Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Отслабнах с 30 кг. за 3 месеца... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1922)

Amanda1 1st July 2006 21:08

Отслабнах с 30 кг. за 3 месеца...
 
Здравейте! Много ми се иска и сега да е така. Миналата година се случи това, но за сметка на това пострадах много сериозно. Сега съм си пак близо 90 кг :oops: . Молбата ми е да ме посъветвате някакъв специалист в тази област. Прочетох нещо интересно от един форум писано от suzana:
ТУК
и се замислих за диетолог. Може ли да ми препоръчате такъв и колко ще ми излезе всичко. Толкова много пари съм дала за какви ли не чуда и т.н. Омръзна ми да се лишавам. Благодаря предварително.

bimbi 1st July 2006 21:16

от какво пострада, от бързото отслабване ли?
и защо си възстановила килограмите толкова бързо?

TiNki 1st July 2006 22:13

сигурно защото това се получава при бързо отслабване :) ефекта йо-йо :wink:

summer_68 2nd July 2006 00:18

здравей!
бе то и аз свалих толкова но не за 3 а за около 7 - 8 месеца.според мен трябва да го даваш по кротко за по трайни резултати.ако наблегнеш на спорта и ''мислиш'' с какво се храниш (стреми се да промениш трайно културата си на хранене) няма да има проблем.и аз се обърнах преди около 2 години към диетолог но файдата не беше голяма така и не ми пасна режима който ми изготви а и килограмите не се топяха така както ми се искаше.според мен всеки сам усеща с какво да се храни и от какво има нужда кога да понамали количеството или обратното......не знам ....така мисля аз... :) пожелавам ти успех в справянето с проблема ти :)

vasy_baby 2nd July 2006 07:16

sumer_68 абсоютно съм съгласна с теб,всеки човек познава тялото си най-добре и ако поне има малко култура на хранене и сам може да се справи :lol:

tsvety 2nd July 2006 07:25

И аз мисля така, по-добре човек сам да опита кротко и бавно. Аз поне така направих - от повече от 100 кила, за около година- две станах 72. Сега малко пак качих зимата- за съжаление всяка зима става така- но вече излязоха плодове и зеленчуци и досега махнал половината от каченото. Тези диети просто не мога да ги спазвам - 100гр. еди какво си, 1 лъжица еди какво си, чаша от сок от 3 плода...бррр.
Поне за мен знам, че моя си ми начин си действа.... Ама преди това съм опитала какво ли не и понякога даже с плачевни резултати, затова си мисля, че на Amanda1 просто й трябва малко време още да открие най-доброто за нея... Успех на всички ви.

Цвета С 3rd July 2006 15:42

не мога да т6и препоръчам диетолог ,мога да ти кажа как беше при мен .Аз ходих при Байкова.Имах булимия ,а преди това анорексия .В следствие на това от 35-6кг станах 85кг за почти година ,когато отидох при нея тя ми изготви специален режим(яде се мн ,не с егладува)свалих на 56 кг при височина 176см и ги задържах,сваля се по3-4 кг на седмица .Ако искаш пиши ми на лични да ти дам кординати.



Моля ако се сметне за рекламно да се изтрие

potatobook 3rd July 2006 16:18

Здравейте,

Искам да Ви кажа, че аз също съм ходила на консултации при Доц. Байкова и съм изключително доволна. Така че, ако трябва се ползват услугите на специалист, тя е човекът. Просто с нейните програми нещата стават бавно, но сигурно.

Успех, :)

GURU 8th July 2006 14:33

Ако тялото бива лишено от мазнини и/или въглехидрати при хранене метаболизмът си казва "Туй го няма, ко да се прай, пак на сланина ше я караме :? " и почва бързо изгаряне на подкожните мазнини. След края на "диетата" като подпукаме луканките и сладоледа метаболизма си казва "Мале много нещо се изяде тоз месец, ако пак стане така напрао ни се е*ало майката". И почва едно скоростно натрупване на подкожни мазнини, което "от мерки за сигурност" слага повече материал във тялото, отколкото е имало преди началото на диетата.
Според мен разумната скорост за сваляне на килца е 1 кг на 2-3 седмици.

krisi_pat 20th December 2006 20:10

Цитирай:

Първоначално написано от Цвета С
В следствие на това от 35-6кг станах 85кг за почти година ,когато отидох при нея тя ми изготви специален режим(яде се мн ,не с егладува)свалих на 56 кг при височина 176см и ги задържах,сваля се по3-4 кг на седмица

дедее тва е наистина мн дет си свалила и са 56кг 176 си е направо перфектно :wink: бр а как успя да свалиш толкова мн?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.