Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 15th April 2016 10:54

Teazel, Илхан работи чрез ултразвуков метод, който не наранява меки тъкани, няма чупене. Съответно и няма изброените от теб проблеми след такава операция.

yoube 27th April 2016 00:24

Даа това е правилния път към хубав нос-Турция. Аз лично с всеки ден се учудвам колко много хора от Германия са си правили ринопластиките при турчуляци, доста са напред. Шоколадке шапка ти свалям още помагаш на хората и отговаряш на едни и същи въпроси по 100 пъти със страшно спокойствие ;) Някой друг от старите пушки няма ли го ДанКем и оная мацка с китарата накъде сте, че ви изгубих меилите, как минаха повторните операции?

gabura7 2nd May 2016 19:10

Anich4ka,
Някъде прочетох ,че си за август месец при Илхан. Аз също. Понеже не мога да напиша лично съобщение , незнам по каква причина съм изключила тази опция и как да я включа, ми се иска да си поговорим , ако си около моята дата. Можеш да ми дадеш мейл да ти пиша. Или ти ми пиши на sisi_georgiewa@mail.bg.

mitkui 5th May 2016 22:11

Някой ако има операция около началото на Юли , да драсне два реда на лични , че ще има изтъпяване в Истанбул . :) Моята операция ще е на 06.07.2016 г.

zlatan2 6th May 2016 20:31

Аб

anich4ka 8th May 2016 18:33

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 808775)
Anich4ka,
Някъде прочетох ,че си за август месец при Илхан. Аз също. Понеже не мога да напиша лично съобщение , незнам по каква причина съм изключила тази опция и как да я включа, ми се иска да си поговорим , ако си около моята дата. Можеш да ми дадеш мейл да ти пиша. Или ти ми пиши на sisi_georgiewa@mail.bg.

Здравей, gabura7,

Писах ти на мейла, да аз съм за средата на Август :)

mitkui 10th May 2016 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от zlatan2 (Публикация 808844)
Абе, жени, проблема не ви е в носовете, а в главиците - да не мислите, че с един нос ще станете красавици? Видях някои снимки тук и честно казано на дамите операция е била последната процедура, която им е била наистина нужна... имат къде къде по - големи недостатъци, които не се коригират... чупете си носовете и после ходете по форумите да се оплаквате как ви боли и сърби и какво ли още не. Тия хирурзи сумати пари направиха от комплексирани грознички жени и те като са простички си мислят, че ще станат особено красиви след операциите.... за кой наистина го правите? СТО НА СТО Е ДА СЕ ХАРЕСАТЕ НА ДРУГИТЕ ц ц
аман от прост и деградирал народ и криви лели, които си правят силиконови гърди и носове и усти и какво ли още не а в пипито ЕДНО КЪЛБО МУХИ...

ГРОТЕСКА, клоака на народа...

Еххх , Златко , Златко , защо се изака така ?

okiedoke_1 10th May 2016 18:29

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 800625)
Не мога да повярвам, че в 2014 и след толкова много информация,за този некадърник, все някоя заблудена овца се оперира при него ....

И аз това се чудя. :neutral:

karrina 10th May 2016 18:46

Здравейте, някой има ли координати на simona_80, опитвам се да се свържа с нея на лични, но явно не влиза вече? Искам да я питам за Авшар и гледам, че тя най-скоро се е оперирала при него.
Имам още един въпрос - когато ходите до Истанбул с какво пътувате - самолет или автобус? Проблем ли е да се лети след операция, не ви ли става зле от смяната на налягането при летене и не се ли отразява на носа по някакъв начин налягането? Гледах, че само турскитв авио линии имат директен полет София - Истанбул.
Ако сте ходили с рейс - може ли да препоръчате фирма, а също и как мислите, опасно ли е през нощта да се пътува и сутринта да си там /при варианта с рейс гледах, че е 8-10 часа пътя от София/?

anich4ka 10th May 2016 23:16

Цитирай:

Първоначално написано от karrina (Публикация 808880)
Здравейте, някой има ли координати на simona_80, опитвам се да се свържа с нея на лични, но явно не влиза вече? Искам да я питам за Авшар и гледам, че тя най-скоро се е оперирала при него.
Имам още един въпрос - когато ходите до Истанбул с какво пътувате - самолет или автобус? Проблем ли е да се лети след операция, не ви ли става зле от смяната на налягането при летене и не се ли отразява на носа по някакъв начин налягането? Гледах, че само турскитв авио линии имат директен полет София - Истанбул.
Ако сте ходили с рейс - може ли да препоръчате фирма, а също и как мислите, опасно ли е през нощта да се пътува и сутринта да си там /при варианта с рейс гледах, че е 8-10 часа пътя от София/?

Аз питах асистентката на Илхан и тя каза, че не е проблем да се върна със самолет.
На мен лично ми става лошо като пътувам с автобус и не бих си причинила това с таралянкането до Истанбул...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.