Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   "Гореща" ножица (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3819)

Lady Marmalade 3rd April 2007 08:02

"Гореща" ножица
 
Някой подстригвал ли се е с "гореща" ножица? Разбрах, че се използва против цъфтеж, освен това краищата на косата остават плътни до следващото подстригване. Моята коса не цъфти, но краищата ми се изтощават като мине известно време.
Някой ако може да при препоръча и салон в Пловдив, където разполагат с такава ножица? В салона, където ходя не съм чула да има, но ще питам като отида.

Briseis 3rd April 2007 08:18

абе и аз бях чула за тази гореща ножица, ама като попитах фризьорката си тя ми каза, че това били пълни глупости и ме изгледа все едно.... и така си и останах, без да ми стане ясно що е то това и има ли то почва у нас? :lol:

Lady Marmalade 3rd April 2007 08:22

Цитирай:

Първоначално написано от Briseis
абе и аз бях чула за тази гореща ножица, ама като попитах фризьорката си тя ми каза, че това били пълни глупости и ме изгледа все едно.... и така си и останах, без да ми стане ясно що е то това и има ли то почва у нас? :lol:

Има, има, със сигурност. Момичета от други форуми споделиха, че са я пробвали. Чух, че тази ножица била скъпа и явно затова малко салони разполагат с нея.
А твоята фризьорка или не е в час с новостите или нарочно се е направила на чук, че да не вземеш да избягаш при някой неин колега с гореща ножица :lol:

Celine 3rd April 2007 08:31

аз съм се подстригвала с такава преди около 3 години в Варна - салон Нуши. Ефект оба4е не си спомням но пък и нямах кой знае какви проблеми с косата си че да забележа ако има такъв. Иначе подстригването с нея струваше 2 пъти по скъпо. това е само инфото което мога да дам

apoklistika 3rd April 2007 10:43

Аз също съм се подстригвала преди година май с такава ножица. Ефект не видях, ама тя тогава и косата ми беше много зле, та може и от това е.

emisof 3rd April 2007 11:03

Аз да - никога няма да повторя, тоя изрод направо ми съсипа косата.

Lady Marmalade 3rd April 2007 12:47

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Аз да - никога няма да повторя, тоя изрод направо ми съсипа косата.

Стига бе, какво стана? Фризьора ли беше некадърен или нещо от ножицата?

ribka 4th April 2007 11:58

Аз пък се чудя,как ще се направи хубавото оформяне на някои прически без да се използва филажа или бръснача?В този случай няма никакъв смисъл от горещата ножица (макар че съм чела и чула доста за нея).Но никъде не се описва този вариант.А съвременните прически просто изискват използването на тези инструменти,само с една ножица трудно се постигат.

emisof 4th April 2007 14:15

Ами цъфна отвсякъде :cry:

Briseis 4th April 2007 23:41

Цитирай:

Първоначално написано от emisof
Ами цъфна отвсякъде :cry:

абе и аз се чудя - при положение, че горещото е много вредно за косата то то тая гореща ножица вместо да ти се изчисти цъфтежа, да не вземе да ти изгори косата? :2016: емисоф, това май се е получило при теб


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.