Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Динев, "Вита", "Валем" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1998)

Babri 18th March 2010 08:33

2 дена силна болка,която се контролира с обезболяващи,на 3-я ден се маха ластичната лента и определено положението се подобрява.е,усеща се придърпване,но е поносимо.Аз на 6-7 ден си карах колата.Това е :wink:

faith 83 18th March 2010 15:46

мхм благодаря, значи би трябвало да мога да си ходя на работа без проблем:) и другото което ме интересува доста, защото бях достатъчно объркана докато задавах въпроси а Динев ми отговаряше, със слънцето как е? за да мога да си избера дата за операция (в случай че вече съм твърдо решена) след операцията какво е положението с плажовете, все пак идва лято:)

Babri 18th March 2010 20:09

Месец след операцията ми бях на плажа.Нужно е обаче да си мажеш гърдите и шевовете с мляко висок фактор :P

diana1977 18th March 2010 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от faith 83
мхм благодаря, значи би трябвало да мога да си ходя на работа без проблем:) и другото което ме интересува доста, защото бях достатъчно объркана докато задавах въпроси а Динев ми отговаряше, със слънцето как е? за да мога да си избера дата за операция (в случай че вече съм твърдо решена) след операцията какво е положението с плажовете, все пак идва лято:)

Здравей ,аз съм пациентка на ДИНЕВ оперирала съм се два пъти при него -мамопластика.Ти кога ще се оперираш,какви импланти как ще ти ги поставя и колко кубика.Моят съвет е да ги сложиш подмускулно,макар че той не е много фен.Успех

borislavka 22nd March 2010 14:19

Решила съм да отида на консултация при Динев в края на април. Имам нужда от абдоминопластика за пренареждане на мускулите и махане на цикатрикс. Досега съм останала с впечатлението, че той е най-добрият в тази област. Моля ви за мнения по въпроса. :wink:

diana1977 27th March 2010 11:06

абе не съм на това мнение за абдоминопластиката!

faith 83 28th March 2010 16:06

още нямам дата защото не съм решила на 100%, мисля да е около 330кубика, анатомични, мислех да са надмускулно предвид типа имплант, но пък една позната ми каза, че е по- добре подмускулно, тъй като майка ми е оперирана от рак на гърдата и предвид, че имам ген с потенциал (не знам до колко това е така) по- лесно би се видяло на последващи профилактични прегледи при мамолог. Това така ли е?
мисля освен това да отида и на една консултация при Енчев и при доктор препоръчан от моята позната в най- кратки срокове, за да мога преди разгара на лятото да се оперирам.
Притеснява ме, че Динев каза, че подмускулно боли 10 пъти повече от надмускулно (цитирам).

i_ani 28th March 2010 17:09

Цитирай:

Първоначално написано от faith 83
Притеснява ме, че Динев каза, че подмускулно боли 10 пъти повече от надмускулно (цитирам).

Който го е страх от мечки , да не ходи в гората:biggrin:
А сега сериозно...вярно, не е приятно , но не е болка за умиране :wink:
Първите два дни са доста неприятни , но когато ти свалят бинтовете/ластичната лента и видиш резултата , ще разбереш , че болките са си стрували :P Друго си е да си с едни гърди напред .:D

А за това дали имплантите да са под или надмускулно поставени при положение , че си генетично обременена към рак на гърдата , май е най-добре да се посъветваш с мамолог :good_luck:

junglegirl 29th March 2010 12:01

Цитирай:

Първоначално написано от faith 83
....Притеснява ме, че Динев каза, че подмускулно боли 10 пъти повече от надмускулно (цитирам).

Това не би трябвало да влияе на решението ти. :) Има много по-важни показатели,които да обмислиш.....
Може така да стане,че сега да ти сложи надмускулно и след 1,2 год. да трябва да ти ги преместят под мускула.Пак ще си понесеш същата болка,а може да се наложи и обиране на кожа,с белези и не толкова добър естетичен резултат,поради разтягането на кожата с надмускулното поставяне.Има и жени,при които увисването не било толкова бързо,но аз лично не бих поела риска за себе си.Просто го имай предвид :)

faith 83 31st March 2010 07:42

ето за това е добре да почетея и комуникирая с хора минали по пътя, бих казала, че не се бях сетила за увисването, а при тези услович определено си заслужава, от сега да е подмускулно, благодаря:)
а това, че Динев не е фен на подмукулното трябва ли да ме притеснява за качеството на работата?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.