Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Фемимодел (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4456)

alisa_13 19th June 2007 13:10

Фемимодел
 
Здравейте на всички,които искат да отслабнат!
От два дни започнах да пия"Фемимодел".Чух много добри отзиви за него!Вие,мили дами,какво ще кажете:пробвали ли сте го,каккъв е ефекта? :?:

Devil_wears_Prada 19th June 2007 13:23

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=5267 :1230:

bimbi 19th June 2007 13:24

е ти си почнала да го пиеш, чак сега питаш :roll:
айде като отслабнеш се похвали...макар че не очаквам подобно "чудо" :cool:

Street 19th June 2007 13:28

Re: Фемимодел
 
Цитирай:

Първоначално написано от alisa_13
От два дни започнах да пия"Фемимодел".Чух много добри отзиви за него!Вие,мили дами

Не става само с пиИни, иска и движениИ

mallvina 25th June 2007 11:41

Re: Фемимодел
 
Цитирай:

Първоначално написано от alisa_13
Здравейте на всички,които искат да отслабнат!
От два дни започнах да пия"Фемимодел".Чух много добри отзиви за него!Вие,мили дами,какво ще кажете:пробвали ли сте го,каккъв е ефекта? :?:

:shock: неразбирам :?: :!: пишеш в отдел бременност,пък искаш да отслабваш :2005: :wink: :?:

curka94 25th June 2007 12:48

Как така това е Хранителни добавки и препарати :shock:
Или и там е писала за отслабване :roll:

alica 25th June 2007 13:28

Моля те бе дете СПРИ СЕЕЕЕ!!!!!
Питай на лични или прочети мненията на потребителя. :cool: за да разбереш.......

alisa_13 25th June 2007 13:36

Мили момичета,пиша тук,защото вече на съм за форум"Бременност и майчинство!.Направих спонтанен аборт,за съжаление.А за "Фемимодел" бях чула още преди това и все се чудех дали да го пия.След инцидента исках да смъкна 2-3 кг.Това е!

alica 25th June 2007 14:03

alisa_13 много съжалявям за аборта. :( 2-3 кг не се кой знае какво, защо не пробваш със спорт и лека диета?

alisa_13 25th June 2007 14:56

И аз съжелявам много,защото беше планирано и го правихме половин година,но.............това е живота!
Аз спортувам,поне три пъти в седмицата,в къщи,нямам възможност за фитнес,ограничила съм храненето,в смисъл,не ям сладко ,хляб и такива неща,но нещо кантара се е заковал на 51кг,при височина 162 и ми се иска да понамаля малко!Затова реших да пробвам фемимодел.Изпила съм вече два блистера,но не забелязвам някаква разлика.
Дано докато изпия цялата опаковка,да постигна целта си!

svetla_88 12th August 2007 16:41

и днес аз си купих фемимодел
дали ще има ефект? ползвал ли го е някои

luni4ka 28th October 2007 08:42

Хора, пия Фемимодела от 5 месеца и свалих 10кг. Изпила съм много опаковки,за да постигна този ефект...нищо,което пиете само една опаковка няма да има резултат :roll:

Ally 21st March 2008 16:43

Извинете, но това за 10-те килограма ми се струва малко измислено. И кой е луд да пие 5 месеца тези скъпи хапчета, ако ще отслабва толкова бавно? Аз ги пих 3 месеца и нищо не стана и се отказах. Още ме е яд, че се вързах да ги пия! Хич не се занимавайте с тези боклуци!

Very Merry 22nd March 2008 19:25

аз го по4вам от утре... стискаите палци! :medicine:

pepelq6ka 21st November 2008 21:10

здравейте!
 
Къде има ефект от препарата, къде - не.......всеки си има своята гледна точка. Никой обаче не е писал дали не са се проявили някакви странични ефекти по време на приема :roll: ?.... [/i]

мауз 23rd January 2009 18:14

Здравийте дами!
От 1,5 година започнах с Фемимодел, но без диета или упражнение. НИЩО!
От март 08 започнах диетата на Дюкан, отслабнах 16 кг. като съм пила Фимито. Става ако сте на диета и той се явява подържащ продукт. И до сега го пия. Направи ми впечатление, че когато по различни причини го спра за 10-15 дена започна да сачвам килцата, а иначе той ми помага да задържа "позицийте" :lol:
Мисля че няма вълшебен продукт или ако имаше, както казва една от Вас, американците нямаше да са толкова дебели. Да не говорим, че цената му щеше да е повече и от тази на колите. :cry:
Ех, поне да си помечтаем за магическо хапче :lol:

dolche 7th February 2009 12:54

Пих го тоя Фемимодел и е пълна измислица. Аз съм луда на тема здравословно хранене и спорт и пия подобни неща за да си подържам теглото и да сваля 2-3 кг, които качвам зимата и по празниците, но Фемимодела не става за нищо. А го пих 4 месеца.

мауз 8th February 2009 20:32

Аз мислих, че само при мен е така. Щом ти се храниш здравословно, спортуваш и нама ефект - значи няма.
Нещо друго за поддържане на форма, особенно през зимата и за мълзеливки като мен?

GLO 23rd February 2009 14:37

Изпила съм само една опаковка.Исках да проверя как ще ми подейства:кг.-2,нежелан ефект-няма.Хапчетата ги пих без да :2006:,нямах и почти никакво движение.

мауз 24th February 2009 14:43

Нали знаеш, че се пият по две опаковки една след друга и след това се прави почивка от 10 дена?

GLO 24th February 2009 16:07

Прочетох опаковката ,но както написах исках само да пробвам,
най-вече за нежелани реакции.Все пак всеки организъм е различен.
Пих ги преди 2мес. и за сега 2кг. не са се завърнали :1203: .Знам ,че са малко,но това си беше опит и съм доволна от резултата.

nataji 5th March 2009 09:13

здравейте,някой може ли да каже колко струва този фемимодел?

GLO 5th March 2009 10:51

Струва около 16лв.

maci_iva 5th March 2009 21:17

Ехооооооооо, осъзнайте се...... Къде има такива вълшебни хапчета, които ги пиеш 10 или 15 дни и без диета, спорт и ограничения и хоп 5 кг. по - малко. И аз бях така, маниачка съм на хранителни добавки и пробвам всичко, но тази простотия ФЕМИМОДЕЛ надмина всякакви граници на измишльотина. Пих ги 6 месеца , за да сваля само 2-3 кг., но резултата беше потресаващ - абсолютно нищо и като ги спрях качих 2 кг. Е, това му викам продукт за ослабване.

GLO 11th March 2009 15:07

Според мен зависи от самия организъм,всеки е различен.Затова някои са доволни,а други не.Естественно зависи много и от начина на живот
(хранене и движение).

sisonka 27th March 2009 14:07

Аз също го пих този прехвален Фемимодел. Никакъв резултат. Аз се ограничавах и от към храна и пак нищо, а става въпрос само за 2-3 кг.

maci_iva 27th March 2009 17:06

Аз Ви казвам, че е голяма глупост.......не се надявайте от него да стане нещо

indiankata19 30th March 2010 20:05

Re: Фемимодел
 
Цитирай:

Първоначално написано от alisa_13
Здравейте на всички,които искат да отслабнат!
От два дни започнах да пия"Фемимодел".Чух много добри отзиви за него!Вие,мили дами,какво ще кажете:пробвали ли сте го,каккъв е ефекта? :?:


ami az sam go pila s dieta i bez! nqma efekt! edinstvenoto koeto uspqva da napravi toq femimodel e da mi spre menstruaciqta!
pojelavam ti uspeh vse pak vseki organizam e razli4en!

ems0707 4th May 2010 12:55

Иска ми се да продължа с темата"Фемимодел".От личен опит знам,че върши много добра работа.Преди 2 години ми се наложи да отслабна.Бях стигнала до 67кг/на някой може да не му се видят много,но за мен- са/.Предварително искам да споделя,че само с пиене на хапчета-не става!Трябва и мъничко добра воля да се ограничиш в някои неща.Най-добре това да са сладките и хляба.Именно тук на мен ми помогна Фемимодела.Аз по принцип съм като наркоман за сладко,ям го в промишленни количества.Но интересното е,че докато го пиех не изпитвах глад за сладко..За първият месец свалих точно 7кг.През останалите два месеца свалях по-плавно и така след 3 мес.тежах 55кг.Продукта има и някакъв остатъчен ефект,защото продължих да отслабвам до 52кг.без да го пия.Всичко това се случи за периода от средата на Март до началото на Юли.А през Август вече бях грозно слаба/вече не се харесвах,защото от гърдите ми нищо не беше останало/.Другият положителен ефект,който забелязах беше,че изчезна ужасната мигрена,която имам още от ученичка.Две години по-късно все още не съм възстановила старите си килограми.Сега се движа около идеалното за мен тегло-56-58 кг.Мои приятелки също са го пробвали и има доволни и недоволни от резултата.При всеки е различно,според мен става въпрос не само до вид организъм,а и до мотивация.Не става да ядеш каквото ти падне и да пиеш някакви продукти за отслабване.

kifli4ka 9th May 2010 17:14

Намалява ли апетита, поне ?

ems0707 12th May 2010 15:06

Да,намалява апетита.Наистина съм доволна от употребата му,въпреки,че никога до сега не бях се доверявала на всички тези широко рекламирани продукти за отслабване.Не ми се иска някой да ме обвини,че съм открила "топлата вода",но освен пиенето на Фемимодел/ако сте се спрели на него/трябва и някаква елементарна диета.Може би не точно диета,а по-скоро да внимаваме какво ядем.Защото едно отслабване винаги е свързано с повече средства,отколкото едно напълняване :) Къде по-евтинко е да си купиш мазна баничка за обяд!А после върви,че давай пари за Фемимодел,антицелулитни продукти и не дай боже да решиш да тръгнеш и на фитнес......


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.