Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Ревността - нещо нормално или болест? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11003)

vivianne 25th July 2010 21:18

Ревността - нещо нормално или болест?
 
Здравейте, отдавна чета темите във форума и реших и аз да пиша по проблем, който ме вълнува... ще се радвам да чуя вашите мнения...
става въпрос за ревността...доколко смятате, че е нормална и допустима, ако въобще може да се нарече такава или по-скоро е недопустима и непростима...ревнувате ли вашите приятели и доколко?!??! случвало ли ви се е да се питате всеки път, когато не сте с приятеля си къде е той, с кого, дали не ви е излъгал къде отива, дали не е с друга и да не можете да спрете да мислите за това каквото и да правите, дотолкова, че направо да се побърквате...

barrуwhite 25th July 2010 21:30

ето ти линк към 2 вече съществуващи теми по въпроса :lol:
Как да се справя с ревността?
Ревност
нормална е доколкото изразява интерес към случващото се с полвинката, след тва започват фазите на подтискащ/обсебващ/задушаващ и прочее процес
Ако постоянно се тормозиш дали приятеля ти не е с друга значи първо го очакваш, щото е допустимо за него и второ - се самотормозиш с догадки :)

ПП: кво става с тоя раздел наистина? :lol:

леля мичИ 25th July 2010 21:38

БарЕ, тя първата тема е яко осрана, щото авторката си е изтрила мненията :roll: ...явно разкъсвана от ревност :roll:

Аз не съм ревнива....много :wink:

barrуwhite 25th July 2010 21:40

ами аз може случайно да съм сложил темата с изтрития първи пост като първа в листа ми, а е възможно да съм го направил и съзнателно :roll: не съм сигурен беше преди малко и бях изпаднал в АМОК

леля мичИ 25th July 2010 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от barrуwhite
ами аз може случайно да съм сложил темата с изтрития първи пост като първа в листа ми, а е възможно да съм го направил и съзнателно :roll: не съм сигурен беше преди малко и бях изпаднал в АМОК

Случайно ше е, щот втората е на Леденото :wink:

Амока от ревност лЕ ? :lol:

barrуwhite 25th July 2010 21:47

и кво като е на нея? Нещо нередно ли намери :roll: Иначе
(иначе)
добре ги навърза, от ревност по нея :lol:

i_ani 26th July 2010 11:45

Маниакалната ревност е болест :idea: ..., а иначе , ревността в малки дози е даже нещо полезно :)

Всяка двойка трябва да има точно определена доза ревност в съвместния си живот, за да съжителства щастливо. И още по-важно е тази доза да е по равно за двамата партньори, защото иначе следват задълбочаващи се проблеми :1246:

Щом обичаш някого, остави го свободен. Любов, при която искате да обсебите партньора си, е придружена със страх и безпокойство.
Старите хора имат една мъдрост: "За да ти е в кърпа вързан един мъж, дръж го отвързан".

master77 26th July 2010 17:04

От малко ревност глава не боли, обаче имах една мацка, направо ме побъркваше. То бе следене, четене и преглежданена телефона, абе ужас. Прекалените неща никога не са на добре.

vivianne 27th July 2010 09:00

а на някой случвало ли му се е '' да се пита всеки път, когато не е с приятеля си къде е той, с кого, дали не е излъгал къде отива, дали не е с друга и да не можете да спрете да мислите за това каквото и да правите, дотолкова, че направо да се побърквате...''...и ако на някой му се е случвало как се е справил с този проблем?!?!?!

Babri 27th July 2010 09:10

Никога не съм се питала това.Той ако иска да го направи,винаги ще намери начин,защо да се тормозя излишно?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.