Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Алергия към презервативи или.... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11253)

simonakos 4th October 2010 23:28

Алергия към презервативи или....
 
Имам кандида, която от доста години се опитвам да излекувам.Проблема е че, понякога след секс получавам неприятна миризма в влагалището-на риба, което продължава няколко дена и сама изчезва. Секс правя само и изключително със презервативи. Има ли някой сходен проблем и с какво го свързвате. Опитвам се да разбера от какво се получава.

Renkata 5th October 2010 17:25

Толкова са банални, досадни и упорити тези влагалищни гъбни истории...Причинители-колкото искаш (гарднерела, трихомони, кандида и т.н.), една микробиология няма да е излишна и от там да започнеш битката :wink:

simonakos 5th October 2010 17:39

Всяко лечение започвам, първо с пускане на микробиология и посещение при лекар.Последната показа само кандида и достатъчно лактобацили.Нищо особенно според лекаря ми.А на въпроса ми по отношение лошата миризма от време не време не даде ясен отговор.

Mama.Mia 5th October 2010 17:42

Цитирай:

Първоначално написано от simonakos
Всяко лечение започвам, първо с пускане на микробиология и посещение при лекар.Последната показа само кандида и достатъчно лактобацили.Нищо особенно според лекаря ми.А на въпроса ми по отношение лошата миризма от време не време не даде ясен отговор.

Значи е време да сменяш доктора :!: Отиди при някой, който ще ти обърне внимание и отговори на всички твои въпроси. Успех!

Renkata 5th October 2010 17:49

Цитирай:

Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:

Първоначално написано от simonakos
Всяко лечение започвам, първо с пускане на микробиология и посещение при лекар.Последната показа само кандида и достатъчно лактобацили.Нищо особенно според лекаря ми.А на въпроса ми по отношение лошата миризма от време не време не даде ясен отговор.

Значи е време да сменяш доктора :!: Отиди при някой, който ще ти обърне внимание и отговори на всички твои въпроси. Успех!

:2043:

Babri 5th October 2010 17:58

Re: Алергия към презервативи или....
 
Цитирай:

Първоначално написано от simonakos
Имам кандида, която от доста години се опитвам да излекувам.Проблема е че, понякога след секс получавам неприятна миризма в влагалището-на риба, което продължава няколко дена и сама изчезва. Секс правя само и изключително със презервативи. Има ли някой сходен проблем и с какво го свързвате. Опитвам се да разбера от какво се получава.

Ооо,колко познато ми звучи това :roll: И на мен периодично ми се появява такова течение с неприятния аромат.Направих си микробиологично изследване с антибиограма,пих антибиотик,слагах си глобули.И след известно време пак същото.Секс правя само с презерватив,не ходя по басейни и тем подобни места където мога да се заразя.

Нито един доктор не можа да ми обясни откъде може да се получи :evil:

simonakos 5th October 2010 18:11

Интересното е , че това винаги се получава след секс с презерватив.

LUCKY Dancing Queen 5th October 2010 18:18

То се е получило преди това. Латексът(на презерватива)стимулира животинките. От друга страна(той) може да предизвика силни алергии. В някои случаи дори с летален изход. Три точки за отбелязване: 1) не ползвайте презерватив; 2) кандида се влачи цял живот; 3) сравнението на теча с рибата ме развесели :)

simonakos 5th October 2010 18:36

То и аз вече се чудя да плача ли, да се смея ли.

LUCKY Dancing Queen 5th October 2010 18:41

И двете. Но да искаш хем в презерватива хем душата в Рая- не става...Животинките са безмилостни.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.