Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Обичате ли България (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11688)

Oompa Loompa 7th February 2011 00:14

Обичам една малка част от България или по точно там където е дома на родителите ми :)

neizvesten 7th February 2011 00:15

Цитирай:

Първоначално написано от Nells
Цитирай:

Първоначално написано от Armand
няма как да стане тая работа

европа иска демокрация, българия трябва да и я даде

а и да ти кажа честно, историята помни и други хора с амбиции, сходни с твоите, та не са отбелязали особено сериозен успех :)

България да стане приятно място за живеене никога не ми е било лична амбиция, а мечта. :wink: Личните ми амбиции са къде къде по-осъществими за щастие..

А тази поговорка, че сама лястовица пролет не прави е поредното оправдание на мързеливия и инертен българин, който гласува за Доган и РЗС срещу 50 лв на ръка. :)
Истинския човек сам си прави пролет. Дори ако му се налага да имигрира.


Не става въпрос за моита или за твоита пролет.А за пролятта на цялата гора(ако ме разбираш)

Мариса 7th February 2011 00:15

Re: Обичате ли България
 
Цитирай:

Първоначално написано от neizvesten
Милеете ли за родината и как изглежда България във вашите очи!

Как си представяте по-добрата България?

Хич не милея,а в моите очи е като неизлечима болест!
Не мога да си я представя в добра светлина...

neizvesten 7th February 2011 00:19

Re: Обичате ли България
 
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от neizvesten
Милеете ли за родината и как изглежда България във вашите очи!

Как си представяте по-добрата България?

Хич не милея,а в моите очи е като неизлечима болест!
Не мога да си я представя в добра светлина...

Купи си очила за 3д.

Мариса 7th February 2011 00:23

Re: Обичате ли България
 
Цитирай:

Първоначално написано от neizvesten
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от neizvesten
Милеете ли за родината и как изглежда България във вашите очи!

Как си представяте по-добрата България?

Хич не милея,а в моите очи е като неизлечима болест!
Не мога да си я представя в добра светлина...

Купи си очила за 3д.

Не са ми нужни,имам розови очила,които ме спасяват като отпътувам извън бг :cool:

Iliana81 7th February 2011 00:29

Цитирай:

Първоначално написано от susan
Обичам една малка част от България или по точно там където е дома на родителите ми :)

+ морето

Нелка 7th February 2011 00:38

Цитирай:

Не става въпрос за моита или за твоита пролет.А за пролятта на цялата гора(ако ме разбираш)
Много добре те разбирам. и съм оптимист, вярвам, че ще се оправим някой ден, просто не вярвам, че ще е скоро.

Най-хубавите ми годинки минаха в чакане проклетия преход да свърши, къв беше тоя преход 20 години, че и продължава?!? години наред обвинявах баща ми, че не е офейкал, когато е имал възможност. Аз самата офейках, когато си дадох сметка, че може един ден децата ми да ме обвиняват в същото.

Аз на теб или на който и да е българин нищо не дължа. Нито който и да е имигрант. Приемай го това както си искаш. Никога не съм се чувствала горда, че съм българка, тъй като се нагледах на всичките грешни решения, които МАСАТА взимаше през изминалите десетилетия. Ти говориш за обединение, но най-лесно се обединява един гладен народ, като му се поднесат лъжите, които иска да чуе...

Не вярвам вече в обединението. Вярвам, че всеки трябва да се спасява по отделно.

Armand 7th February 2011 00:40

абе, аз си харесвам българия, не знам кво толкова и плюете

има си кусури, вярно е

но има и много готини работи, които вие просто явно не можете да оцените =)

neizvesten 7th February 2011 00:40

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от neizvesten
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от neizvesten
Милеете ли за родината и как изглежда България във вашите очи!

Как си представяте по-добрата България?

Хич не милея,а в моите очи е като неизлечима болест!
Не мога да си я представя в добра светлина...

Купи си очила за 3д.

Не са ми нужни,имам розови очила,които ме спасяват като отпътувам извън бг :cool:



От какво те спасяват...Явно съм много тъп щом не мога да схвана от каво те спасяват розовите очила щом излезеш от БГ.
.

neizvesten 7th February 2011 00:44

Цитирай:

Първоначално написано от Nells
Цитирай:

Не става въпрос за моита или за твоита пролет.А за пролятта на цялата гора(ако ме разбираш)
Много добре те разбирам. и съм оптимист, вярвам, че ще се оправим някой ден, просто не вярвам, че ще е скоро.

Най-хубавите ми годинки минаха в чакане проклетия преход да свърши, къв беше тоя преход 20 години, че и продължава?!? години наред обвинявах баща ми, че не е офейкал, когато е имал възможност. Аз самата офейках, когато си дадох сметка, че може един ден децата ми да ме обвиняват в същото.

Аз на теб или на който и да е българин нищо не дължа. Нито който и да е имигрант. Приемай го това както си искаш. Никога не съм се чувствала горда, че съм българка, тъй като се нагледах на всичките грешни решения, които МАСАТА взимаше през изминалите десетилетия. Ти говориш за обединение, но най-лесно се обединява един гладен народ, като му се поднесат лъжите, които иска да чуе...

Не вярвам вече в обединението. Вярвам, че всеки трябва да се спасява по отделно.


Ами ако сме преяли с ЛЪЖИ?!Помнители какво стана миналата по-миналата година в София(протеста...)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.