Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   увеличаване на пенис (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12572)

raybeez 4th March 2012 23:24

увеличаване на пенис
 
Здравейте на 18 години съм и пенисът ми е 16 см в еректирало състояние. Пластична операция ли е единственият вариант ,в който мога да си удължа пениса? Можете ли да ми препоръчате някой добър лекар от София за консултация.

Нелка 5th March 2012 11:38

16 см никак не е малко. Поне за моя вкус де, не знам за другите..
Всеки нормален хирург би те върнал.

lily.ana 5th March 2012 13:04

Искам да добавя към поста на Нелс, че след едно уголемяване може да срещнеш проблеми със сексуалните партньори. 16 см е повече от авъридж размер и би трябвало да си го вееш гордо :lol:

Иначе, мисля всички пластични хирурзи в БГ предлагат тази интервенция, но повечето от потребителите в този форум са жени, тъй че надали ще ти бъдем полезни с конкретна информация за хирург.

Лудите клавиши 5th March 2012 13:30

Какъв ти е проблемът, момче, след като влагалището на жената е два пъти по-късо от еректиралия ти пенис? Я не се занимавай с глупости.

резервна модераторка 5th March 2012 13:46

Операцията е ненужна. Достатъчно е сутрин да го лъска 10-15 мин с тигрова мас. С времето ще придобие нови параметри и сбособности за топлинни поражения.

универсален 5th March 2012 13:50

Е, има и мъже тук-там из форума, обаче те всичките са със задоволителни дължини на пенисите си в еректирало състояние, и в този ред на мисли - също няма да са способни да дадат ефективна и точна информация, под формата на съвет.

Ти на 18 години ли си?
Спокойно младеж, ще ти расте още, както ходилата, дланите и други части от тялото. Ще растеш, та ще се скинеш ;)
То, щом на мен дето още ми расте, а съм вече официално прескочил пика на развитието си...
:girl_flirt:

Лудите клавиши 5th March 2012 18:09

Сетих се за безболезнен нехирургичен начин за уголемяване. Пробвай с Вижън добавките, може пъ да се източи.

raybeez 5th March 2012 19:20

пенисът расте до 21 годишна възраст,така ли?
и ако го мажа с нещо или го разтягам ще се увеличи ли?

резервна модераторка 5th March 2012 20:29

Да,точно. Мажеш с го обилно с тигрова мас. Почваш да го масажираш, като се стремиш да издърпваш главичката напред. Това всеки ден. Един път в месеца правиш разтвор от 250cc нафта и 100сс олио. Инжектираш разтвора с пипетка в устата на хуя и я запушваш докато всичко попие в тъканите. Желателно е нафтата да е sprint diesel OMV, а олиото да е предварително загрято до 50градуса. Не е особено приятно, но до 6 месеца отиваш от 16см на повече от 20см. И не е казано, че тоягата расте само да 21години. Има възрастни мъже, които могат да си подпират брадата с нея в седнало положение!! Успех;)

Нелка 5th March 2012 21:21

Митю, аре стига ве! Момчето е на 18, ще вземе да те вземе на сериозно.

Стига сте му давали съвети! Човека няма никакъв проблем! Единствения му проблем е пубертета.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.