Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   предложение за нов форум (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10522)

raptor 23rd March 2010 09:37

:cool: дааа,Габи неразбрах какъв е зора сега някой тука е баннат и ората
се смотават .Само Екогласност,и градинки пред Кристал!Полицията бие негрите.Въобще бие.
Спарто търси нов форум щото е ясно че тука няма да свали Барбиту.
:D

мауз 23rd March 2010 09:39

Цитирай:

Първоначално написано от "gabi_gabriela
.....че тая strangenick2 ИЗОБЩО не я усещам и незнам коя е

Стрейндж е много еродирана личност. Лично аз съм в непрестанен идеен конфликт с нея, което обаче не ми пречи да я уважавам и да се възхищавам на познанията и интересите й. Тя създава и пише в по-сериозни теми и за това може да не са я засякли някои от вас. Разтърсете се в "Общите", прочете и тогва взимайте решение. Не се позовавайте на това "Абе не я знам коя е".

Babri 23rd March 2010 09:51

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
абе.. има си атмосвера тоя форум не знам кво мислите вие

Точно,аз искам да продължавам да пиша тук,харесва ми!Регната съм в поне още 5-6 форума но така и не успях да свикна и да усетя хората близки.Харесвам баннатите мацки,всяка от тях притежава нещо уникално и има добър стил на писане.Ще се радвам ако бъдат амнистирани и задушевната атмосфера тук отпреди година,бъде възродена.

raptor 23rd March 2010 09:52

:cool: Нима вече наричаме логореята ерудиция?
Това че някой претендира да знае и да ораторства,все още не значи че лее бисери.И като не може да се изрази в две изречения не значи ,че е самия интелект.
За мен Стрейндж имаше две изказвания, след което почнах да избягвам присъсвието и по принцип.Не обичам да правя някого салата,но тя не спираше.
Лиофи си е админ.Тва му е работата.

gabi_gabriela 23rd March 2010 09:55

Цитирай:

Първоначално написано от мауз
Цитирай:

Първоначално написано от "gabi_gabriela
.....че тая strangenick2 ИЗОБЩО не я усещам и незнам коя е

Стрейндж е много еродирана личност. Лично аз съм в непрестанен идеен конфликт с нея, което обаче не ми пречи да я уважавам и да се възхищавам на познанията и интересите й. Тя създава и пише в по-сериозни теми и за това може да не са я засякли някои от вас. Разтърсете се в "Общите", прочете и тогва взимайте решение. Не се позовавайте на това "Абе не я знам коя е".

Прекланям се пред нейната интелигентност,но ние какво общо имаме с нейните приперни с админа???????????????
И аз съм имала един лек ицидент с админа,но си направих равносметка и се корегирах там където бях згафила.Всеки си носи последствията от действията,в крайна сметка,сме пълнолетни,нали така.Кви са сега тия стадни конференции,ще седим ли тук,няма ли да седим,някой да раздаде по едно кафе,така правят по конференциите,те и друго правят ама айде............

Armand 23rd March 2010 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Цитирай:

Първоначално написано от Armand
абе.. има си атмосвера тоя форум не знам кво мислите вие

Точно,аз искам да продължавам да пиша тук,харесва ми!Регната съм в поне още 5-6 форума но така и не успях да свикна и да усетя хората близки.Харесвам баннатите мацки,всяка от тях притежава нещо уникално и има добър стил на писане.Ще се радвам ако бъдат амнистирани и задушевната атмосфера тук отпреди година,бъде възродена.

дано, дано...

не знам кво може да се направи от тук нататък, но трябва да се опитаме да направим квото е по силите ни

бтв някои друго свен мен получил ли е съобщение от стрейндж?

Целувчица 23rd March 2010 10:03

Цитирай:

Първоначално написано от Armand
бтв някои друго свен мен получил ли е съобщение от стрейндж?

Аз получих!

Armand 23rd March 2010 10:05

щом ти си получила, значи и другите са получили

и кво.. няма ли да има тема "стачни действия" ? =)

Dimitrоff 23rd March 2010 10:13

Друг форум викате...ми аз не съм виждал друг форум с дори близка свободия до този!
Спам и флууд = безнаказаност?
Да, ама само тук...
Друг е въпроса, че може да се направи друг форум и да се мигрира там...и кво ? - 10-15 човека ще си лафят - ми ползвайте някой чат-рум!

П.с. Това с другия форум се е случвало вече...2-3-4 месеца и се наблюдава обратна миграция :cool:

Проблема не е нито Админа, нито форума...по скоро липсата на строги правила!

gabi_gabriela 23rd March 2010 10:20

Цитирай:

Първоначално написано от Dimitrоff
Друг форум викате...ми аз не съм виждал друг форум с дори близка свободия до този!
Спам и флууд = безнаказаност?
Да, ама само тук...
Друг е въпроса, че може да се направи друг форум и да се мигрира там...и кво ? - 10-15 човека ще си лафят - ми ползвайте някой чат-рум!

П.с. Това с другия форум се е случвало вече...2-3-4 месеца и се наблюдава обратна миграция :cool:

Проблема не е нито Админа, нито форума...по скоро липсата на строги правила!

Строги,строги,колко да са строги,бре...........затвор :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.