Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Хирург с най-много НЕУСПЕШНИ операции! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=3709)

huanita 26th September 2007 21:51

само по веднъж ли може да се гласува, защото инъче според мен анкетата е абсолютно нереална :1246: , не че ако няко е твърде недоволен и иска да говори това ще го спре, има интернет клубове за тая работа :idea:

Beauty 27th September 2007 13:04

Тази анкета не е само моя прищявка и за подобна анкета имаше предложения и от други форумки. В нея може да се гласува само по веднъж.
Анкетата не е с категоричен характер, а е ориентировъчна!
Всеки, който я смята за излишна и нереална, може просто да не я чете.
Целта й не е да оклевети някой лекар и да издигне друг , а е с цел да се сигнализира поне в малка степен кои от имената са по-склонни към неуспешни операции.
По отношение на това, което някои от вас казват, че "при положение, че колкото повече оперции има дадения хирург , толкова и повече ще са неуспешните на фона на някой по- малко практикуващ", моето мнение е , че щом въпросния хирург е по-малко практикуващ, съответно той ще има и по-малко опит!
Ще се доверите ли на хирург с малко опит и такъв, за чиято работа не сте чули нищо, нито имате възможност да осъществите контакт с негови пациенти? Колко от вас ще го направят?
Дайте да не се лъжем- 95 % от пациентите ходят да се оперират само при известните имена, вие също сте избрали такива лекари.
Защо да не покажем и другата им страна, пък било то и само ориентировъчно?
И все пак, не сте длъжни да се съобразявате с анкетата! :D

DeSIKOS 27th September 2007 13:40

Beauty, напълно те подкрепям :D
Тази анкета е много полезна за бъдещите съфорумнички, нейната цел е корективна. На всички ни е ясно, че има недостатъци, но е по-добре от нищо, нали така :?:

Raia G 2nd December 2007 13:30

за съжаление, не са само един или двама лоши хирурзи. иначе е добре да има анкета.

trini_ti 3rd December 2007 15:46

Аз искам да помоля за нещо което преди време и други помолиха, но не прочетох отговори:
ще може ли тези които са гласували за Стоянов да споделят защо, ако не искат пред целия форум то тогава на лични, защото аз съм си го сложила на първо място за добър специалист, справящ се със нестандартни проблеми (някои от които създадени от негови колеги), а виждам че не малък процент са гласували за него без да прочета и един довод защо.

hipnose 10th January 2008 19:53

давам гласа си за Николай Георгиев-той ми обезобрази носа,пък и не мога да дишам вече през него

645CI 25th January 2008 03:23

моя фаворит в тази класация е" д-р христов",но не го намирам в тази анкета,веднага ще кажа,че съм писала в "пострадали при пл.операция" защо.

645CI 12th May 2008 23:24

Цитирай:

Първоначално написано от Stil
Давам своя глас за Н.Георгиев,защото окепази една моя риятелка ,която много обичам.Направи й липосукция на задната част на бедрата.Резултат:ужасни буци приличащи на огромен целулит,който неможе да бъде премахнат никога :( :evil:И черешката на мелбата беше ,че й пойска 1000 евро за да поправи работата си.

Това е наша обща приятелка и аз написах за нея в форума,но кака Роси се опита да ми прилага тактики,но не на мене тия :lol_sign:

sisiapostolova 7th June 2008 17:05

класацията не е реална

buba-77 10th June 2008 23:42

Цитирай:

Първоначално написано от Jullet
Искам да ви попитам за кой Маджаров става въпрос.
КОлко е възрастен ?
В коя клиника работи ?
(Защото споменавала съм и преди - аз преди години (2 -3) ходих при един възрастен хирург със същото име.
От бургас ми го препоръчаха, като един от най-добрите за страната.
Прегледа ме в апартамент ... хихи :lol: .. с треперещи ръце и каза, че опрерира буквално в съседната стая. Че работил само с месна анестезия и с екип от една единствена мед. сестра. :roll:
Пред този апартамент нямаше табела и нищо не показваше, че това е място където се извършват такива сложни операции.... :?
Ако все още оперира, само въпрос на време е да влезе в "Господари на ефира" ... хихи :lol: )

:!: НО, - ПРЕДПОЛАГАМ ГОВОРИМ ЗА РАЗЛИЧНИ ЛИЧНОСТИ ;)

Аз съм се оперирала при Маджаров в Бургас .Работи в клиника Мария Луиза Ел Масари .Екипа условията в клиниката са на ниво .Човека не е дятка с треперещи ръце .Мамопластика прави само с пълна упойка.Доволна съм от работата му и най-вече от разрезите които ми направи /супер тънки/ Така че явно говорим за различни личности


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.