Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Стрии (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=20)

Вал 4th July 2004 20:47

Стрии
 
Здравейте, сайта е страхотен, поздравления :)
На мен проблема ми е стрийте, имам ги отдавна. Дори при най малкото качване или сваляне на килограми се появяват нови. От 2 седмици ползвам масло против стрий на Икаров, но не мисля че ще има някакъв ефект.
Ако знаете за някакъв ефикасен начин за тяхното премахване, без хирургическа намеса, пишете. Бях чела за крем Цонтрактубех, които заличавал следи от рани, знае ли някои дали има ефект при стрийте.

SUNSHINEE 5th July 2004 22:17

Може да подейства
 
Бих искала да ти помогна защото и аз ги имам малко от вътрешната страна на краката но знам че грейпфрута много помага и като маска за стрийте.
Пробвай аз това правя а за БГ масла и т.н. изобщо не си хвърляй парите,пробвала съм 3-4 вида като бях в България но не действат,дано да намеря ефективни.

mamaAni 28th July 2004 13:30

Козметична хирургия
 
По време на бременността си качих към 30кг и от раничко започнах да ползвам Еланцил на Жалениц.В резултат на което нямам нито една стрия,но вероятно до извесрна степен се дължи и на еластичността на кожата при всеки човек.Много съм доволна от този крем.

Absolute 19th January 2005 18:10

za Val
 
Здравейте, Вал, contractubex ползвах около 4 месеца - ефект - НИКАКЪВ! той е на принципа на излющването, но сигурно трябва да се купи един TIR от него и да се въоражим с вековно търпение :x
Чувала съм, че химическият пилинг много ефикасно заличава стриите - т.е. свалят се няколко пласта кожа и те се заличават...
Успех!!!

П.С. Лазерът също не е за хвалене - аз си го правих (4 пъти!) - ефектът е като при contractubex-а - НИКАКЪВ и парите са му повече...

pipi 31st January 2005 16:11

стрийте са може би единственият кожен проблем, за които до сега няма решение.
консултирала сам се с повечето кожни лекари и естетични хирурзи в българия, единодушни са, че премахване няма, залъгват с реклами че лекуват, но като им зададеш директно въпроса \"ще изчезнат ли?\" започват да увъртат и никoй не гарантира премахване.
химическият пилинг заличава частично, но е много болезнен, ако не го прави специалист може да последват много усложнения.
и последното което научих и запомних за борбата със стрийте е, че трябва много упоритост, дори и да действа някои препарат разбирааш това след 2-3 месеца редовна употреба

jador 4th February 2005 21:53

аз също имам голям проблем със стрийте.на 20год. сам и ги имам от няколко години.при най малкoта промяна в теглото и те се появяват.не искам да си представям какво ще бъде като реша да имам дете.искам да питам някои ползвал ли е крема за стрий на vishy и ако да дали има някакъв резултат?ясно ми е че няма да се махнат но много се надявам поне малко да се заличат:)

Bella 4th February 2005 22:56

Не съм чувала да има крем за ПРЕМАХВАНЕ на стрий.А ако за някои все пак се твърди че е такъв,не бих повярвала.Този на VICHY е за предотвратяване появата на такива по време на бременност,но трябва да се ползва още от началато на бременността и редовно.

Теди 18th March 2005 12:01

Kремът не Vichy не е само за предотвратяване на появата, а и за свиване на съществуващи вече стрии, така е според описанието на опаковката. Аз лично съм го използвала веднъж, но само една опаковка и резултатът беше много гладка кожа, но за стриите не забелязах ефект, може би, ако се ползва по-дълго време :? много е приятно кремчето, обаче скъпичко :wink: , но ако при най - малката промяна на тегло ти се появяват нови е хубаво да използваш някакъв крем или масло за подобряване еластичността на кожата.

Smiled_BGirl 9th July 2005 01:31

Здравейте моми4ета
аз съм на 16 и стрии ми се появиха може би преди 2 год.
ползвала съм много кремове, но повечето без голям успех...
от 1 месец ве4е използвам крема на Лореал. страхотен е. още след нанасянето 4увствам кожата си по-гладка .. имам видимо намаляне на обиколката на бедрата и започнах да го ползвам и на корема
но с ползването на тези кремове задължително трябва движение
скачаите, клякаите, дигайте краката, и най-вече тичаите!! :roll:

deni 14th July 2005 08:41

ще споделиш ли крема на лореа за стрии ли е или за целулит и каква му е горе-долу цената. благодаря много предварително!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.