Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   От брюнетка в блондинка (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9695)

apoklistika 24th October 2009 18:22

Късметлийка си явно. Червеното по принцип е по- упорито дори и от черното.

valeto 24th October 2009 19:20

Явно е до косъма все пак и до степеннта на поемане на боя. От година се мажа с червено и до 2 месеца боята пада почти напълно. А от черното съм се борила да се оттърва 4 години, докато израсте няма махане. :shock:

Джоли е права, мини постепенно към светлия цвят, иначе шанса да съсипеш косата ти е огромен. По-добре я запази здрава, отколкото да рискуваш заради желанието да си руса. :wink:

i_ani 25th October 2009 08:55

Цитирай:

Първоначално написано от want
Червеното е много коварен цвят така 4е забрави за него .Пробвай да минеш към кафяво , после можеш да си сложиш светли ки4ури и така постепено да ставаш все по светла и по светла!

:2043:

want 25th October 2009 17:36

Цитирай:

Първоначално написано от valeto
Явно е до косъма все пак и до степеннта на поемане на боя. От година се мажа с червено и до 2 месеца боята пада почти напълно. А от черното съм се борила да се оттърва 4 години, докато израсте няма махане. :shock:

Джоли е права, мини постепенно към светлия цвят, иначе шанса да съсипеш косата ти е огромен. По-добре я запази здрава, отколкото да рискуваш заради желанието да си руса. :wink:

Не е до косъма от вида на боята :) червеното избледнява но не пада и ако се боядисаш в друг цвят винаги избива 4ервеното!Боядисвам се от 15 години на 4 седмици, минах през какъв ли не цвят но боя до сега не ми се е отмивала освен ако не е безамоня4на !

ina design 25th October 2009 22:00

Благодаря за всичките ви съвети.
Искам да попитам дали би моглото да си осветля косата постепенно.
Смисъл сега да си взема боя с 2 тона по светла и така с по два тона до желателния цвят или няма да се получи.

jolifille 25th October 2009 22:04

Аз мисля,че така няма да стане :? Щом косата ти е черна,да си играеш по 2 тона по-светъл ще ти бъде доста трудно :roll: :?
Незнам,мисля си че май само ще наслаташ върху черното,а то или трябва да се обезцвети,да изчакаш гвоята коса да си израсне или просто да скъсиш дължината,нека и другите момичета да кажат но според мен това е мисията невъзможна

ina design 25th October 2009 22:22

Тя вече не е баш черна защото не е боядисвана от 6 месеца и има всякакви отенъци по нея даже и руси кичурчета .
Няма как да я чакам да порасне защото е до задника ми а и да я подстрижа няма начин .

want 26th October 2009 01:50

Не става с по светла боя!Първо трябва да те обезцветят и тогава да сложат по светлата боя!По добре си сложи светли ки4ури !

i_ani 26th October 2009 08:48

Цитирай:

Първоначално написано от ina design
Искам да попитам дали би моглото да си осветля косата постепенно.
Смисъл сега да си взема боя с 2 тона по светла и така с по два тона до желателния цвят или няма да се получи.

Не е добър вариант , защото корените (където е новоизрастналата коса) ще стават по-светли , а дължините и краищата ще си останат тъмни :? Няма да е много красива гледката :P

Бобето 26th October 2009 11:31

Сложи си кичури :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.