Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Ползвате ли секс играчки? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12768)

union2 17th June 2012 16:53

Ползвате ли секс играчки?
 
Здравейте женен съм от 10 години и не че не обичам жена си но секса вече не е съштия сякаж се превръшта в задължение което и на двамата ни е писнало да го изпълняваме та си помислих дали да не си напазарувам от някой секс шоп но не знам какво да купя а скоро ни е годишнината и бих искал да я изненадам с нешто интересно и за това отварям тази тема за да събера малко инфо

lily.ana 26th June 2012 19:06

Значи, доколкото разбирам от поста ти в друга тема имаш сексшоп, но не знаеш какво да е неШТото, което да купиш за жена си?!?!?!?!?!.... Много хитро :lol:

Лудите клавиши 26th June 2012 19:49

Лиле, възможно е! :girl_haha: Нали в днешно време всеки се е захванал с нещо, от което не разбира... Та и човекът е така, има секс магазин, ма не знае кво да го прави.

lily.ana 26th June 2012 20:02

Баси.... май си права :lol:

ROCKABILLY 18th July 2012 15:11

Тук има всичко на най- ниските цени ;))



Опитай ;)!

Emma83 17th August 2012 21:14

Нещо вибриращо?

nayden_popov 18th September 2012 22:18

Не ми сее случвало да ползвам до сега макар, че някои път ми е интересно и ми се иска да използвам някоя. Единственото нещо което ползвам е лобриканта и чесно казано варши доста добра работа.

Блиндирани Врати Метални Врати Метални Решетки Монтаж Врати

dani_hristov 25th September 2012 18:11

Цитирай:

Първоначално написано от union2 (Публикация 775902)
Здравейте женен съм от 10 години и не че не обичам жена си но секса вече не е съштия сякаж се превръшта в задължение което и на двамата ни е писнало да го изпълняваме та си помислих дали да не си напазарувам от някой секс шоп но не знам какво да купя а скоро ни е годишнината и бих искал да я изненадам с нешто интересно и за това отварям тази тема за да събера малко инфо



Пич и при мен е така, само че още не съм женен, а май си омръзваме в леглото... Разнообразието също е до едно време. Сменяме местата,позите,играчките ама все ще се намери път в който да го правим по задължение броейки дните в които не сме. Вероятно това е някакъв период от време и след това равновесието се възстановява.

lily.ana 25th September 2012 20:43

Почнеш ли да правиш секс по задължение е малко вероятно нещата да се обърнат в полза на "нова искра" освен ако не намериш някоя Искра :lol:

The Shadow 5th October 2012 14:09

Да интересно е с играчки но само за първия момент. След това пак си става утопия....Е няма как да е друго в предвид набора от години..... Всички го знаят. Относно играчките: Ами....не ги приветствам, понеже колкото и модерни да са....все пак са студени и изобщо не се доближават до риал ефекта, което според мен ги прави във време неефективни и дори анти като усещане...Но всеки със вкуса си и предпочитанията си.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.