Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 8th April 2013 20:01

Не, не беше тази болница... Видах я отвън, близо е до кабината му. Мен честно казано не ме интересува мястото, а екипът.

Мацки, имам нова дата в края на месеца , но вече няма да казвам кога е точно, че да не се объркат пак нещата! :)

Имайте предвид , че около 25 е Байрям и никой не работи...

katia13 8th April 2013 20:49

Нелка ще стискам палци :)

Аз вече имам почти цялата сума за операцията , сега остава да набавя и за страничните разходи.. колко да предвидя според вас, за път, престой, медикаменти /споменахте че си ги купуваме ние../ ?

Не държа да съм в луксозна болница, но да не е и мизерна.. макар че както някой писа- техните болници, дори и тези дето не са хубави са по-добре от нашите :) , предполагам че е вярно..

Elly Stefanov 9th April 2013 13:13

На мен вчера ми отговориха да се обадя на лекаря да обсъдим моя случай и утре вечерта ще звъним с моята приятелка и ще ви дам повече инфо :)
Нели, много се радвам за теб, успех!

rimi 9th April 2013 14:22

Момичета дойде моя момент довечера излитам утре сутринта ще дойдат да ме вземат от хотела в 7. 30 незнам още в колко ще е операцията може би като ми направят всички изследвания. Много се вълнувам и се притеснявам пак нещо да не ме отложат. Иначе не съм приготвила много багаж с едно куфарче даже смятам да не чекирам да не се бавя на летището, че ще пристигнем в 11. 00 кой знае колко ще ми вземат с такси до хотела но в този ден нямаше друг полет. Ами това е за сега утре вечер ако имам възможност ще пиша ако не мога вдруги ден Дано доктора да се справи и всичко да е перфектно този път че нали ние сме тези с нереалните очаквания надявам се там в Истанбул да изпълняват всякакви желания пък били те реални или нереални а не като тук никакви желания основно обезобразяване . Чао засега пращам целувки на всичи

Elly Stefanov 9th April 2013 14:55

Успех, Рими, да пишеш после как е минало!

rimi 9th April 2013 15:11

Момичета край май ще ми идва цикъла какво да правя да им казвам ли утре то ще ми е първи ден и няма да е много силно или да лягам и каквото е такова

zara_6666 9th April 2013 15:21

[QUOTE=Nose;785299]Нелка,съжалявам,че си отменила операцията! Оправяй се бързичко!

Вчера се чух с моята другарка,влезе да търси къде е чела за Илхан,така и не можа да намери.После ми каза,че като се върне от работа ще провери по-обстойно и ще ми прати линк на Фб,но и това не се случи.
Освен аз да вляза да ровя и да пробвам с Гугъл преводача,не знам и аз... Съжалявам,че ви подведох,но ако разбера нужната информация ще пиша веднага!

Катя,добре дошла!

Редактирам се: Написах в гугъл : недоволни Емре Илхан и 1вото,което ми излезе : http://www.kadinlarkulubu.com/burun-...etigi-215.html Това момиче Sevgi1980 .. Доколкото разбирам има асиметрия.
Такаа....сега след като прочетох това което си написала,прочетох всички мнения написани от нея иии...пише че е мнооого благодарна на Емре Илхан че е много много доволна!Написала е само хубави работи за него.Сигурна ли си,че приятелката ти не бърка турския с циганския,защото аз го знам и писмено и говоримо и почвам да си мисля,че е няква кифла ,която иска ринопластика,но не може да си позволи.Вчера ми беше консултацията при него и видях над 20 нослета правени от него(в чакалнята)един нямаше с кусур.Дори си правехме мухабет и всяка искаше да види нослето на другата от близо.Така че не говоря за снимки дори.Аз съм очарована от всичко което видях!Всеки има право да избира,но не подвеждаѝте хората,които искат да си направят рино при него,защото е факт,че има мнооого добри резултати и то при носове ,които вече са били съсипани от други "специалисти"!Едно ми стига,че ми каза и след 5 год.да се случи нещо,аз съм готов да поправя това което трябва,не да се крие като нашите мишоци!Обърна ми много внимание при условие ,че имаше толкова народ.Направо бяс ме хваща,когато някоѝ каже на бялото черно!!!:1302:

Nose 9th April 2013 15:54

Зара,
Първо - аз съм тази, със записан час за консултация при Илхан,а въпросната приятелка я ползвам като услуга,преводач,и връзка с клиниката.На нея разчитам за престоя си там,ако се реша на операция.
Второ - превода,който ЯВНО е неточен го правих аз,дори съм подчертала,че е с Гугъл преводач,и както виждаш съм се съгласила в предния си пост,че е некоректен....! Никой никого не подвежда.Не съм била все още на консултация ,защото съм записана чак за края на юли,така че не давам обективно мнение.

И е крайно некоректно(да не кажа друга дума) да определяш някого дали е циганка,кифла и т.н,без да го познаваш. Много грозно звучи.Момичето(какво ти момиче,тя е на 40) просто ми сподели,че е влязла да чете форума и е видяла И недоволни.Не споря за истинността,понеже не знам турски.За сведение - омъжена е от 20 год за турчин,самата тя е от бг турци,изселени през 89та...
Ама какво се оправдавам и аз като ученичка.

Рими,пожелавам ти много късмет,нека си заслужава всяка стотинка и всяко напрежение! Успех!!

Rabiosa 9th April 2013 18:11

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785422)
Момичета край май ще ми идва цикъла какво да правя да им казвам ли утре то ще ми е първи ден и няма да е много силно или да лягам и каквото е такова

Кажи им за всеки случай- все ще измислят нещо. Добре, де, тоя цикъл наистина ли е толкова важен?!?! В крайна сметка оперират толкова много хора по спешност- едва ли им бъркат в гащите да видят дали са в цикъл. Пък и момичета като мен, на които не им е редовен цикъла какво да правят- ми аз никога няма да мога да си планирам операцията тогава. Ако кървиш повече ще дадат нещо, което да намали кървенето или да съсирваш кръвта по-бързо...

Нелка 9th April 2013 18:30

И аз взех да откачам вече!!!!!
Всички сме с опънати нерви, остана да си наскочим и една на друга!

Абсолютната истина е, че няма хирург с неуспешни операции. Приемете го, осъзнайте го, и си признайте пред себе си, че е нещо нормално.
Говорим обаче за % съотношение на успешни/неуспешни.


Така. Цикълът.

И аз може да съм цъфнала на моята дата, не ми пука вече. Казвам им , че съм в цикъл, да решават какво да ме правят...

Когато си слагах имплантите , хирургът беше категоричен, че не трябва да съм в цикъл. Мисля, че там става въпрос за измененията по гърдите, които настъпват по време на цикъл. Но специално при Джамбазов последното рино, бях на края на цикъла си, казах му, той вика "Няма проблем" и Слава Богу наистина нямаше.

Просто предупредете хирурзите си. В крайна сметка, не на всички ни е редовен, а при записване на дата за операция до сега само Стоянов ме е карал да го съчетавам с цикъла си.

katia13 9th April 2013 19:34

Rimi, стискам палци .. според мен също, трябва да им кажеш за всеки случай..въпреки че ако е слабо за първи ден..знам ли ..може сигурно и да премълчиш..

Нелка, щеше да ми пращаш снимки на имейла..пуснах ти го на лично, но снимки нямам ..пращала ли си ми или нещо съм сбъркала..вече се чудя да не би да не съм го написала вярно..

Зара, може ли на лични да те питам нещо..?

п.п. аз след два дни пътувам, дано намеря човек да ми превежда на турски.. ако намеря и такъв навит да ме придружи..ще е супер..и ще задействам въртележката по уговарянето на консултация и операция.

Сетих се още нещо неможе ли с едно ходене да се направи консултация и операция ? Всмисъл док да даде направо час и за двете да кажем с няколко дни разлика..и да мина консултацията да изчакам няколко дни и после да мина и операцията.

Нелка 9th April 2013 20:03

Кате, съвсем се обърках. Прати ми още един мейл, да се ориентирам от къде какво съм ти пращала. Или не съм.. ;)

keery 9th April 2013 20:11

Здравейте и от мен , днес се върнах от Истанбул и ще Ви разкажа как мина при мен. Първо много добро впечатление ми направи добрата организация на градския транспорт. Във всяко превозно средство (автобус, метро, трамвай и т.н.) е отбелязан маршрута. В допълнение има монитор на който виждате името на спирката , която се наближава и кои спирки предстоят , така че знаейки името на спирката си да знаете след колко спирки трябва да се приготвите. Успоредно с това уредбата съобщава името на спирката така че ВИ подсеща :) Така пътя ми от автогарата до квартирата ми (близо до Емре Илхан) започва в следната последователност - слизайки на автогарата в Есенлер си купих Istanbulkart - 7 лири е самата карта и 13 лири заредих в нея. От автогарата хванах метрото в посока Aksaray , слязох на последната спирка, а именно Aksaray. След това пресякох булеварда и попитах случаен минувач за трамвая до Kabatas беше на 3 мин пеша. Хванах трамвая в посока Kabatas и слязох на спирка Eminonu. Там се намира пристанището и различни фериботи постоянно идват и тръгват, като името на пристанището показва накъде ще Ви закара ферибота . Тъй-като знаем , че Илхан се намира в Kadikoy - отидох на пристанището на което пише "Kadikoy Vapur Iskelesi".
За около 20 мин ферибота Ви пренася от европейската част до Kadikoy от азиатксата част на Истанбул. След което трябваше да хвана автобус 4 - този път реших да не питам никой . Реших да проверя дали сам ще се оправя - ами не беше трудно , след кратък орлов поглед е кратка разходка видях къде спира моята 4-ка :) И така тъй-като първо трябваше да мина през квартирата която се намира близо да спирка Caddebostan слязох там и се настаних. От Caddebostan се върви по улица Plaj yolu sokak и се излиза на Bagdad , която е еднопосочна. Тъй-като видях , че автобус 4 минава по самата Bagdad , предполагам че ако се продължи с автобуса може да се слезе на самата Багдад и на по-близка спирка до Илхан . Но при мен случая беше друг , тъй-като първо исках да си оставя багажа и да си взема един душ. Целия този маршрут отнема около 1ч30мин . От картата за която ВИ казах че ползвах ми останаха 2 лири т.е. за 11 лири отидох до Илхан и се върнах , като на връщане разходите бяха следните автобус 4 (от Bagdad ) 1.95 TR, ферибот 1.4 TR, трамвай до Aksaray 1.25 , Метро до гарата 0.75 TR .
т.е. виждате , че със всеки следващ транспорт цената намалява ако се ползва в рамките на 2ч. Питах хора на английски и нямаше проблеми упътваха ме така че ги разбирах , опитвах се да си избирам по-млади и добре изглеждащи. Важни думи с които може да питате който и да е :
трамвай=Tramvay
ферибот=Vapur
автобус=Otobüs
фериботен пристан=İskele
спирйка=Durak

Rabiosa 9th April 2013 20:27

Разкажи за прегледа, че цяла нощ съм ви мислила ...
Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785436)
опитвах се да си избирам по-млади и добре изглеждащи.

Млади разбирам защо, ама защо пък добре изглеждащи....ах, тииии :1351: (бъзикам се естествено)

Нелка 9th April 2013 20:32

Ама много добре го е обяснил Кейри! Направо пътеводител до Илхан трябва да издаде, да го продават в кабинета му! :)

Чакаме за консултацията!

keery 9th April 2013 20:39

След това подробно упътване за пътя до Илхан да ви разкажа за премеждията ми със самата консултация. Самото резервиране на консултацията аз не съм я правил лично , а беше направена от едно момиче което знае турски , тъй-като имах проблем на английски да си резервирам с асистентката на Илхан. И така момичето което беше резервирало консултацията мина при Илхан и си тръгна , аз останах да чакам . Бях там в 18:25 до 19:30 никой не ме извика , аз почнах да се дразня леко на това закъснение и се опитах да говоря с асистентката която не знаеше бъкел английски , появи се мед. сестрата на Илхан която леко се опитваше да говори и ми каза да бъда търпелив и да си чакам . Аз пак си сядам става 20:30 пак никой не ме вика . Пак си търся сестрата единствения човек , който малко знаеше английски и тя ми каза ма Вие за консултация ли чакате , тя мислела в началото че съм чакал като придружител. Прегледа си списъка и ми каза , че аз не съм записан за консултация , при което аз се втрещих , да дойда до Истанбул и да се окаже че не съм записан . Даже сестрата ме пита ма ти сигурен ли си че идваш при Илхан . Обясних и аз как е станало записването че аз лично не съм звънял заради езиковия проблем(подозирам , че асистентката на Илхан просто не е записала допълнителните хора към часа на момичето което звъня) , тя ми обясни че това е найстина проблем и тя самата каза че учи сега английки , аз и казах че се спрява много добре и че я разбирам . Тя след това се усмихна и започнахме да си говорим , найстина съм впечатлен , че това момиче се оказа толкова спокойно и готино каза че няма проблем и ще ми направи досие и ще ме приемат . Разпитвах я за болницата и разни други неща , но явно много се бяхме заговорили тъй-като я извикаха в един момент. В крайна сметка аз съм много благодарен на това момиче , което много приятелски взе присърце моето идване от България без час за консултация. И така след близо 4ч чакане влязох около 22ч обясних му моя случай , той видя същите проблеми които му бях посочил , а именно хлътване , изкривени кости, издълбан гръб на носа, асиметрия на латералните хрущяли, висяща колумела. Говори ми за другите БГ пациенти , като имаше в гласа му леко недовослтво от това , че сме били запазвали дати при различни хирурзи и така някой хирург може да увисне с важна за него дата за ревизия. Той каза че прави по една ревизия на седмица и прави по 3 консултация с пациента преди операцията . Това внимание към пациента ми хареса . По време на консултацията , която е безплатна му звъня телефона 2 пъти и не вдигна нито един път. Тук си спомням че при консултацията при Джамбазов , консултацията ми бе прекъсната от 3 позвънявания и 3 пъти Джамбазов вдигаше и си говореше като накъсваше консултацията. Ами сега разбирам какво значи отношение към пациента. Накарах го да ми покаже снимки на случаи подобни на моя и каза, че това не го прави за да не губи време , но въпреки всичко ми показа примери подобни на моя , не бяха перфектни , но доста подобрени. Самият той каза че не харесва пациенти който търсят перфектност и каза за такъв тип хора , че имали ментални проблеми :) При мен той трябва да сложи spreаder grafts, да прибере колумелата, да се опита да симетрира хрущялите и да изправи гърба. Но най-лошото е , че ще ме оперира ако ми се оправи кожата на носа, която след операцията е по-мазна и червена. Незнам какво са правили преди , но поразиите са много и с тази кожа не знам какво да правя. Казах му че са ме карали да нося лонгета 14 дни без да ми се сменя и той се изненада. При него лонгетата стой 7 дни след това само лепенки.
Иначе болницата в която евентуално ще ме оперира е liv hospital - според Илхан е най-добрата в Европа. Аз го питах как стой въпроса с персонала и английския , на което той ми отговори че може да има и хора , говорещи български от персонала. Цената за 1-ва ревизия и моята съответно е 10000 TR

Rabiosa 9th April 2013 21:01

10 000ТЛ? А на мен ми каза за първа операция- 6800-7000ТЛ, втора- 12000ТЛ, трета- 13000ТЛ и т.н. Допускам, че за болницата може да не съм разбрала, но цените, които е написал са до мен на един лист?!Да не би да не и разбрал нещо...

keery 9th April 2013 21:10

И да пожелая отново мн успех на рими :)

keery 9th April 2013 21:13

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785443)
10 000ТЛ? А на мен ми каза за първа операция- 6800-7000ТЛ, втора- 12000ТЛ, трета- 13000ТЛ и т.н. Допускам, че за болницата може да не съм разбрала, но цените, които е написал са до мен на един лист?!Да не би да не и разбрал нещо...

Rabi, това си го записах пред него така че няма объркване . Каза че за 1-ва ревизия е 10К . Да не би заради коста от ребро при теб ? За реброто каза че го правил по ендоскопския начин и не боляло толкова каквото и да значи

klarisina 9th April 2013 21:16

Кери, една ревизия и общо три консултации на седмица ли, вижда ми се прекалено малко, какво ли прави през останалото време?!
(от любопитство се поразтърсих из турската преса за него и не знам защо, но на мен Илхан ми стои, като Енчев)

Rabiosa 9th April 2013 21:17

Имаш предвид турски лири нали?

keery 10th April 2013 07:04

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 785446)
Кери, една ревизия и общо три консултации на седмица ли, вижда ми се прекалено малко, какво ли прави през останалото време?!
(от любопитство се поразтърсих из турската преса за него и не знам защо, но на мен Илхан ми стои, като Енчев)

Не клари, ако не съм бил ясен имах предвид , че в седмицата си планира по една ревизия, останалите дни прави първични . И тази ревизия е единствената за деня, показа ми графика си и той беше направен по този модел - в седмица 1 ревизия за целия ден и нищо друго, останалите дни имаше най-много по 2 първични ринопластики. Дните с пърбични бяха ако не се лъжа около 3/4 на седмица.
А относно консултациите имах предвид , че преди да оперира пациент, прави с него 3 консултации за да се уточни абсолютно всичко и да е ясно и за двамата - пациент - хирург какво трябва да се постигне. И иска пациента 3 дни преди операцията да е в Истанбул за консултации и след операцията се носи 7 дни шина . И затова в крайна сметка иска пациента да остане за около 11 дни в Истанбул.

keery 10th April 2013 07:04

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785447)
Имаш предвид турски лири нали?

Да Раби

keery 10th April 2013 18:20

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785443)
10 000ТЛ? А на мен ми каза за първа операция- 6800-7000ТЛ, втора- 12000ТЛ, трета- 13000ТЛ и т.н. Допускам, че за болницата може да не съм разбрала, но цените, които е написал са до мен на един лист?!Да не би да не и разбрал нещо...

Мисля Рабиоса че няма грешка, тъй-като при теб е 2-ра ревизия т.е. 3-та операция и цената както и аз казах за твоя случай е 12К. За първа ревизия или за 2-ра операция какъвто е моя случай цената е 10К . От там идват разликите. Колкото повече операции са ти правили преди толкова по-скъпа е ревизията :(

Rabiosa 10th April 2013 21:49

Е, да, де. За втора говоря и аз, че е 12 000 ТЛ. Мойта ще е трета и е 13000ТЛ. Обясни ми ,че всяка следваща се увеличава с 1000ТЛ. Както и да е...може нещо да не съм разбрала...то да дойде, пък ще се разбере

Elly Stefanov 10th April 2013 23:42

Тази вечер говорих с др. Дилбер, като се обадихме говорихме с жена, която ни каза, че доктора има пациент и ще ми се обади след час и наистина лекаря сам ни позвъни. Обясни какво смята да прави с носа ми, отговори ми честно на въпросите ми, свързани с нарушените функции на носа ми и каза, че има потенциал да стане много красив :). По отношение на цената - 6000 ТЛ в най-евтината болница включват операцията и една нощувка. Отделно на място се плащат 100$ за изследвания, а по желание срещу 150$ могат да осигурят и БГ преводач за вечерта. Има опция за нощувка вболницата, но е 300 евро или ТЛ на вечер - не помня, но е много неизгодно.

Каза също, че мога да си запиша час за консултация и на място да прецени дали може да ме оперира същия ден или н следващия - както искам :)

След операцията трябва да седя 7 - 8 дена в Истанбул - на 4-тия маха силиконовитя тампони, на 7-мия - някаква пластмасова пластина, не разбрахме каква точно. Др-а каза, че няма да изпитвам болка след операцията, до 10-тия ден ще ми се махнат синините и оттоците и до 2-рия месец носа ще се оформи. Окончателната форма придобивал до 8 - 12 месеца след операцията, но при мен смята, че ще е по-рано!

Keery, ти на квартира ли спа или в хотел, как си го намери? Аз търся опция за квартира, която да ми дойде по-евтино от хотел

keery 11th April 2013 05:12

Елена , аз си намерих квартира от https://www.airbnb.com/ , там има както стаи, така и цели жилища . Сайта важи за цял свят и е на английски, което значи че и домакините знаят английски. Има опция да търсиш жилище около зададен адрес, така че да намериш най-близкото място . Цената може и по-малко да ти излезе от хотел, но аз намирах и хотели за подобни цени. Самите домакини много ми помогнаха с упътване и съвети за каквито въпроси имах. Това е по-ценното в сравнение с хотела.

Elly Stefanov 11th April 2013 14:56

И аз днес получих този сайт от познати на познати, намерих едностаен апартамент на добри пари между болницата и летището и писах на наемодателя, че целия юни е зает за почти всички квартири, които гледах!!! И аз си мислех, че избързвам с резервация за спане...

rimi 12th April 2013 17:42

Готини момичета и момчета оперираха ме още на 10 04 бях първи ден в цикъл но не обърнаха особено внимание на това Операцията е траела около 3 часа др Авшар е много фин и прекрасен човек Преди операцията дойде да ме види когато ми взимаха кръв за изследванията каза ми какво ще правим точно и ми направи страхотен подарък моя нос от гипс стария както изглежда и новия както той ще ми го направи много е хубав новия нос а доктора нали е и скулптор Между другото доктора знае много добре английски и добре че беше моята приятелка те я пуснаха с мен в болницата и тя остана там докато ме упоят и основно тя говореше с док и ми превеждаше Сутринта преди операцията дойдоха и ни взеха с микробус от хотела и ни придружаваше асистентката на доктора тя междудругото остана два дни с мен в болницата и през цялото време ме наглеждаше Болницата Ачибадем Маслак е направо като петзвезден хотел втория ден моята приятелка беше дошла много рано и остана докато ме изпишат носиха храна и за нея като мой придружител Толкова неща имам да ви пиша че незнам от къде да започна а относно носа още от сега мога да ви кажа че е прекрасен изобщо нямах отоци и синини почти си виждам носа защото отгоре е с две лепенки и това което виждам е направо страхотно Доктора мина след операцията да ме види и каза че всичко е оправил и че носа е станал много красив направо го обичам този доктор

Elly Stefanov 12th April 2013 18:14

Рими, това е чудесно, поздравления!!! И на мен доктор Дилбер ми каза, че до 10-тия ден няма да имам синини и отоци, но изглежда твоя организъм се справя по-добре! В сравнение с операцията ти тук в БГ как се чувстваше след излизането от упойката и изобщо всичко :)

Nose 12th April 2013 19:08

Рими,честито! Много се радвам,че си доволна и щастлива! Разказвай още подробности,когато имаш време.Предполагам на всички ще им е много интересно! :cool_new:

Нелка 12th April 2013 19:31

Лелеее, Рими! Толкова много се зарадвах като прочетох, че си доволна! Напарво супер се кефя!!! :2013::2013::2013:
Нямам търпение да пуснеш снимки!
И да продължиш разказа си!

keery 12th April 2013 21:04

Поздравления и от мен Рими, толкова е хубаво да се чуе добра новина след толкова много терзания. Да пуснеш снимки скоро , за да видим какво е направил д-ра :)

rimi 12th April 2013 21:12

момичета това е до момента пия си антибиотика и другите лекарства които ми изписаха между другото само лекарствата съм си купила до момента които струваха 50 лири и ми ги донесоха направо в болницата в стаята дойде едно момиче и ми донесе торбичката с моето име после асистентката на доктора ми обясни подробно как да ги пия Във вторник на 16 04 ще ми махат лепенката тогава ще се снимам за да ви пратя снимки да видите какво се казва добра работа а не като в България носа ти като камба а ти си чакай година две да стане фин Само да ви кажа че в момента носа ми изглежда много фин и нежен и предполагам че едва ли ще става по голям от тук на татък Момичета мили пожелавам на всички всичко това което се случи на мен тук искам всички да останете много доволни от операциите си и да изпитате най накрая тази емоция която Нелка я жадува почти колко години вече

rimi 12th April 2013 21:25

Относно упойката мен ме упоиха предварително на едно легло и докато ме водиха с това легло към операционната съм заспала от тогава нямам никакъв спомен Събудих се в много хубава стая в която бях само аз нямах никакво гадене чувствах се много добре предния път при Енчев повръщах няколко пъти тези хора не знам с какви упойки работят но за миг съм нямала дискомфорт 4 часа след като излязох от упойката не ми дадоха да пия вода и да поглъщам каквото и да е Преди да ме упоят анестезиолога дойде при мен прегледа ме поговорихме си малко и той ми би инжекцията А най страхотното да ви кажа че доктора е успял да ми оправи хрущяла на върха от едната страна беше увиснал и имаше голяма асиметрия в ноздрите сега е в пъти по добре върха е направо супер Ще ме извините за препинателните знаци но съм толкова емоционално настроена докато ви пиша че ги пропускам тези неща

Нелка 12th April 2013 21:33

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785582)
и да изпитате най накрая тази емоция която Нелка я жадува почти колко години вече

Миличка, пожелявам си лично тази емоция, която ти изпитваш в момента! :) :) :)
Също така, мякар да съм първенец по несполучливи ринопластики, мисля, че е време и Рабиоса и Кийри да получат перфектния резултат, който са си изтрадали!

Да не забравяме и първичните, които са имали късмета и прозорливостта да се ориентират навреме извън България!

Рими, хубаво повлече крак, дано само с такива емоции да пишат всички новооперирани в тази тема!

Ох, много се вълнувам, честно! Все едно на мен е!!
:girl_haha::2042::1259:

klarisina 12th April 2013 21:41

Четем с интерес, разбираме те напълно и си затваряме очите пред всеки пропуснат препинателн знак ;), и се радваме за теб :1225:!!!

Rabiosa 12th April 2013 22:02

Днеска ми е много емоционален ден...то все по-емоционални май ще стават, ама айде. Мисълта ми беше, че направо ми претупваше сърцето, докато изчета всичко, което е написала Рими. Мила, много ме зарадва това, което си написала. Тъкмо тези дни те мислих и се зачудих къде си се изгубила и какво става с теб.
А, да ти е чистито, Рими и както казва Нелка, да ни повлечеш крак. Чакаме снимки да ти се порадваме :1203:
ПС: Къде изчезна Мелфи :2045:

Melfi 12th April 2013 23:33

Ето ме е мен момичета. Рими радвам се за теб, честито носле и да те радва. Ти потвърждаваш моят резултат. Д-р Авшар е наистина невероятен лекари и човек. Всичко, което се описала с такива подробности така беше и при мен, дори и др. факти има, които вече взех да позабравям - грабнаха ме ежедневните ангажименти. Д-р Авшар ми каза, 1 месец след операцията да отида на преглед отново - началото на м.май. Ще ти каже това и на теб.Скорошно възстановяване. Поздрави на Гюлтепе.Липсват ми баклавите. :)

Elly Stefanov 13th April 2013 19:48

Мелфи, ще покажеш ли снимки с резултата? Аз направо си умирам да видя наистина ли са толкова добри, колкото показват снимките във Фейсбук, които гледах :) Как върви твоето възстановяване?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.