Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Тренировки вкъщи (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Упражнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=379)

BeLiSiMa 5th May 2005 11:34

Упражнения
 
Искам да попитам за някакви упражнения за сланините ,които се намират някаде на нивото на пъпа,но отстрани...не знам как се казва това място :roll: та..ако има някой ,който е разбрал за какво говоря да ми помогне моля .

CrazyBlackBitch 5th May 2005 13:46

Аз разбрах, щото и на мен са ми най-големия проблем. Ама специални упражнения за сваляне на сланини само на определено място няма :evil: за жалост...Упражненията са за мускулите под сланините, а самата мазнина се топи с диета - отрицателен калориен баланс. Обаче топиш по цялото тяло, не само където искаш. Даже там, дето искаш по-трудно и по-бавно става, щото има по-малко бета рецептори...

BeLiSiMa 5th May 2005 15:45

E жалко...мислех,че след като има упражнения за крака,ръце и тнт. може и за там да има :(
Аз около преди 6 месеца отслабнах с около 10 кг...стопих почти всичко...само там си ми остана и не знам какво да го правя :( много жалко наистина мислех,че с някое упражненийце можеха малко да се поприберат :( :(

naddeto 30th August 2005 13:43

моля те разкажи как си отслабнала с 10кг.
моля и всички други да ми помогнат, трябва да отслабна по възможно най-бързия начин, а тези упражнения, които ги имам май не са достатъчни. ХЕЛП!

Evi4ka 5th March 2006 23:49

еми зелен чай много пий ако искаш естествено да отслабнеш заедно с тренировки и правилна програма

Vince Carter 25th April 2006 15:26

Нз за вас ма аз пия Цефамадар, и съм отслабнал за 2-е г 30 килограма :)

Klio 25th April 2006 23:40

Re: Упражнения
 
Цитирай:

Първоначално написано от BeLiSiMa
Искам да попитам за някакви упражнения за сланините ,които се намират някаде на нивото на пъпа,но отстрани...не знам как се казва това място :roll: та..ако има някой ,който е разбрал за какво говоря да ми помогне моля .

Само от упражнения трудно ще оправиш корема и паласките. Започни подходящ хранителен режим. Той е 80 % от успеха. Другите 20% са спорт.
При мен тези сланинки се стопиха със свалянето на килограми и коремът се оформи след това с пилатес и други упражнения.

DD 26th April 2006 08:58

аз ще ти кажа едно упражнение, голяма мускулна треска хващам точно на тези места след като го правя, ама за сланинките дали ги топи... хмм... не знам. лесно е, можеш да си го правиш у вас (стига да имаш гирички) значи: взимаш една гиричка в дясната ръка, свободно отпусната до тялото. лявата си я слагаш зад главата. накланяш се леко надясно, но точно встрани, докато усетиш опъване отляво, следтова се изпрвяш, и много мъничко се накланяш наляво, колкото да си сигурна че си се изправила. и после обратно. направи по 3 серии по 15 с всяка ръка и ти гарантирам мускулна треска. изглежда доста лесно, дори като го правех се чудех тоя инструктор от къде го измисли това упражнение, дето само се калтушкам, ама пробвай го. успех!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.