Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Как да кача килограми (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5454)

perveznata 27th November 2007 22:45

Как да кача килограми
 
здр бихте ли ми помогнали искам да кача няки килограм ям доста но въпреки това не ми личи бихте ли ми препоръчали някакви хапчета, добавки или нещо което със сигурност ще ми повиши теглото :roll: :?: :?: :?:

mallina 27th November 2007 23:11

Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго

Liana 28th November 2007 10:09

Цитирай:

Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго
Е ти направо я разби :grill:

GUESS_F 28th November 2007 16:18

:yako:

milena127 28th November 2007 18:15

Цитирай:

Първоначално написано от mallina
Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго

:lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

milena1781 28th November 2007 23:44

Цитирай:

Първоначално написано от mallina
Много манджа му е майката. Яж много вечер, навивай си часовника и ставай през ноща да ядеш. Напълни си хладилника със сладки, джумерки, руска салата, пържени неща, намажи си филии със свинска мас с шарена сол, сложи си го до леглото да ти е наблизо (да не хабиш енергия докато отидеш до него) и го опустошавай най- много през 3 часа. Намери си гадже готвач. Вземи си отпуска и само лежкунти. Не се заигравай много с готвача, че ще се загуби ефекта. Ако не помогне, ще помисля за нещо друго

ти направо и лепна 5 кг паласки и 5кг задник :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Моя съвет е ако пушиш да спреш цигарите,и ще ти се отвори апетита.Аз преди година бях доста слабичка,но от април спрях да пуша и в момента съм напълняла около 3-4кг и се харесвам вече.Много трудно качвам,а и съм много капризна с яденето,сланини,тлъстотии не ям.Можеш да си вземеш да пиеш бирена мая.

mallvina 29th November 2007 05:18

Mallina в менюто да добавя и детски пюрета ,бананови каши ,помагат но не за дълго.Трябва постояннство.Ако перверзната тежи 40 кг,незнам,едвали с 3,4 кг ще натрупа дупе и крака много ,напротив предполагам че ще има ефект дори малко .Аз не съм пробвала защото съм обратното ,отплесна ли се малко и край :( но както виждам повечето сме обречени на глад ,но приятелка наистина качи 4 кг ,но пак не и личаха според мен ,всичко е до структура .Яде 2 пъти колкото мене ,аз на половината-половината ,тя грам не качва или като качва не и личи ,а аз пълнея ,особенно ако се и застоя на едно място.
това живот ли е ?Взаимно да се измъчват хората ,Едните плюскат :candy: :popcorn_girl: и не качват ,а другите гладуват и не свалят. :apple: :looking_at_mirror: :drinking_more: вода

извинявам се за :offtopic: ,но темата е :(

desitta 29th November 2007 12:54

т.к. съм с твоя проблем(искам да кача 5-6 кг.), ще ти кажа как аз мисля да се справя с него - първо да отида на диетолог и да ми направи някакъв хранителен режим, а след това ще ходя на фитнес, :2006: :2050: за да се стегна малко и да кача маса и фитнес инструктура да ми направи програма също. Успех. :girl_kiss2:

Rali_ 29th November 2007 22:48

Ох,и аз съм със същия проблем.Преди да родя винаги съм била 50 кг, а сега съм 47-48кг.Идва ми да изхвърля кантара вече,не смее да покаже нито грам повече.Винаги съм била с много хубави крака и перфектно дупе,а сега нямям нищо.Само спомени.ходя от известно време на фитнес,поне да изпъкнат малко мускулите на въпросните области,пък ще видим какво ще стане.Ям по 4 пъти на ден,обаче не точно това което трябва и по малко.А насила и по много не мога.

DeSiRe 4th January 2008 02:48

Здпавеите!!!!!Аз бях също доста слабичка,но след като спрях цигарите ка4их 4кг и сега се 4увствам много по-добре.За да ка4иш можеш да пиеш пчелно млечице,е аптеките го има.Също и сутрин на гладно по една лажица мед с орехи,при мен подейства :):):):)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.