Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 14th April 2013 10:16

Здравейте аз съм добре днеска нещо малко съм се подула на бузите ама аз направих голяма грешка дано да няма последствия Доктора каза че трябва да почивам и да не ходя много насам натам обаче тази мойта приятелка като ме опъна два дни из Истанбул дано да не съм направила нещо ама като съм една загубена и не мога да отказвам Днес съм си в стаята казах и ако иска да ходи някъде да ходи сама а и мен ми писна да обикалям вече сега ме интересува само резултата от операцията

zara_6666 14th April 2013 11:15

rimi честито и от мен!Сега прочетох последно какво си писала...пази се и не се връзваѝ на акъла на никоѝ,защото Истанбул няма да избяга.Дано всичко да е ок.Катя изпратих ти лс.но не си писала.Какво стана с певода?

rimi 14th April 2013 15:37

Мелфи как си харесва ли ти нослето нищо не си писала да не би да има проблем

Melfi 14th April 2013 18:33

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785657)
Мелфи как си харесва ли ти нослето нищо не си писала да не би да има проблем

Здравей.Рими как си? Заради тази операция изостанах със задачките и сега наваксвам - нямам никакво свободно време. Видях че си тук. При мен всичко е ок, изчезнаха синини отоци, трявба да си направя някоя снимка, да изпратя на някой от момичетата тук.Аз първите 3 дни неизлизах от хотела, но пък после си наваксах из Левент и Гюлтепе. Спазвай както са ти казали с кремовете и лекарствата и всичко ще е ок. Е да и при мен имаше оток, немалък но за седмица отшумяват нещата. Най важното е отличният резултат, които толкова време исках. При теб как са нещата?Надявам се вече да се подобряваш.

keery 14th April 2013 19:52

Рими , почивай си по-активно и много не се натоварвай поне 2 седмици. Не мисля че от многото ходене нещо може да ти се случи, но си пази кожата на нослето, защото е много чувствителна след рино .

rimi 14th April 2013 21:02

пак съм аз първо искам да благодаря на всички които мислят за мен много е приятно за мен че сте толкова загрижени не можете да си представите как добре ми действа вашата съпричастност така мога да понеса дори и лош резултат и все пак се надявам да не е такъв На този етап каквото виждам от носа си мога да кажа че ми изглежда много малък даже доста малък леко е повдигнат нагоре надявам се като свалят работите да си падне малко на долу отгоре имам приятна извивка която преди нямах ще помоля моята приятелка да ме снима но не знам дали има кабел да качим снимките Ако не успея да кача сега снимки ще кача в София с лепенки за да имате представа как изглежда и така и после без нищо Тук в Истанбул всички лекари работят с такива лепенки а не лонгети в нашия хотел има още една жена и един мъж с оперирани носове и са им опаковани като моя нос Като си дойда в София само ще помоля някой да ми прати мейл за да му изпратя снимки защото не мога да качвам по друг начин

Нелка 14th April 2013 21:09

Рими, снимай се когато се чувстваш комфортно! Не се поддавай на нашия натиск! :-)
Почивай си. Сега е периода, в който носът ти ще се промена със всеки час. Нормално е.

Кога си в София?
Не спомена имаше ли болки? А тампоните не били като нашите, а някакви силиконови, през които може да се диша. Верно ли е?

rimi 14th April 2013 21:16

Нелка дори не знам имам ли тампони или нямам дишам си през носа възможно е да има нещо вътре но ще ви кажа във вторник когато отида да ми махнат работите но такива километражни тампони като принас няма дишам си нормално още от излизането от упойката

Нелка 14th April 2013 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785697)
дишам си нормално още от излизането от упойката

Това не мога да си представя какъв кеф е!!!
:1259::1259:

Дилбер ми каза, че се махат тампоните на 4 ден.

Elly Stefanov 14th April 2013 21:45

Хора, кажете в кои хотели отсядате и какви са цените, аз търся трескаво двойна стая, въпреки че имам почти два месеца до операцията. Изглежда Юни е доста busy месец и всичко е заето или цените са.. Свят да ти се завие. Гледах сайта за квартири, който Keery спомена, но приятеля ми е с огромни предразсъдъци към спане в частни апартаменти и търсим вариянт апартамент на познат, на който да платим или хотел.

rimi 14th April 2013 22:19

Трябва да търсиш хотел който да е близо до болницата в която ще те оперират Аз мисля че си резервирахме хотела през интернет не елошо да се позаинтересоваш за резервациите предварително защото наистина тука всички хотели са пълни Моя хотел излезе 620 евра за двойна стая за 8 нощувки има и по евтини хотели но моя мъж беше против да сме в по евтин защото сме две сами жени и се притесняваше

Melfi 14th April 2013 22:19

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785703)
Хора, кажете в кои хотели отсядате и какви са цените, аз търся трескаво двойна стая, въпреки че имам почти два месеца до операцията. Изглежда Юни е доста busy месец и всичко е заето или цените са.. Свят да ти се завие. Гледах сайта за квартири, който Keery спомена, но приятеля ми е с огромни предразсъдъци към спане в частни апартаменти и търсим вариянт апартамент на познат, на който да платим или хотел.

Най лесно става да разгледаш хотелите в booking.com, да си избереш хотел в зависимост от цената, която те устройва и да направиш резервация от този сайт. Аз така направих и нямаше проблем в хотела в Истанбул.Избери си хотел, които е в района на клиниката, в която отиваш.

Elly Stefanov 14th April 2013 22:34

Аз търсих първо в района на клиниката, но имаше един - два, с цени над 1000 евро за седмица в двойна стая, затова промених тактиката - гледам да е близо до спирки, защото пред болницата има спирки и на метрото, и на градския транспорт и лесно ще се стига до нея.

katia13 15th April 2013 18:01

Здравейте, ей ме на пак на линия :)
Честито на оперираните за красивите нослета.. :)

Искам да питам има ли някой телефона на д-р Дилбер .. ? И дали бихме могли д адоговорим консултация з аначалото на май..? Или часове з аконсултация се дават много напред?

Elly Stefanov 15th April 2013 21:17

Катя, това е номера на др. Дилбер: +905326505502

Имай в предвид, че ти трябва турско говорящ , доктора и сестрата, която вдига телефона не говорят английски. Аз също ще ходя при него, на мен ще ми е първа операция и страшно се вълнувам :) моята е юни месец, но можеш да го питаш за по-ранна дата. Също ако имаш ти или Нелито информация кога и как става плащането, писах мейл в събота, но не ми отговориха.
Също можеш да го питаш за консултация и операция в един ден или в рамките на два дена, за да не ходиш два пъти.

katia13 16th April 2013 19:29

Благодаря Елена :)
Намерих турско говорящ за преводите .. писали с аму имейл за консултация и са искали телефон, дал им е на някаква жена /мобилен/ предполгам че е същия , който и ти си пуснала, но ще ги питам допълнително.. утре ще звънят ..дано има час за по-ранна консултация ,иначе и аз мислех консултация+операция да са заедно, но надали ще има толкова ранни часове за операция /нали искам по празниците да ида/ , въпреки че знаели се..може някой да се е отказал..освен да взема да питам поне , пък каквото кажат..

keery 16th April 2013 20:10

Търся турско говорящ от София. За връзка с мен keranu at mail.ru. Почерпката е от мен :)
Иначе на този линк намерих малко инфо за Liv Hospital:
http://www.health-tourism.com/medica.../liv-hospital/

Нелка 16th April 2013 20:47

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785783)
Също ако имаш ти или Нелито информация кога и как става плащането, писах мейл в събота, но не ми отговориха.
Също можеш да го питаш за консултация и операция в един ден или в рамките на два дена, за да не ходиш два пъти.

Скоро ще знам със сигурност! Но до колкото разбрах се плаща там на място преди изследванията, които са предния ден. Питах дали трябва да се дава капаро - не. Банков път - по-добре не. До колкото знаем , в каквата валута са ви обявили цената, в тази валута е най-добре да платите. Иначе се оскъпява.

Ако операцията е първа, и Дилбер и Илхан могат да ви вземат направо консултация+операция в едно. Ако е ревизия, Дилбер предпочита да ви види първо.

Нелка 16th April 2013 20:48

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785848)
Търся турско говорящ от София. За връзка с мен keranu at mail.ru. Почерпката е от мен :)
Иначе на този линк намерих малко инфо за Liv Hospital:
http://www.health-tourism.com/medica.../liv-hospital/


Кийри, кой оперира в тази болница? Между другото на мен не ми се отваря линка.

Elly Stefanov 16th April 2013 21:05

И на мен не ми се отваря линк, Кийри ти при Илхан ли беше на консултация, вече се обърках..

rimi 16th April 2013 21:47

Здравейте днес ми махнаха лепенките хора носа ми е перфектен толкова е съвършен че не мога да свикна с него повярвайте ми Незнам Авшар как работи но носа ми е във вида в който ми го направи на компютърната симулация все едно го е копирал не ми е подут нито е отекъл само имам малък оток между очите толкова е гладък отгоре че белега не си личи изобщо Утре пътувам за София и вечерта ще се опитам да ви покажа снимки А връхчето е толкова финно просто нямам думи бях свикнала с моя смачкан обезобразен нос сега не мога да се позная Пожелавам ви същото което се случи на мен и да сте много щастливи на края

Нелка 16th April 2013 21:51

Рими, толкова се радвам за тееебббб!!! :)))))))
Направо пожелавам го на всички това усещане! Да е жив и здрав хирурга, който е дал всичко от себе си!
Нямаме търпение за снимки!

rimi 16th April 2013 21:55

Нелка още утре ще се опитам да кача снимки Тук в хотела имаше още един човек с ринопластика който живее в Швейцария и е дошъл специално В Истанбул да си прави носа каза че тук са най добрите за сега

Нелка 16th April 2013 22:00

Дано!!
За сега и нашата информация е таква.
Той при Авшар ли?

Аз си милсля вече, че ако и Дилбер не успее да се справи с моя изключително труден нос, да се пусна при Авшар след години...

Elly Stefanov 16th April 2013 22:14

Рими, честито! Дано всички да споделяме такива хубави новини! Нели на теб от офиса на ДИлбер отоварят ли ти редовно? При мен е на някакви вълни - пишат, пишат, после с дни - нищо!! Това не ме отказва ни най-малко де, знам, че са заети с десетки хора, а на мен само това ми е в главата :)

Нелка 16th April 2013 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785857)
Рими, честито! Дано всички да споделяме такива хубави новини! Нели на теб от офиса на ДИлбер отоварят ли ти редовно? При мен е на някакви вълни - пишат, пишат, после с дни - нищо!! Това не ме отказва ни най-малко де, знам, че са заети с десетки хора, а на мен само това ми е в главата :)

Моята позната от Истанбул звъни вместо мен. Аз й звъня на нея, тя на офиса. Те си станаха първи дръжки с Дилбер, тя много го харесва, та се чуват редовно :p

По имейли ... Веднъж само му писах , не отговориха изобщо, писах и във ФБ, и там не отговориха.

Elly Stefanov 16th April 2013 22:55

Значи съм късметлийка, че ми е писал във Фейсбук и веднъж седмично отговаря на мейлите ми :))))

diliana_mihaylov 16th April 2013 23:38

Здравейте, вчера бях на консултация при Др. Авшар.
Всичко изглеждаше прекрасно и аз ще съм една от пациентките му. Той ще ми прави рино, също така ще махне остатъците от неправилно сложен филър от БГ лекар и ми предложи инжекции с мазнина за бръчките и като цяло за освежаване на лицето. Ще се оперирам на 7 Май.

keery 17th April 2013 04:04

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785850)
Кийри, кой оперира в тази болница? Между другото на мен не ми се отваря линка.

Илхан оперира в тази болница. Вярно че по едно време не се отваряше , но сега го пробвах и работи :)

keery 17th April 2013 04:06

Брей този Авшар , да взема и аз да направя една консултация с него :) И какви са цените му сега ?

Нелка 17th April 2013 08:33

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 785864)
Брей този Авшар , да взема и аз да направя една консултация с него :) И какви са цените му сега ?

Мен точно цените му ме отблъснаха - последно взимаше 8500 евро за ревизия. Ако цената растеше правопропорционално на ревизиите, на мен да ми е поискал 10000 евро...

Освен това, моя акъл не го побира, как моята камба би се редуцирала по затворения метод...

katia13 17th April 2013 09:11

А иначе Авшар колко взима за първо рино ?
За майските празници дали изобщо някой би записал час от докторите за консултация+операция.. две семици са дотогава..

Нелка 17th April 2013 09:40

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 785870)
А иначе Авшар колко взима за първо рино ?
За майските празници дали изобщо някой би записал час от докторите за консултация+операция.. две семици са дотогава..

Знам със сигурност, че Дилбер от 01.05 до 15.05 е в чужбина. И аз тогава исках да се местя.
Илхан е прекалено затрупан. Силно се съмнявам.
Пробвай Авшар. Той е доста скъп и това малко му отсява клиентелата.
Около 6000 евро му е първичната.

katia13 17th April 2013 09:52

Нелка , благодаря :( . Попариха ми се надеждите..Авшар ми е твърде скъп . Нямам , а и няма как да намеря толкова пари за две седмици..
По-лошото е, че щом Дилбер ще отсъства, значи и за консултация немога да ида..пфууу, тъкмо се бях обнадеждила..сега кой знае колко ще се проточи във времето.
Нелка, а твоята операция дето я отложиха като се разболя , за кога беше.. дали е свободен часа ?

Нелка 17th April 2013 09:58

Беше за 09.04 :(

Принципно при Дилбер не е толкова тежко да запазиш час, колкото при Илхан. Звънни сега, може да ти дадат около 17 Май.

katia13 17th April 2013 10:08

Нестава , началото на май започвам нова работа и немога да отсътвам :( ..остават ми само съботите и неделите..но незнам дали биха били достатъчни за отване,консултация,връщане .. а за консултация+операция-абсурд , защото е нужна поне седмица, пък няма д аима как да искам в този момент отпуска..

Elly Stefanov 17th April 2013 11:11

Катя, ела с мен и приятеля ми, моята консултация е на 14-ти юни и на 15-ти ще е операцията :) Ще се радвам, да има още някой с мен в този момент, а ще си помагаме в Истанбул.

katia13 17th April 2013 11:26

Елена , Благодаря ти...с удоволствие, но както казах надали ще мога да отсъствам през седмицата от новата работа..а даже си пуснах бърза поръчка за задграничен паспорт..толкова се надявах да стане по празниците..:( май и юни най-вероятно няма да мога да мръдна освен събота или неделя..а те сигурно тогава не работят.
Чак ме хвана яд че почвам работа..

Elly Stefanov 17th April 2013 11:33

Моята операция е събота, за неделя не знам дали работят, но определено ще иска седмица след това да седиш там, ако недай си Боже се случи усложнение, да ти махнат тампоните и гипса накрая... Не знам какво да ти кажа, освен да звъннеш и да питаш, може да се освободи час преди да замине в чужбина! Обясни, че те притиска времето, доста е сговорчив, може да направи изключение за теб.

katia13 17th April 2013 11:49

Освен да се примоля за по-рано..
Някой знае ли турски освен Зара?Сега звъннах на връзката ми в Пловдив, още не са говодрили с него.. много губя време така..
Моля Ви някой ако знае турски, нека се обади от мое име да пита за час преди празниците /консултация+операция/ самода се уреди това.. /отсядане имам къде.. транспорт ако няма билети за рейса, ще пътувам с колата..налични ще уточня имената ми, години..всичко което е нужно, ако някой се наеме д ами помогне з атози разговор :(
Сега и майка ми е отпуска и всичко ще се нареди перфектно ако замина преди празниците..по празниците имах с кой да пътувам, та затова исках тогава, но ако може преди това ще е даже перфектно..
Зара, помогни ми моля те!
Или друг турскоговорящ , аз ще Ви дам мобилния телефон на асистентката..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.