Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Динев, "Вита", "Валем" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1998)

adinka 9th February 2008 19:18

Цената на консултацията е 24 лева и се плаща на регистратурата.Успех и пиши после. :)

боряна христова 9th February 2008 20:13

как пък го сметнаха 24лв :roll: нито по малко нито повече :wink: мерси за инфото :P

Andoniya 10th February 2008 05:39

Каква е цената в момента за увеличаване на бюста при Динев?
Размера на имплантата отразява ли се на цената?Искам да си сложа най малко 500сс.Висока съм 165см. 50кг.,как ви звучи?

gwendoline 10th February 2008 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от Andoniya
Каква е цената в момента за увеличаване на бюста при Динев?
Размера на имплантата отразява ли се на цената?Искам да си сложа най малко 500сс.Висока съм 165см. 50кг.,как ви звучи?

Звучи пищно :wink: Доколкото имам наблюдения - хирурзите ни рядко слагат над 500 сс от първия път. По редица съображения. Разбира се, има и изключения. Все пак са и търговци... :wink: Успех и да кажеш как са нещата после...:2043:

aniK 10th February 2008 09:07

Цитирай:

Първоначално написано от Andoniya
...Искам да си сложа най малко 500сс.Висока съм 165см. 50кг.,как ви звучи?

:shock: :shock: :shock:

боряна христова 11th February 2008 02:17

ще ви кажа как са нещата след 12.02 защото тогава ми е записан часа за консултация при Динев! Ще видим на мен колко пари ще ми каже за увеличаване на бюст...офф притеснявам се..но отивам..няма за кога да отлагам тая операция..

боряна христова 12th February 2008 22:45

здравеите! на мен на консултацията днес с динев ми определи надмусколно поставяне с разрез през ореолата,само че...от тук е главния проблем...спряхме се на кръгли имплантанти..но от тук аз тярбваше да си избера среден или висок профил?? :?: съоветно среден профил 350cc,висок профил или 385cc или 405 cc.Mоля ви ако някоя е с такъв вид поставяне ..и с кръгли имплантанти нека пише..искам да видя как изглеждат и от двата вида..с среден и висок профил.. :2005: помогнете ми моля ви..

Andoniya 13th February 2008 07:03

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
здравеите! на мен на консултацията днес с динев ми определи надмусколно поставяне с разрез през ореолата,само че...от тук е главния проблем...спряхме се на кръгли имплантанти..но от тук аз тярбваше да си избера среден или висок профил?? :?: съоветно среден профил 350cc,висок профил или 385cc или 405 cc.Mоля ви ако някоя е с такъв вид поставяне ..и с кръгли имплантанти нека пише..искам да видя как изглеждат и от двата вида..с среден и висок профил.. :2005: помогнете ми моля ви..

Колко пари е операцията?

боряна христова 13th February 2008 19:19

Каза ми 2500 евро .. не са много си мисля... :?: ама учудиме едно...каза ми наистина да не пия една седмица преди операцията аспирин...аз го попитах дали трябва след операцията да пия витамин D ili E забравих точно кои..а Динев ми каза че нямало такова нещо..също не ми каза и за памучното белио с което четох че трябва да съм в деня на операцията!офф кое и крив и кои прав...даите съвет моля ви! :cry:

adinka 13th February 2008 21:20

Мен ме оперира само по памучно бельо, но не си спомням той да ми е казал преди това изрично да бъда.Там за витамините не знам,ама аз си пия Центрум и не съм ги спирала преди операцията,а след това започнах и с много витамин Ц.Ти имаш ли вече дата?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.