Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ринопластика и обица на носа (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3129)

SheLLia 14th January 2007 20:40

Ринопластика и обица на носа
 
Здравейте!Тъй като от доста време чета само без да пиша , най-после се реших и аз да се включа.Другия вторник ми предстои да си правя операция на носа и исках да попитам след като махна обицата ми от носа дупката е ясно че ще ми зарастне,но след това дали ще мога да си го продупча пак и след колко време ме интересува?Аз ще попитам и доктора като се видим на 23-ти , но исках да попитам и вас ....

seadd 14th January 2007 20:44

:arrow:

SheLLia 14th January 2007 20:49

олеле от всичко това което изсчетох вече почнах да се притеснявам.До сега нямах никакви притеснения , а сега започнах да се замислян.Май май от както чета тук не съм видяла един да е доволен.Защо ли почва да ме обзема страх.Хора укоражявайте ме , че ми остана малко време и ще се побъркам от притеснения

SheLLia 14th January 2007 20:57

Мерси много!Наистина се надявам всичко да мине добре , защото май месец ми предстои бал и искам да изглеждам прилично :) след като ме изпишат от болницата ще гледам да пусна някои снимчици и ще дам малко по компетентна информация , че за сега не съм още много навътре в нещата :) иначе да спе стя въпроси от сорта къде я прави? и колко струва? - ще кажа,че ще се оперирам при доц.Джамбазов частна клиника "Каспела" , цената е 600 лева като останалата половина ми е поема здравната каса.Стискайте палци

Ol`Dirty`Bitch 14th January 2007 21:10

Тънко ще минеш.Тва че повечето не са доволни се дължи на факта,че от голям,гърбав,хрущялест и грозен нос не може от 1 риноплаястика да стане перфектен.Но твоя е хубав и сега и съм сигурна ,че с една операция само ще стане много хубав,тъй че няма изобщо смисъл да се притесняваш.А за обицата-естествено че ще можеш пак да си пробиеш носа,ама питай лекаря след колко време че тук май никой не знае

seadd 14th January 2007 21:22

:D

SheLLia 14th January 2007 22:51

ох , вече ми е насрочена датата .... ако не ми беше насрочена датата можеше да се позасмисля дали да започвам , но като съм тръгнала да го давам до край поне.Няма за кога да се отказвам , остава ми само да се надявам всичко да е успешно

Aset 14th January 2007 22:56

Според мен пък тук бъркаш:
Цитирай:

Първоначално написано от SheLLia
след като ме изпишат от болницата ще гледам да пусна някои снимчици и ще дам малко по компетентна информация , че за сега не съм още много навътре в нещата :)

Въпросът не е след излизане на болницата да си компетентна, а преди. Много консултации с хирурзи, много изучаване на техниките, след оперативния период и изобщо всичко, всичко касаещо ринопластика.

И още:
Цитирай:

Първоначално написано от SheLLia
Наистина се надявам всичко да мине добре , защото май месец ми предстои бал и искам да изглеждам прилично :)

Не че времето до бала е малко, ама не е и много. По-добре не дръж на това носът ти да е нов за бала, а проучи добре, отложи за след него , ако се налага. И без друго от събития като тези остават мили спомени и снимки в албума, не е нужно да се задълбочаваш в носа.

И, разбира се, стискаме палци, каквото и да решиш, бъди сигурна! :wink:

SheLLia 14th January 2007 23:14

аз съм разучила що се отнася до ринопластиката почти всичко , само дето още не съм я претърпяла и не знам ще има ли болка няма ли да има нали при всеки е индивидуално.Този факт леко ме притеснява , но вече е решено няма време за колебания.Пожелавам си само и единствено успех :)

SheLLia 15th January 2007 17:37

е,моят няма гърбица.Просто е изкривен на ляво и е леко разширен.Дано поне с това се справят


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.