здравейте , искам да попитам , като цвета на косата ми е черно , но искам само връхчетата да си изсветля и после да ги боядисам червени , как точно трябва да процедирам . И каде мога да си намеря обезцветител ? И дали е възможно само връхчетата да си обезцветя ? Дали ще се получи нещо или ще трябва да ходя с шапка :)

rossi_spi 10th February 2010 15:19

Зависи дали косата ти е черна боядисана или е естествен цвета. Ако е естествен няма да имаш проблеми с обезветяването, но ако е боя, ще трябва първо нея да свалиш с римуувър и после да обезветиш до някаква степен. Друг вариянт е направо да сложиш обезветител и той ще те изсветли до гадно рижо и като сложиш червената боя няма да е проблем, и може да стане мн хубаво :) Дано успееш сама да се справиш обаче :wink: На фризьор ще е по-лесно, по-сигурно и ще ти излезе горе-долу същите пари, ако смяташ да се правиш с качествени материали.

lullaby 11th February 2010 17:14

Цитирай:

Първоначално написано от liuskata8305
Момичета, след малко ще се мацам.Тъй като дължините са ми обезцветявани и лесно ще станат руси,но корените са ми израстнали с поне 5-6см,та се чудех дали да не мина само тях с Гарниер Е0 да ги изсветля само тях и след това да нанеса Воилата?

Люси, боядиса ли се вече? Как стана? Моля те, пусни малко снимчици ако може. Любопитно ми е как става изрусяването в домашни условия :)

liuskata8305 14th February 2010 14:29

Снимки нямам за момента,апарата няма батерии и забравям да купя.
Сега съм тъмно руса.Първо намазах корените с Гарнието(дотам докъдето е израстнала моята коса)и след това се намазах цялата с Воилата.Там където е имало минимални останки от тъмната боя беше тъмно рижо :? ,а остатъка от косата беше светло рижо :lol: Взех си на Престиж тъмно пепеляво русо и един тониращ балсам перла пак на Престиж и сега изглежда добре.
Понеделник,вторник като излизам съм решила да си взема безамонячна супра и Палете(естествено русо) и естествено едни батерии за апарата :lol: и ще се отчета какво се е получило този път :wink:

liuskata8305 14th February 2010 14:31

Само да кажа,че искам да постигна цвят като момичето на аватара ми :wink:

ina design 10th June 2010 09:46

Цитирай:

Първоначално написано от want
Хмммм с тва синьо 4ерно си е направо mission impossible :)

Напук на всичко вече съм руса от близо 2 месеца и то без да ходя на фризьор и всичко в домашни условия . Тази седмица вече ще се правя такова русо като на снимката по която съм сложила на темата иначе сега съм светло русо . Така , че се оказа , че не е mission impossible . С желание търпение и постоянство всичко става .

vivityy_92 18th April 2012 11:10

:P
 
здравейте,искам да попитам как мога да стана от брионетка в блондинка в домашни условия тъй като нямам много доверие на фризьорите...:|..в момента съм мн тъмно кестенява...преди няколко месеца се боядисах за пореден път черна...сега малко е паднал цвета и не мисля да се боядисвам пак черна...искам русо ...може да не е мн светло(пепеляво)но русо....можете ли да ми препоръчате някой римувър или нещо друго с което да се справя сама....Благодаря предварително...

tqbe 22nd April 2012 21:13

пробвай с римуувърът на БЕС, за когото Росито е писала по-горе и после може да пристъпиш към обезцветяване и боя, но в домашни условия всичко това...резултатът може да не е задоволителен.

Лудите клавиши 22nd April 2012 22:26

Цитирай:

Първоначално написано от vivityy_92 (Публикация 771962)
здравейте,искам да попитам как мога да стана от брионетка в блондинка в домашни условия тъй като нямам много доверие на фризьорите...

На себе си в такива случаи трябва да имаш още по-малко доверие. Боядисването си има свои тънкости и моменти, които не са ни познати. Не е само да хванеш косата и да я намацаш. Потърси си кадърен фризьор. Което не е лесно, но си заслужава търсенето.
Но да се изрусяваш от тъмна основа... в домашни условия... ще си изпоразиш четината.

catwalk 28th April 2012 12:21

Подкрепям горния пост - ако искате да имате за по-дълго време здрава и красива коса, не правете експерименти с изрусяване в домашн и условия, колкото и лесно да ви изглежда. Н е е толкова скъпо да се посети фризьор, а и след това да се поддържа цвета поне веднъж в месеца.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.