Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   ЗА и ПРОТИВ двата основни метода в мамопластиката (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4139)

Beauty 7th May 2007 11:44

ЗА и ПРОТИВ двата основни метода в мамопластиката
 
:D

junglegirl 7th May 2007 12:28

Цитирай:

Първоначално написано от Beauty
...ама да заклеймиш тотално надмускулното,при положение,че до вчера си отричал подмускулното и имаш доста оперирани пациентки с надмускулно,е меко казано грозно и некоректно към всички момичета,които са му се доверили тогава... :roll:

На мен лично той ми говореше със съжаление,че тогава просто всички така са работели и всички така са смятали... :roll:

Beauty 7th May 2007 12:33

:D

keitlin 7th May 2007 12:59

Съгласна съм с мнението ти Beauty;)и смятам че не бива да е толкова краен в мненията зад които твърдо е стоял..и твърдял.Но този метод твърдо го отличава за момента а това е голямо предимство...
В крайна сметка някой знае ли колко.. cc..се губят в подмускулното?

Lady1357,здравей;)не искам и да си помислям за година напред ако ми намаляват,ще ми се загубят бе миличка :(
Здр Ани;)с колко cc си?Някаде назад съм изчела всичко за теб,но сега не ги намерам!

Има и още нещо което ми се струва странно;)От това,което съм видяла до сега при надмускулно гърдата е наистина кръгла(при кръглите импланти),добре оформен джоб,горен полюс..ТОВА КОЕТО СЕ ОПИТВАМ ДА КАЖА,ЧЕ ПРИ МЕН И ДРУГИ ОПЕРИРАНИ ПОДМУСКУЛНО с кръгли имланти,забелязвам че стоят закръглени,но с леко остри муцунки.
Дано да съм обяснила добре,но при мен това усещане не ме напуска,а аз не съм с такъв тип гърди и това не си го обяснявам за момента...
След дни ще съм на консултация и имам доста въпросчета...ще се радвам ако до тогава споделите какво мислите!

леля мичИ 7th May 2007 13:02

Аз от толкова четене, вече съвсем се обърках... :2005:
Някой може ли да ми обясни, какви са предимствата на подмускулното поставяне... или по- точно какви са според лекарите...
За да се нагърбят с по- сложни операции и с повече рискове сигурно имат много доводи, ама аз не разбрах нито един... :2016:

sladkatony 7th May 2007 13:08

От ЛИЧНИЯТ ми опит мога да кажа, че няма никакво предимство подмускулното поставяне. Но има голяма вероятност аз да съм изключение :?

keitlin 7th May 2007 13:13

Ама момичета,той дори и сега прави надмускулно!А и разбира се,че различната гледна точка продава,независимо дали сега това е избраният метод.Истината е че в момента се говори за него като най-удачният с по-малко усложнения и това разбира се се харесва!
При трети метод ще се разберат конкретните недостатаци и на този(подмускулният),но дано да сме живи и здравички и никой да няма никога никакви усложнения!
Но никога не е излично да знаем малко повече от колкото ни казват!;)

Beauty 7th May 2007 13:16

:D

keitlin 7th May 2007 13:22

милена 077,в сайта Н.Георгиев са изложени и недостатаците и предимствата и на двата метода,но не в това въпроса!

sladkatony,да разбирам ли че си била и с двата метода?И ако си с под...сега,значи не намираш разлика по начина който изглеждат!
Незнам,не съм съгласна ако е така!

sladkatony 7th May 2007 13:29

Цитирай:

Първоначално написано от keitlin
sladkatony,да разбирам ли че си била и с двата метода?И ако си с под...сега,значи не намираш разлика по начина който изглеждат!

Да, била съм и с двата (с единя все още съм) и определено разликата е огромна!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.