Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Хранителни добавки за здрави зъби - моля помогнете (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9132)

neli4kata 1st July 2009 20:14

Хранителни добавки за здрави зъби - моля помогнете
 
Здравейте, изключително ми е драго да чета форъма Ви. От известно време го правя, но чак сега се престраших да се регна. Имам следният проблем, надявам се някой да ми даде съвет. От няколко месеца ме почнаха едни зъби направо е ужасно/а ги мия радовно, даже в къщи се шегуват че щяла съм да ги протъркам /. Изтънял емайл и бели петна по зъбите/над 6 петна забелазах вече/, кариеси направо съм отчаяна. Моля ви дайте някой съвет. Това което чух че укрепвало зъбите било "рибеното масло". Незнам някой от вас дали е имал подобен проблем, но искрено се надявам някой да сподели.

ivooo 3rd July 2009 08:26

Просто иди на зъболекар :) НЯма добавки, които да ти оправят кариесите и изтънелия е-майл.
Тук е малко вероятно да чуеш компетентен отговор, а по-скоро догатки... чиста работа иди ан зъболекар да ти стегне зъбите, и питай как да ги поддържаш...

neli4kata 3rd July 2009 18:56

благодаря, но....
 
Здравей, Ivooooooo благодаря ти за отговора, но мислиш ли че вече не съм направила необходимото. А относно това зъболекара да ми каже :) ами вярваш ли че някой зъболекар ще ти каже какво да пиеш, че да са ти добре зъбите и да не ходиш повече при него. Да ти казах питах и отговор не получих, за това се обръщам към вас форумци, ако някой знае нещо нека пише. И да попитам РИБЕНОТО МАСЛО наистина ли помага, някой пил ли го е. Благодаря предварително на тези които ще се включат по темата.

Solver 3rd July 2009 18:58

Е "вярваш ли" , по тая логика кой лекар ще те излекува, за да не ходиш повече при него :lol: Те са дали клетва и би следвало да я спазват, такива, говорим за здравето на човека, не трябва да се съмняваме в такива неща.

Gossow 3rd July 2009 20:33

има малко истина и при нея... :lol:

neli4kata 4th July 2009 09:55

Извинявам се evelinho но не разбрах при коя има малко истина????? :?:

Gossow 4th July 2009 12:20

при теб :)

neli4kata 4th July 2009 14:27

Какво искаш да кажеш че лъжа ли. :cry:

Solver 4th July 2009 15:37

Иска да каже, че е отчасти е вярно това, което казваш, не виждам кое е двусмисленото, за да се чудиш. Аз обаче още държа на това, че ако попиташ, повечето зъболекари ще ти отговорят как да се грижиш за зъбите и изобщо как да спазваш хигиена. Явно зависи на кой ще попаднеш, но не си вади извод за всички зъболекари.

Gossow 4th July 2009 17:29

В тази тема няма нещо което да не е вярно...Иванин го каза вече ..има зъболекари които ще ти излъжат има и такива които ще ти кажат истината :) лично аз мога да ти дам телефона на един от който ще останеш супер доволна и съм 100% сигурен , че няма да те лъже :) ако искаш пиши на ЛС !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.