Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 26th February 2015 15:00

Дан кем ти ревизия ли ще правиш в Турция

dream_angel 26th February 2015 18:17

Здравейте, мили хора! Изчетох цялата тема няколко пъти и искам да ви благодаря за създаването на тази тема и че споделяте как са минали операциите при вас, защото така помагате на много хора за вземането на правилно решение при кой лекар да се оперират, имайки впредвид през колко перипетии сте минали самите вие. Много ми помогнахте и аз да се реша на тази крачка, която от дълго време обмислях да направя, но винаги не ми достигаше смелост. Аз бих искала да се оперирам при Илхан, понеже ми харесват менията за него и снимките във фейсбук на хората, които са си правили операция при него, но най-вече заради резултата на Раби. Раби, прекрасно ти е станало нослето, а и самата ти си много красива! Бих искала да те попитам ти как се свърза с Илхан и дали отговаря на съобщенията по мейла и изпраща как би изглеждал носът след операцията или трябва да се отиде на консултация за това? Също искам да попитам дали може да се направи консултация при него и на същия или следващия ден да бъде операцията? Писах също и на Айше във фейсбук и дано да ми отговори, защото бих искала да се свържа и с Дилбер преди да реша при кого да се оперирам. Рими, ти как се свърза с д-р Авшар? Той отговаря ли на пощата и при него консултацията и операцията може ли да са в един и същи ден? Кога показва как ще изглежда носа?

rimi 26th February 2015 18:43

Авшар веднага ти показва как изглежда носа на компютъра разбира се по време на консултацията демек фотошоп но вярвай ми той ми направи същия нос и на операцията като се има предвид че носа ми беше в ужасно състояние навсичкото отгоре не можех и да дишам.На консултацията ми прегледа носа вътре като като бръкна с едно дълго нещо навътре и гледаше отстрани на монитор как са ми каналите после ме снима качи снимката на ком и ми направи фотошоп и каза така ще ти направя носа и така го направи едно към едно.Радвам се че аз не съм единствената която примерно е имала късмет той просто така ръботи човека е скулптор не само на носове а и в действителност това му е хоби.Свързах се с Авшар по имейла така той ми даде час за консултация комуникирахме си с негова консултантка на английски.Март месец бях на консултация април месец се разбрахме за операцията.Единствения недостатък е че е малко по скъп от др доктори но си заслужава.

dream_angel 26th February 2015 18:57

Рими, много ти благодаря за отговора, ще се свържа и аз с него така и ще си запиша час за консултация. Наистина носът ти е станал страхотен и е точно, както ти е казал (видях снимките по-назад във форума)! Много се радвам за теб, че накрая всичко се е наредило добре и за хубавия резултат!

DanKem 26th February 2015 20:27

Rimi, да, аз съм за ревизия :( дано да ми се получи.
Dream_Angel, с Илхан комуникирам по мейла от сайта му. Отговаря ми за час-два негова асистентка. С английски при него няма проблем ;) Консултация и операция в един ден не може, 3-4 дена преди операцията трябва да си там, мин престой 11 дни, ако си за ревизия те иска и за още една първоначална консултация, след която решава дали да насрочи операция. Моята такава е юни и се надявам да не ми откаже :(

dream_angel 26th February 2015 21:07

Здравей, DanKem! Благодаря ти за информацията за Илхан. Аз му писах съобщение на имейла от сайта му в Неделя, но още не са ми отговорили, но се надявам да ми отговорят скоро. При него май най-дълго се чака за консултация. Ти колко време предварително си записа час за юни?

DanKem 26th February 2015 21:41

Преди 3 седмици ми дадоха за юни. Но аз съм за първоначална консултация за ревизия. Т.е. след консултацията няма да има веднага операция. Ако си за първична, си на др "опашка"- могат да ти насрочат консултация и 3-4 дни след това операция, последните дати, които чух преди месец са за ноември-декември. Чака се много явно, но аз така или иначе трябва да чакам, моето недоразумение за нос е много прясно още :/

rimi 26th February 2015 21:58

Незнам какво става ма не мога да кача снимки утре пак ще пробвам.Много се радвам за вас момичета дано да ви се реши проблема на всички голямо облекчение е наистина започваш да живееш съвсем различен живот поне за мен беше така.Аз се каня скоро пак да му пиша на Авшар ама за една друга процедура на лицето смъква 10 години нов негов метод без разрези без шевове само с някакви малки дупчици зад ухото поне така аз го разбрах но му вярвам на 100 %.И един липофилинг ми беше обещал на белега на носа за да ми го заличи напълно но още не мога да намеря време.

rimi 26th February 2015 23:26

Дан кем кой ти сътвори шедьовъра от нашите велики майстори

rimi 26th February 2015 23:28

Аз на този мазен некадърник Енчев като му видя билбордовете на всеки километър даже сантиметър направо ми се гади

DanKem 27th February 2015 06:56

Асенов беше моят "скулптор", след неговата намеса носът ми е много крив, с дупки и не мога да дишам :(
От Енчев познавам и други пострадали- виждала съм и твоите снимки, цяло чудо е как те оправи Авшар.
Много си права, че ако ревизията е успешна, започваш нов живот. В момента не се чувствам себе си и сякаш времето спря- само чакам и мисля как да го оправя :(((

rimi 27th February 2015 09:30

И аз се чувствах по същия начин не можех да живея нормално само моя нос ми беше в главата не можех да понасям отражението си в огледалото а цял ден само това правих.На докторите на които си се спряла ще си свършат работата перфектно независимо кой ще избереш..Аз Авшар го харесвам защото метода му на опериране е уникален с толкова приятни спомени съм от операциятя нито болка нито оттоци нито главоболие само една лепенка на носа и без тампони в ноздрите дишах прекрасно от първия миг след операциятя и до ден днешен е така..Моята приятелка която пратих при него беше с такива жестоки сраствания в носа почти нямаше проходимост сега е супер и носа и е много красив.Аз като чета тука какви са тези операции по 7 ,8 часа направо настръхвам моята ревизия с този огромен белег отгоре беше 3 часа.

DanKem 27th February 2015 12:22

Да, целодневни са му операциите на Асенов, поне да имаше защо :/. На мен ми окапа косата от упойката :( и всевъзможни други "екстри". На всичкото отгоре за мен няма един хубав нос без забележки в темата, но сама съм си виновна, че не четох и не гледах предварително.
Надявам се втори път да не съм чак такъв карък и да ме оправят. Спряла съм се на Илхан само и мисля с него да си остана, ако юни ме приеме за пациент, чух че отказва понякога :(

rimi 27th February 2015 14:13

На Раби много хубав нос и направи то и нейното положение беше кошмарно.Дано да те приеме като пациент бива си го наистина аз във фейсбук съм разглеждала и негови носове много са изпипани.Ама Илхан и като мъж е много готин.

DanKem 28th February 2015 02:18

Мерси Рими, дано наистина ме иска като пациент :) Мъж си имам, ама на лекар не случих :)

simona_80 1st March 2015 18:47

А аз да питам, Авшар къде оперира ? И неговите цени ли са според болницата в която оперира, както при Дилбер ?

Рими, имаш ЛС :)

Di1234 3rd March 2015 22:57

Simona не знам в коя болница оперира, но вчера асистента му ми даде цена от 7000евро за първа ринопластика.

simona_80 4th March 2015 18:32

Някъде бях чела, че при него цената е 6000 евро, явно се е вдигнала
или аз нещо съм в грешка

Di1234 4th March 2015 18:59

Или вече работи на други цени или това е цената за българи. Може да се провери като му се обади някой знаещ турски :)

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 803216)
Някъде бях чела, че при него цената е 6000 евро, явно се е вдигнала
или аз нещо съм в грешка


impossible is 0 4th March 2015 21:10

Най-накрая изчетох цялата тема и вече мога и аз да се включа :)
Наистина от началото на темата цените доста са се повишили.Аз си харесах Авшар още от самото начало,като се колебая и за Илхан/дано да не бъркам изписването на имената/.
Рими,питам те тук,не на лични за да е полезно и за други,в коя болица оперива Авшар?Доколкото си спомням ти имаше придружител,който говори езика.В болницата придружителя с теб ли?Как се разбираше с медицинския персонал?На теб колко време след обаждането ти даде час?За Илхан се чака толкова много,а мен не ми се чака.Първа рино ще ми бъде.Нямам търпение!

rimi 4th March 2015 21:53

Авшар оперира в болница Ачибадем доста луксозна и на ниво болница.Аз бях с моя приятелка общувахме си изцяло на английски с Авшар той говори добре английски с персонала почти не съм общувала те си знаеха какво да правят а и асистентката му беше непрекъснато там докато ме изпишат и идваше непрекъснато да ме вижда и да се интересува дали не се нуждая от нещо.При операциите на Авшар престоя в болницата е само една нощ на другия ден следобед ме изписаха.Приятелката ми дойде на другия ден след операцията и седя цял ден при мен в стаята даже донесоха обяд и за нея.Аз бях отседнала в хотел Левент доста близо до болницата в деня на операцията ме взеха с кола от хотела отидохме в болницата взеха ми кръв за изследване прегледаха ме видях се с Авшар упоиха ме преди да ме вкарат в операионна което беше много приятно за мен поне не изпитах този ужас който преживях с Енчев.

rimi 4th March 2015 21:55

Много искам да кача снимки но нещо не ми се получава незнам защо на имейл мога да пратя ако някой иска.

rimi 4th March 2015 22:01

Инпасибъл можеш да предадеш на Авшар много поздрави от Руми Алексова на моята приятелка и направи отстъпка не заради мен естествено а заради това че сме доволни от работата му и му правим положителна реклама в Бг дано да ме помни че аз пак искам да му ползвам услугите за други работи.

impossible is 0 5th March 2015 11:07

Рими,както винаги си толкова отзивчива и откликваш на всеки!Аз докато четях темата,съпреживявах с теб всичките ти емоции покрай операцията ти и повярвай ми много се вълнувах и сега се радвам много за добрия резултат!
За съжаление моя английски не е на много добро ниво,не съм го ползвала отдавна и ми се иска да намеря някой,който да ми съдейства на турски език.
Задължително ще кажа за препоръката,може пък да направи отстъпка!
Ти кога смяташ да ходиш за тази процедура?Беше някакво попълване под очите,ако не се лъжа?

shape93 5th March 2015 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от Di1234 (Публикация 803196)
Simona не знам в коя болница оперира, но вчера асистента му ми даде цена от 7000евро за първа ринопластика.

7000 eвро?! :2009: :dizzy: На keery ревизията му е излезнала почти толкова в САЩ при един от най - добрите в света (за мен) - Дейвис.
Толкова ли пък перфектни ги прави, че е толкова скъп?

impossible is 0 5th March 2015 15:11

По напред в темата на някой му беше дал цена 5500 Е за първа рино,но от тогава явно са се качили цените.Няма как-пазарна икономика...За наше съжаление.

rimi 5th March 2015 15:48

Аз първо трябва да му пиша но все отлагам но ще го направя някой ден.Авшар наистина е много добър ако бяхте ме видели след Енчев и сега аз имах огромна дупка между очите която Енчев запълваше с хилуронова на пипане носа ми се държеше само на кожа там да не говорим за огромната некроза на върха на носа преди да зарастне когато си пръсках стеримар в ноздрите физиологичния преливаше отгоре през дупката и пръскаше огледалото.Едната ми ноздра висеше почти сантиметър по надолу от другата аз даже си мислих че Авшар като ме види ще ми откаже и няма да се заеме с моя случай но той го направи и сега имам най -красивия и стегнат нос върху лицето си.Бях пратила снимки и питане къде ли не всички като виждаха тази рана на носа ми се чудиха как може това да ми се е случило след пластична операция никой не се нае всички вдигаха ръце и не се наемаха.Дори на едно място получих предложение да ми свалят кожа от челото да затворят белега и после на втора операция да оправят и другото.Една година не знаех на кой свят съм благодарна съм на strawberi че сподели в този форум за Авшар тя беше първата която се оперира при него и има невероятно носле.

impossible is 0 5th March 2015 19:02

Боже,какъв ужас си преживяла,не е истина!Това звучи направо за осъждане!.Аз по принцип не обичам да плюя доктори,особено когато нямам лични впечатления,но тук виждам толкова изстрадали и изпатили хора,благодарение на този доктор.Не знам този човек как има смелостта да прави операции,като е толкова некомпетентен!И как все още има кой да ходи при него!
Браво на Авшар,че се е справил с тази трудна задача и то по най-добрия начин!
Носи си нослето със здраве и дано да забравиш вече всичките лоши истории!
Някой да има телефона на Зюлейха?

DanKem 5th March 2015 22:56

И аз се присъединявам към питането за телефона :) Доколкото знам обаче тя е в европейската част. Не знам дали ще е удобно за Илхан.

shape93 6th March 2015 10:51

От една страна, може би по-високата цена, го прави по-трудно достъпен, и така обръща повече внимание на пациентите си.
А Рими, по назад в темата бях чел, че не си била нещо доволна след операцията ти при Авшар и се готвеше пак да ходиш.Какво стана тогава?

rimi 6th March 2015 11:58

Цитирай:

Първоначално написано от shape93 (Публикация 803273)
От една страна, може би по-високата цена, го прави по-трудно достъпен, и така обръща повече внимание на пациентите си.
А Рими, по назад в темата бях чел, че не си била нещо доволна след операцията ти при Ашвар и се готвеше пак да ходиш.Какво стана тогава?

Имаше такъв момент но това се дължеше по скоро на кожата.На това място точно имах дупка която Енчев запълваше щедро с хилурон и кожата беше загубила съединителна тъкан отдолу отгоре на носа се беше получило лилаво петно заради това че кожата няма допир с кост единствения пълнеж оттдолу беже желето което се образуваше от хилуроновата.След операциятя при Авшар на това място се образува лека вдлъбнатина и той инжектира нещо и сега 2 години след това всичко е ок.Изравни се мястото кожата се заглади най-вероятно се е възстановила съединителната тъкан оттдолу.В началото и аз се бях притеснила но човека ми обясни и наистина излезе прав.

shape93 6th March 2015 12:23

А добре, понеже бях чел в темата на keery, че след като мине операцията, е много важно оттокът да спадне, като му се налага лед постоянно и също така е важно ъгъла под който спиш.Авшар (леле чак сега обърнах внимание, че така му се пише името, извинявам се:2045:) обяснява ли ги тези неща?

rimi 6th March 2015 13:26

Не ми обясни за оттоците но в интерес на истината след операцията при Авшар аз нямах почти никакъв отток дали само аз съм била така или е заради метода на опериране но моята приятелка която също се оперира при него беше с минимални оттоци.Има и още нещо аз преди операцията тайничко си взех Арника 200 потенция и веднага като се събудих пак си изсмуках 3 гранулки но това без да го споделям с доктора защото те се притесняват от приемането на всякакъв вид лекарства били те хомеопатични или др.и можеха да ме отложат.

rimi 6th March 2015 13:34

Кери прочетох всичко което си писал много се радвам за теб че всичко е минало благополучно.Доста сложна ти е била операцията дано сега да се харесваш и да си оставил зад гърба си всичко лошо.А този некадърник Джамбазов трябва с лихвите да си плати загубените години от живота ти.

Chocolate9 6th March 2015 15:58

Здравейте. Аз имам телефона на Зюлейха: +905382755152. Тя има Viber, така че може и през него да й се обадите. Нейната къща наистина е малко далече от Илхан, но пък има удобен транспорт. Уверявам ви, няма да съжалявате. И тя и мъжът й са страшно добри, грижовни и отзивчиви хора, ще ви помогнат за абсолютно всичко, не само за престоя. За нощувка взимат 20 евро.

Chocolate9 6th March 2015 16:15

Моята ревизия при Илхан беше на 17 февруари. Трябваше да остана до 28ми, когато ми беше и последният преглед. До тогава все още бях с лепенки, които свалих 4 дни след това. Операцията ми мина доста леко, нямах гадене след излизане от упойката, нито пък синини, само бях доста подута. Изписаха ме на следващия ден. Операцията ми беше в болница Мемориал, доста луксозна и скъпа е и обслужването е на ниво. Още ме е страх да говоря за резултата, тъй като е много рано и носът ми все още е доста подут, но със сигурност мога да кажа, че е много по-добре от преди! Имах издълбан гръб и много стърчащ врък с провиснала колумела. Сега гърбът ми е повдигнат и връхчето изглежда много добре. Разбира се, не е перфектен, но аз не съм и очаквала да е, все пак при ревизия нещата стават доста по-сложни, за което Илхан също ме предупреди. Като цяло съм много доволна от доктора и целия му екип, има и много пациенти от други държави. Говори английски, така че няма проблем да се разберете. Зюлейха може да дойде с вас, ако желаете да ви превежда на турски. Това е, което се сещам за момента, ако имате някакви въпроси, питайте! :)
Страшно съм благодарна на Нели за създаването на този форум и на Йоана, която много ми помогна в избора на лекар! Както и на keery за съветите и изобщо на всички, които пишат в този форум и споделят ценна информация!

impossible is 0 6th March 2015 19:06

Chocolate9 поздравления за операцията!Дано нослето да стане такава каквото го искаш!
Благодаря за телефона на Зюлейха!
Болница Мемориал къде се намира,в азиатската част ли?
Ако е удобно ще споделиш ли колко струваше операцията,може и на лични.
Ще се радваме и на снимки :)

DanKem 6th March 2015 23:22

Chocolate, много ти благодаря за постовете! Току-що отговори на доста от въпросите, които ме вълнуваха :) Ако нямаш нищо против, може да те питам някои неща на лични.

Rabiosa 6th March 2015 23:45

1Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 803298)
Моята ревизия при Илхан беше на 17 февруари. Трябваше да остана до 28ми, когато ми беше и последният преглед. До тогава все още бях с лепенки, които свалих 4 дни след това. Операцията ми мина доста леко, нямах гадене след излизане от упойката, нито пък синини, само бях доста подута. Изписаха ме на следващия ден. Операцията ми беше в болница Мемориал, доста луксозна и скъпа е и обслужването е на ниво. Още ме е страх да говоря за резултата, тъй като е много рано и носът ми все още е доста подут, но със сигурност мога да кажа, че е много по-добре от преди! Имах издълбан гръб и много стърчащ врък с провиснала колумела. Сега гърбът ми е повдигнат и връхчето изглежда много добре. Разбира се, не е перфектен, но аз не съм и очаквала да е, все пак при ревизия нещата стават доста по-сложни, за което Илхан също ме предупреди. Като цяло съм много доволна от доктора и целия му екип, има и много пациенти от други държави. Говори английски, така че няма проблем да се разберете. Зюлейха може да дойде с вас, ако желаете да ви превежда на турски. Това е, което се сещам за момента, ако имате някакви въпроси, питайте! :)
Страшно съм благодарна на Нели за създаването на този форум и на Йоана, която много ми помогна в избора на лекар! Както и на keery за съветите и изобщо на всички, които пишат в този форум и споделят ценна информация!

Мила, не съм писала отдавна, но не се сдържах и тук да не те поздравя. Сигурна съм, че всичко ще бъде наред, защото вярвам в способностите на Илхан. След моя случай не виждам какво би му се опряло, а ти и преди това си беше страшна сладурана.
Ейййй, хораааа, помните ли ме :D Минаха около 3 години от моята операция и вече забравих за вълнението и трепетите и чак ми залипсваха(така, де, преди последната операция). Прикачам една снимка, извинявайте, ама не е правена с цел да се покаже носа. Обещавам по-нататък и такава ще направя. Прикачен файл 1244

impossible is 0 7th March 2015 07:08

Рабиоса,страхотен резултат!Още напред,като четях темата се вълнувах много за теб,за Нелка,за Рими!Браво на доктотра,но и ти имаш заслуга да изглеждаш така-много си красива!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.