Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   За/против пикаенето под душа (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5122)

petyaaaa 5th October 2007 10:36

За/против пикаенето под душа
 
Преди време спорихме с един приятел, който беше много шокиран от факта, че аз пишкам докато се къпя - беше убеден, че никоя жена не го прави :2014: Опита се да ми изтъкне доводи като "не е хигиенично" и "мирише" - но не успя да се обоснове с разумни обяснения, след като му казах, че урината се е използвала за дезинфекция, а миризма няма как да остане, след като изтече в канала с 20л вода и душ-гел! След това си направихме анкета сред познатите и той беше още по-възмутен, когато се оказа че само 3ма от 10 негови познати не го правят!
Интересно ми е вие какво мислите по въпроса - особено тези, които не пишкат под душа - защо, каква е причината?

katie 5th October 2007 11:24

:2009: :2009: :2009: Ти серизно ли? Mен ме е гнус даже и да пиша по темата!

darimai 5th October 2007 11:39

Всички пишкат, но не си признават, сигурно. И аз не виждам нищо лошо.

petyaaaa 5th October 2007 11:45

Цитирай:

Първоначално написано от darimai
Всички пишкат, но не си признават, сигурно. И аз не виждам нищо лошо.

Ами да ти кажа, и аз мислех така, но говорих с познати насаме, за които съм сигурна, че не са ме излъгали - повечето пишкат, но не всички. На въпроса ми "защо", едно момиче каза "ми до скоро и аз го правех, но в едно списание прочетох, че не е хубаво и престанах" :2014: Егати обяснението! :2014:

katie 5th October 2007 11:53

Цитирай:

Първоначално написано от darimai
Всички пишкат, но не си признават, сигурно. И аз не виждам нищо лошо.

Ами добре, тогава си признавам. Eдин път се наложи да го направя във ванната, защото имах зверски цистит, и по друг начин нямаше как да стане. Облекчението беше невероятно, мисля че всека жена знае какви болки може да са това, но после умрях от гнус имах чуството че цялата смърдя на урина. Търках се три часа с гъбата. Оттогава нямам желание за подобни екстремни преживявания.

mairo 5th October 2007 12:15

тоя сигyрно нещо не е наред щом не пикае под дyша! Мене най ме кефи там gа пикая! A u не се притеснявам че може да излезе от клекалото ....

mairo 5th October 2007 12:18

Цитирай:

Първоначално написано от katie
...Eдин път се наложи да го направя във ванната ...

е, това сега е мръсно, не съм го правил това, или поне не си спомням ;)

katie 5th October 2007 12:20

Цитирай:

Първоначално написано от mairo
Цитирай:

Първоначално написано от katie
...Eдин път се наложи да го направя във ванната ...

е, това сега е мръсно, не съм го правил това, или поне не си спомням ;)

Ми наложи се сега, бях в болница на всичкото отгоре в някаква специална ванна. Да не мислиш че ми е било лесно? Още си спомням с ужас за това травмиращо преживяване.

mairo 5th October 2007 12:23

е щом ти се е наложило, простено и е тогава ... а аз си спомних един път като се изпишках във ваната, ама гго направих тарикатски, изкарах го от водата и като фонтанче ... хаха ма вие неможета така :lol:

alica 5th October 2007 13:01

Цитирай:

Първоначално написано от mairo
е щом ти се е наложило, простено и е тогава ... а аз си спомних един път като се изпишках във ваната, ама гго направих тарикатски, изкарах го от водата и като фонтанче ... хаха ма вие неможета така :lol:

:2055: :2055:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.