Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   СПОМЕНИ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10562)

gabi_gabriela 30th March 2010 22:59

СПОМЕНИ
 
СПОМЕНИ :girl_kiss2:

gabi_gabriela 30th March 2010 23:01

Видях днес в общи,темата ,прочетох,спомних си много неща ,особено когато Жоро беше писал за махалата,събиранията........... .........и реших да преместя темата тук.Предполагам,че може.

gabi_gabriela 30th March 2010 23:14

В момента нищо конкретно не ми идва на акъла,но си спомням,че когато бях на 16,17,18г.,бях хипи,пътувах на стоп много често до София,там се събирахме на ПОПА/Патриарх Евтимий/ на Графа.
В Пловдив висяхме на Античния театър,слушахме "Пърпъл" и др. групи,ковяхме се и се печахме на камъните.Ходехме със съдрани дънки,чорлави, силно гримирани,но бяхме много щастливи.

raptorche 31st March 2010 00:07

Това какво общо има със секса ?

gabi_gabriela 31st March 2010 00:25

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
Това какво общо има със секса ?

Много бързаш,може някой да разкаже нещо свързано и със секса.Ама ти що така наострен да се караш?

gabi_gabriela 30th July 2010 01:59

ехеееееееееееее,някой няма ли пак да зачекне тази темичка.........................
Жоро,сега като пътувах по магистрала в Германия и гледах турските коли с немска регистрация,се сетих,помниш ли едно време по бул."Москва"като минаваха същите тези коли и тирове/нямаше я магистрала"Тракия"/,шофьорите хвърляха западни :lol: бонбони и децата от махалата се събирахме на булеварда,за да хванем по някой бонбон.Тогава баба ми казваше да не съм смеела да взама,защото слагали отрова в тях :girl_haha:

жоро66 30th July 2010 07:32

Едно не разбирам. Защо просто не "вдигна" старата тема тука, а трябваше да правиш нова.

Ти си по малка, ние постоянно се въртяхме там, и като спре някой тир, - крадяхме емблеми. Като ги отлепим много внимателно, за да не скъсат (често ни подгонваха) ги залепяхме на коремите си.

Отлепянето после от корема беше болезнен акт, при което лепящите свойства на емблемите силно намаляваха. Залепяхме ги после на наелон и ги търгуваме срещу различни ценни предмети - празни цигарени кутии, празни бутилки от уиски, еротично списание и т.н.

Турските гастарбайтери минаваха по този булевард с колите си и често някоя кола спираше с въпроса - Стамбул!

След като укажехме вярната посока, ни подхвърляха няколко пакетчета дъвки "Wrigley Spearmint" Насистина комунистическата пропаганда говореше, че в тях слагали наркотици, отрова и кви ли не глупости, на които ние вярвахме. Обелвахме дъвките, всеки си оставяше по едно листче за да го миришем, а дъвките - хвърляхме ги в кенефите на "Панорама", за да не ги намери някое дете и да се отрови.

За сравнение само - дъвките които се продаваха тогава в Б-я, бяха дъвка "Идеал". Твърда като камък, от първо се счупваше на хиляди парчета във устата и тези които не си глътнал и си успял да събереш в компактна гумена маса вече нямаха никакъв вкус! За балонче - да не говорим. Никакъв шанс няма да се направи балон от дъвка "Идеал"

жоро66 30th July 2010 07:39

Само искам да допълня, че събитията за които говоря са се случвали около далечните 1975 - 1980 година. :wink:

резервна модераторка 2nd August 2010 14:15

Верно ,че имаше и "Панорама"
ха ха ха
Габи съм,де,ама пиша от тази регистрация

жоро66 3rd August 2010 08:13

Айдее, който е писал нещо интимно на Алексата, освен мен, Габи го е прочела! :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.