Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 20th April 2013 08:51

Пращайте имейл че не мога да качвам снимки тук направих сега няколко на примависта

Нелка 20th April 2013 08:52

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 786008)

Нелка ти имаш ли адреса на кабинета където Дилбер провежда консултациите? И на клиниката, защото вчера говориха с него по телефона и им каза че болницата не е тази за която Елена беше пуснала линк..но била много близо..обаче адресите пак ги нямам ..

Кате, това е адреса, според фб страницата на док:
http://bing.com/maps/default.aspx?v=...KPL1&mkt=en-US

Аз не бях сама като ходих, и сега не знам как да стиган до там освен с такси. Много съм зле с ориентацията.

rimi 20th April 2013 09:07

Нелка успокой се всичко ще мине добре аз дъщо много се притеснявах и мислих че няма спасение за моя нос но виж всичко мина и съм повече от щастлива до последно само песимизъм лъхаше от мен Ще се справи доктора хората са професионалисти щом е поел ангажимент няма да си плюе на репутацията повярвай ми

Нелка 20th April 2013 09:16

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786016)
Нелка успокой се всичко ще мине добре аз дъщо много се притеснявах и мислих че няма спасение за моя нос но виж всичко мина и съм повече от щастлива до последно само песимизъм лъхаше от мен Ще се справи доктора хората са професионалисти щом е поел ангажимент няма да си плюе на репутацията повярвай ми

Аз не се съмнявам, че ще се старае максимално. Просто не вярвам, че от моя нос става нещо... :(
И то не толкова, че вътре е салата от рязани хрющяли, цитирам Джамбазов, ами че ми е изключително дебела кожата....

Живот и здарве скоро ще се разбере..

Хайде, Римиии!! ТРъпнем в очакване! :))

rimi 20th April 2013 09:24

Нелка кажи как да ти пратя снимки направих няколко не мога да ги качвам тук във форума

Нелка 20th April 2013 10:11

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786018)
Нелка кажи как да ти пратя снимки направих няколко не мога да ги качвам тук във форума

Rimi, на мейла ми прати: dead_sky@abv.bg
:)

Rabiosa 20th April 2013 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 786013)
Раби и тя е на ръба на нервна криза, аз нарочно й рева на главата и тя така се стяга и почва да позитивира ситуацията... т.е. аз заради нея го правя! :wink:

хахаха......има нещо вярно....в момента доста неща ме разсейват, та още не съм в истерия и държа положението.Следващата седмица като мине и се почват нервните кризи. Ама проблема е, че започнат ли нищо не може да ми помогне :p
Зара, а тебе да не те почвам, че за мен и сега си си абсолютно перфектна :fighting:

Nose 20th April 2013 13:49

Здравейте,п
онеже бях писала и на Дилбер,най-накрая получих отговор и влизам да споделя! Пратих му мои снимки,според думите му ще се получи много добър нос :-) Цената ,която обяви за 1ва ревизия е 4800 Евро ! Остави ми и тел. за контакт и в понеделник смятам да се свържа с него и да уговоря консултация.Аз така или иначе няма да имам възможност да се оперирам лятото,понеже няма да има кой да гледа децата,а и да посъбера парички...Отделно искам да се видя и с Илхан,за да направя избор най-добре.. та така.Явно при Дилбер разлика в цената между 1ва,2ра и която и да е ревизия няма!

Рими,всички очакваме снимки с нетърпение! А Тонимер гел намери ли? Ако искаш мога да разпитам,току виж изскочи в някоя аптека? В тази сфера съм,затова...

Нелка ,от твоя нос всичко става,просто не си попаднала на човека :girl_kiss2: Убедена съм!

rimi 20th April 2013 14:43

Нелка получи ли снимките дали съм успяла да ги изпратя успешно направих ги доста на бързо и незнам дали се вижда добре Ако си ги получила подбери някои които прецениш и ги качи да видят и другите във форума и не се притеснявайте каквото и да ви е мнението на никого няма да се обидя всеки има различен поглед върху нещата в случая носовете Носе благодаря ти но ми казаха че не го внасят в България това гелче вече от 2 години а Авшар ми каза че предпочита да ползвам гел вместо спрей не знам с какво да го заместя за сега имам още малко от Турция после ще го мисля Нелка може да качиш и стария нос за да се направи разлика

rimi 20th April 2013 14:55

Носе ти при кой наш специалист се подреди първия път защото до колкото разбрах става въпрос за ревизия така ли е


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.