Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Хормон на растежа (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1060)

P406 16th February 2006 01:21

Хормон на растежа
 
Пиша, вече и аз незнам за кой път, моля само да ми обърнете малко внимание, на 20 съм 176 см. 80кг. Харесвам физиката си, тренирам редовно, доволен съм от себе си мисля. Но мн. искам да кача на ръст, неискам да ставам някакав, гигант, просто искам да съм около 180-182 не повече. За скъпи инжекций немога да мисля, не и за сега. Бях в "Мусаши" там продавачът ме посаветва след като нямам пари за скъпи препарати да си купувам, всеки месец "Амино киселини - подсилващи хурмона на растежа" Е добре мога да си позволявам всеки месец по 50-60 лева, ама друго ме валнува... с трениора си по фитнес го обсаждахме, той каза, че е вазможно вземайки този продукт хрущялите ми може също да нарастнат (уши, нос), други пък ми казват, че това разбирасе е вазможно, но само при предозиране... офф ама наистина вече незнам, към кой да се обърна. Моля ви обяснете ми внимание, посаветваите ме... какви продукти, цена, фирми... за никаде не бързам, дори бавно да става, няма значение, изпуснал съм ранната възраст в която тожа можеше да стане със спорт, но няма да плачем я, не е болка за умиране, но все пак моля за който разбира да ми обесни по подробно как стоят нещата с този виж продукти и тяхната употреба:) Благодаря предварително

Atlantida 16th February 2006 10:48

А защо не попиташ и лекар все пак да видиш какво ще е лекарското мнение?

LPT 16th February 2006 19:47

Човече не се бъзикай с тези неща!!!
Като си спомня по биология какви неща съм виждал в учебника
и какви работи могат да станат ако се бъзикаш с хоромните...

Особено опасно е да се бъзикаш с хормона на растежа. Основната му функция не е само да "растеш"

Консултирай се С ЛЕКАР!!


И никви такива да търсиш инфо то форуми!

P406 16th February 2006 23:10

Към какъв лекар с каква специалност да се обърна точно?Вярно, че така е най-добре, не се бях сетил:) Все пак ако има някой будала който да е ползвал този продукт, нека пише, пък и ако имате познати вземали... кажете ми:) На трениора ми по фитнес, негов познат яко си блъскал такав продукт, сега е към 190см. и нищо му нямало, всмисал странични ефекти, а съм чувал за някакав не го знам точно какав, китаец ли, виатнамец... абе от ниската раса някакав беше:) Та той мн късно почнал да взема продукта... над 30год. възраст... станал някакво (Дедо яго) някви огромни уши, нос на боксьор, грамадни крака...ужас, и станал 2.20см. че и нагоре:))) Бааа.. на мене ми трябват 4-5см. хаха абе се ми е тая, ама се пак пишете някво мнение моля ви, мн. съм заинтересован :)

LPT 17th February 2006 11:31

Към какъв специалист хм...
1. питай личния си лекар към какъв специалист да се обърнеш
2. аз мисля че трябва да се обърнеш към ендокринолог - занимава се с жлезите с вътрешна секреция и хормоните.

Пиши дали съм бил прав :)

_VIP_ 18th February 2006 09:57

хех нали се сещаш какво ще ти каже личния лекар? Ти ако го питаш и протеин дали е хубаво да пиеш ще ти каже, че не е :lol: :lol: :lol:

LPT 19th February 2006 12:24

Абе зависи от личния лекар. Ако ти е някакъв познат няма да ти каже абе кво ме занимаваш тука с глупости.

ga6o 2nd April 2006 22:48

Ауе човече на 20 години едва ли ще пораснеш. Аз повечето хора дето знам след 14 не са мръднали с повече от 2-3 санта. И какви са тея глупости сега си 176 и искаш да станеш 180 -182 и за какво ти е??? Да не искаш да си хващаш приятелка манекенка :) . Не се вманиачавай в такива меко казано шитни. Млад си, здрав си, прав си кво повече искаш. :wink:

кити 12th April 2006 15:59

Може ли едно женско мнение :) не само манекенките харесват по-високи мъже :) Тъй, че, ако можеш, макар и на 20, да направиш нещо по въпроса/ но безопасно за здравето си/ просто го направи. Аз пропуснах преди години и изтървах момента... И забрави за фитнеса в такъв случай,,,,играй баскет, виси, тичай...

Vince Carter 13th April 2006 17:24

Аз няма проблем с разтежа.На 16 г и съм висок 1.90,надявам се до 20е г да стана поне 96,та и отгоре :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.